Z nudne zakriknute sede mysky normalni zenou?

Anonymní
20.6.21 18:57

Z nudne zakriknute sede mysky normalni zenou?

Dobry den, mate nektera zkusenost? Bud primo vlastni nebo v okoli? Jak se mam zmenit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
827
20.6.21 18:58

Muzes definovat “nudnou zakriknutou mysku” a “normalni zenu”? Vice se popis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5763
20.6.21 19:03
@Anonymní píše:
Dobry den, mate nektera zkusenost? Bud primo vlastni nebo v okoli? Jak se mam zmenit?

Zhubla jsem a nechala si narůst dlouhé vlasy. Každý mě chválil, chlapi koukali víc než předtím. Pomohlo mi to se sebevědomím, dneska nemám problém se bavit.
Ale pravda je, že za šedou myš jsem se nikdy nepovažovala,.
Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 19:09
@Sardelka píše:
Muzes definovat “nudnou zakriknutou mysku” a “normalni zenu”? Vice se popis.

Normalni zena - vyzarujici sebejistotu, sarmantni, vtipna… zena, se kterou chcete travit svuj cas

• Citovat
  • Nahlásit
949
20.6.21 19:35

Podívej se na ošklivku Katku poslední díl :nevim:
Na to dát se trochu do pořádku přeci nepotřebuješ recept.
Změň vlasy, make up, styl oblečení atd :nevim:
Automaticky ti poroste sebevědomí když se z tebou budou muži otáčet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 19:42
@Banane18 píše:
Podívej se na ošklivku Katku poslední díl :nevim:
Na to dát se trochu do pořádku přeci nepotřebuješ recept.
Změň vlasy, make up, styl oblečení atd :nevim:
Automaticky ti poroste sebevědomí když se z tebou budou muži otáčet.

Dekuju pekne za reakci, ale to bych musela na plastiku, aby se aspon jednou na mnou muz otocil. Osklivku Katku jsem videla ve trech verzich :)

• Citovat
  • Nahlásit
5086
20.6.21 19:51
@Anonymní píše:
Dekuju pekne za reakci, ale to bych musela na plastiku, aby se aspon jednou na mnou muz otocil. Osklivku Katku jsem videla ve trech verzich :)

Ale houby, spousta se toho dá natrénovat před zrcadlem- pohledy, úsměvy…naučit se repliky, sebejistotu hlasu. Nahrát se na Diktafon. Atd. Pak autosugesce, to frčelo za mého mládí. Prostě si před spaním opakuješ matru, kterou si vybereš. Možností je :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
20.6.21 19:54

Proč si myslíš, že jsi nudná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
20.6.21 19:57
@Anonymní píše:

Proč jsi nudna a zakřiknuta? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
20.6.21 20:06
@Anonymní píše:
Dekuju pekne za reakci, ale to bych musela na plastiku, aby se aspon jednou na mnou muz otocil. Osklivku Katku jsem videla ve trech verzich :)

Hele nevěřím, příklad jako ta Soňa z výměny manželek, vypadá fakt tragicky ale i tihle se dá tak upravit, že by vypadala dobře! Člověk se musí o sebe starat, i boubelky jsou atraktivní když se o sebe starají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
20.6.21 20:19
@Anonymní píše:
Normalni zena - vyzarujici sebejistotu, sarmantni, vtipna… zena, se kterou chcete travit svuj cas

Zapracuj na svém sebevědomí, případně na svém vzhledu, hodně se usmívej a buď milá. Jak se stát vtipnou to neporadím, ale třeba to přijde se sebevědomím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
20.6.21 20:24

Člověk se postupem času může změnit, nebo spíš zlepšit v oblastech, ve kterých by chtěl. Slyšela jsem někde o návodu, jak na to: Představíš si co nejlépe člověka, kterým by jsi chtěla být, může to být člověk, kterého si kompletně vymyslíš nebo někdo, kdo tě inspiruje, prostě si představíš člověka, který má ty vlastnosti, které ty chceš mít taky. Pak si ho pojmenuješ. Třeba jako „Aneta“, na jménu nezáleží, ale mělo by být rozdílné od tvého. A ta Aneta má ty nejlepší vlastnosti, co chceš - je vtipná, sebevědomá, chytrá, společenská apod. No a pak v průběhu dne, když něco děláš, tak se v hlavě zeptáš, co by udělala Aneta a uděláš to, co by udělala Aneta :-) Postupně začneš mít Anetiny vlastnosti a pak se z tebe Aneta stane :-) Samozřejmě je to dlouhý proces :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
20.6.21 20:34

Co přesně ti na sobě vadí? Zkus být konkrétní.
Já si myslím, že některý věci je lepší přijmout a smířit se, než trénovat sebejista gesta. Mám ráda opravdové lidi, své, ne herce. Třeba to, co považuješ za nudné, bude někomu připadat milé, hezké, zajímavé… Třeba v tom světě „sebejistych“ žen zuajmes právě tím, že jsi jiná, klidná, pokorná…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
20.6.21 20:43

Rekla bych, ze nejvic dela sebevedomi nebo nejake kouzlo osobnosti, ci jak to nazvat :think:. Me by asi vetsina zenskych na prvni pohled definovala jako sedou mysku, zaprcla, vlasy do ohonu si striham sama, bryle, nemaluji se a nikdy jsem to nedelala, obyc triko a kalhoty - to je moje moda, a presto jsem chlapy musela cely zivot spis odhanet :think:. Ted uz mam teda utrum, tri polodivoke deti jsou dost vyrazna vada na krase :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
20.6.21 20:44

A taky je otazka, co presne chces - na kazdem prste 10 chlapu, nebo najit spolehliveho partnera pro zivot :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat