Z nové pračky vytekla voda

565
31.3.20 19:14

z nové pračky vytekla voda

Ahojky, stalo se Vám někomu, že po zakoupení pračky vytekla z hadice normálně voda? Po otevření dvířek fleky, uvnitř taková olezlá. Bylo mi řečeno, že je to normální, že výrobce spouští zkušební cyklus. No vzhledem k tomu, že je to eshop, tak je podezřívám, že mi prodali použité zboží (nebyla by to první zkušenost). A i kdyby to výrobce zkoušel, je normální, že ve spotřebiči bude x týdnů/měsíců voda? Hnít…? Jako fakt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9733
31.3.20 19:16
@Prtulak píše:
Ahojky, stalo se Vám někomu, že po zakoupení pračky vytekla z hadice normálně voda? Po otevření dvířek fleky, uvnitř taková olezlá. Bylo mi řečeno, že je to normální, že výrobce spouští zkušební cyklus. No vzhledem k tomu, že je to eshop, tak je podezřívám, že mi prodali použité zboží (nebyla by to první zkušenost). A i kdyby to výrobce zkoušel, je normální, že ve spotřebiči bude x týdnů/měsíců voda? Hnít…? Jako fakt?

Ano, je to normální. V návodu k mé pračce to upozorňovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3946
31.3.20 19:17

Ano, výrobce spouští testovací cyklus a může se stát že tam je voda. V návodu máte jasně napsáno, že první 1-2 cykly máte pustit naprázdno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
31.3.20 20:01

@ivašot. @Cenarius díky, tak jim budu věřit… Rozhodily mě ty špinavé fleky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama