Z normálního vztahu na vztah na dálku

Anonymní
23.1.20 13:08

Z normálního vztahu na vztah na dálku

Ahoj holky, potřebovala bych asi trochu uklidnit. Věc se má tak. Mám rok přítele, jenze není spokojený s penězi, s praci a tak a teď přišel s tím, že by šel pracovat do zahraničí. Jenže by byl třeba dva měsíce pryč, pak týden tady, no prostě v podstatě vztah na dálku. Jsem z toho špatná. Nevím, jestli je to něco, co bych chtěla podstoupit. Bojim se toho. V podstatě mi rekl, ze je to jedna z možností, ale ohledy moc brát asi nebude, že prostě nechce žít tak, jak žijeme doteď, že chce něco vybudovat, že to třeba není dlouhodobě, ale aby se něco nasetrilo a tak. Byla jste někdy v takové situaci? Zvládlo se to? Nebo to byl konec? Rypalky se, prosím, nevyjadrujte, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.1.20 13:14

Já jsem teď v podobné situaci, ně tak hrozné jako ty, jen manžel po dvacet letech a máme spolu dvě školní děti. Změnil práci ( taky moc nechtěl diskutovat, prostě chtěl změnu a šel za tou změnou bez ohledu na cokoliv) a dojíždí denně 60km, což mu zabere hodinu cestu tam a hodinu zpět. Pracují od devíti, takže vyjede v osm, vstává v půl osmé, to už jsme s dětmi na cestě do školy a do práce, takže se nevidíme. Domů přijede, až si docvičí, v devět. To už děti spí a já téměř. Než se nají, umyje, já jdu spát. Víkendy má volné jen jednou za 14 dnů. Takže sice jakože je každý den doma, ale nevidím ho, čas s námi netráví. On je spokojen, já absolutně ne. Popravdě, jestli se něco nestane, tak nám to ten vztah rozbije. Říkám mu to, ale neposlouchá. Nějaký vztah dva měsíce pryč a týden doma, to prostě vztah nevydrží. Žádné peníze za to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
6729
23.1.20 13:17

Můj názor: jste spolu velice krátce, přítel ti docela dal najevo, že jestli bereš nebo ne, je mu jedno. Vidět se jednou za dva měsíce po roce vztahu? No nevím. On ti nenabídl, abys šla s ním? Je na tobě, zda ti stojí za to čekat. Taky on si to může rozmyslet a zůstat tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 13:23

Me právě hrozne zamrzelo to, co řekl, že vlastně on chce a hotovo. Já ho na jednu stranu chápu, ano, fakt jo. Na druhou… Jsem fakt v háji. Bojim se, ze je to akorát otázka času, kdy to bude konec. Nenabidl, at jedu s ním, oni jsou asi pokaždé jinde, takže to asi ani není možné.

• Nahlásit
  • Citovat
370
23.1.20 13:24

A proč nejdeš s ním? Znám hodně párů co se tak rozhodlo a odjeli společně. Každopádně když to tak čtu, tak je mu vlastně jedno co bude, řekl ti ze nebude brát ohledy, tudíž je nebude brát i na tebe. Nevím jaké to mezi vámi je a v jaké jste situaci, ale tohle mi říct můj chlap že nebude brát ohledy, tak ho pošlu někam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8692
23.1.20 13:24
@Anonymní píše:
Me právě hrozne zamrzelo to, co řekl, že vlastně on chce a hotovo. Já ho na jednu stranu chápu, ano, fakt jo. Na druhou… Jsem fakt v háji. Bojim se, ze je to akorát otázka času, kdy to bude konec. Nenabidl, at jedu s ním, oni jsou asi pokaždé jinde, takže to asi ani není možné.

ano, v podstatě to bude konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
824
23.1.20 13:33

Mně třeba podobná rozhodnost u chlapů docela imponuje, ale z tvého popisu situace mi přijde, že hlavní problém není jeho stěhování, dokonce ani vaše možné odloučení, ale tvoje obava z toho, že s tebou v té své vybudované budoucnosti nepočítá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:41

Ať si buduje… Ty si třeba vybuduješ „něco“ tady. Buď samostatná a nedovol trápit se kvůli partnerovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2374
23.1.20 13:49

Asi o tebe zase tak moc nestojí…
neztrácej s ním čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 13:50

Ja jsem mu na to řekla, že nevím, jestli chci takový vztah, pro mě to už prostě pomalu ani vztah není. To pak mi přišlo, že vzal trochu zpatecku, psal, že by to nebylo napořád, zw jsou i jiné možnosti, že tohle je prostě jen jedna z nich. Já ho chapu. Chce hypotéku, barák, to prostě rady v Česku je naprd, ale… Jde to i jinak.
Jinak ano, já bych klidně někam i do zahraničí jela, nemam problem. Nebo jako jo, strach by byl, ale do toho bych i sla. Ale tohle?
To jsem si taky říkala, jak by on tohle dával, kdyz uz teď je dost zarlivy.

• Nahlásit
  • Citovat
2374
23.1.20 13:51
@Anonymní píše:
Já jsem teď v podobné situaci, ně tak hrozné jako ty, jen manžel po dvacet letech a máme spolu dvě školní děti. Změnil práci ( taky moc nechtěl diskutovat, prostě chtěl změnu a šel za tou změnou bez ohledu na cokoliv) a dojíždí denně 60km, což mu zabere hodinu cestu tam a hodinu zpět. Pracují od devíti, takže vyjede v osm, vstává v půl osmé, to už jsme s dětmi na cestě do školy a do práce, takže se nevidíme. Domů přijede, až si docvičí, v devět. To už děti spí a já téměř. Než se nají, umyje, já jdu spát. Víkendy má volné jen jednou za 14 dnů. Takže sice jakože je každý den doma, ale nevidím ho, čas s námi netráví. On je spokojen, já absolutně ne. Popravdě, jestli se něco nestane, tak nám to ten vztah rozbije. Říkám mu to, ale neposlouchá. Nějaký vztah dva měsíce pryč a týden doma, to prostě vztah nevydrží. Žádné peníze za to nestojí.

jak může být spokojen když nevidí celé dny svou ženu a své děti to mi hlava nebere… Takového chlapa, teda hlavně otce pro své děti to bych nesnesla :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 13:55
@Kaileee píše:
jak může být spokojen když nevidí celé dny svou ženu a své děti to mi hlava nebere… Takového chlapa, teda hlavně otce pro své děti to bych nesnesla :cert:

no a co s tím mám dělat. Do té změny 20let normální chlap. Já to taky těžko snáším, ale nemám co udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 14:02

Jestli je dost žárlivý, tak se chce asi odpoutat… Nebýt ten, co žárlí, ale být nad věcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 14:03

Pokud odejde bez ohledu na tebe, tak věř, že ani není o co stát, takovej chlap na tebe nebude brát ohledy nikdy a v ničem. Zkus mu nabídnout, že se přestěhujete spolu, jak se k tomu postaví. Mohlo by vám to oběma dát hodně, sama bych tuhle možnost brala, kdyvy s tím přítel přišel, nebo by byl ochotný se mnou jít.

Jinak ano, takový vztah je o ničem a je to v podstatě konec. Mám zkušenost se vztahem na dálku a takové utrpení, co jsem 3 roky zazivala, bych nechtěla zažít už nikdy. Je to ale i dost o tom, jaká jsi povaha. Já když mám někoho ráda, tak s ním chci být co nejvíc a bez něj se trapim, ale jsou i lidi, kterým to tolik nevadí a jsou rádi, že mají čas na sebe a pak se chvíli s tím druhým vidí. Já jsem ale dost zarlila, bála se, brecela.. Vztah o ničem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 14:17

On, kdyz mi to vše tak nějak popsal, tak se mě zeptal, co já na to. Na to jsem mu napsala to, co jsem napsala tady vám.
S tím zarlenim nevím, vím, že nerad zarli, neprizna to, ale ja to vím… Nechci, aby to vyznělo, že je sobecky h**** nebo tak, to fakt ne, taky vím, že to může dopadnout úplně jinak, ale jsem z toho proste rozhozena, že i tahle možnost je. Kdyby byl třeba na lodi, kdy je 3 tydny pryč a 3 tady, tak fajn, dobry. Nejsem závislák, kdyz odjel pracovně pryč na pár dní, tak pohoda, zvykla jsem si, byl klídek, ale pak jsem se i těšila, až zase přijede, ale tohle?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama