Z paušálu na kredit, zůstane mi stejné číslo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokuty
Kecalka 104 příspěvků 21.01.19 09:05
Z pausalu na kredit stejne cislo?!

Premyslim, ze bych zrusila pausal, platim 499 a sla zas na kredit. Snad bych se vesla do 200 mesicne, psala bych prez whats up a vsichni kolem maj neomezeny, tak bych je jen prozvonila.ale zustane mi stejne cislo?!

Reakce:
OoOoOoOoOo
Stálice 79 příspěvků 21.01.19 09:08

Ahoj.. já jsem si to takhle udělala a číslo mi zůstalo

mokuty
Kecalka 104 příspěvků 21.01.19 09:11
@OoOoOoOoOo píše:
Ahoj.. já jsem si to takhle udělala a číslo mi zůstalo

Diky :palec: :palec:

rozand
Závislačka 4260 příspěvků 21.01.19 09:27

A ty jsi furt na wifi, ze whatsapp?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64544 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 10:09
@rozand píše:

Presne na to jsem se taky chtela zeptat.

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 21.01.19 10:15

Dej si jen pozor, aby ti to udělali správně. Já o to žádala u T-mobile přímo na prodejně, vše mi přislíbili, na čísle jsem opravdu trvala,měla jsem ho deset let. A když paušál vypršel, tak číslo nefungovalo. Když jsem onu prodejnu navštívila znovu, obvolali, co mohli a sdělili mi, že došlo někde? k chybě a moje číslo bylo kompletně zrušeno, což je nevratné. Dva roky prý zůstane někde uzamčené a pak je normálně zprostředkováno dalšímu zákazníkovi.

mokuty
Kecalka 104 příspěvků 21.01.19 11:03
@rozand
@rozand píše:

Porat ne,ale ta uz je dnes skoro vsude a na rodicaku doma wifi mam a venku muzu poslat sms.jinak telefonaty bych delsi vyridila od manzela.

mokuty
Kecalka 104 příspěvků 21.01.19 11:04
@Aduš8 píše:
Dej si jen pozor, aby ti to udělali správně. Já o to žádala u T-mobile přímo na prodejně, vše mi přislíbili, na čísle jsem opravdu trvala,měla jsem ho deset let. A když paušál vypršel, tak číslo nefungovalo. Když jsem onu prodejnu navštívila znovu, obvolali, co mohli a sdělili mi, že došlo někde? k chybě a moje číslo bylo kompletně zrušeno, což je nevratné. Dva roky prý zůstane někde uzamčené a pak je normálně zprostředkováno dalšímu zákazníkovi.

No to bych tedy nerada :nevim:

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 21.01.19 11:28

@mokuty já byla tenkrát vytočená do běla a nebylo mi to nic platné. Možná, kdybych to hnala dál, tak mám nějaký nárok na,, odškodné", protože přímo ve smlouvě stálo, že číslo přejde na nabíjení. Ale číslo bych stejně zpět nedostala, tak co by mi to bylo platné. Sama jsem pak přešla k O2, dobíjela kartu a byla spokojená. Měla jsem volání po 1.minutě zdarma, což mi bohatě stačilo. Zbytek jsem řešila přes Wifi.

srpen89
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 21.01.19 15:35

@mokuty Ja mám jedno číslo už skoro 20 let. A to jsem byla různe na tarifech,pausa­lech,měnila jsem operátory… A pořád stejné číslo. Takže to určitě jde. ;)

mokuty
Kecalka 104 příspěvků 21.01.19 16:45
@srpen89 píše:
@mokuty Ja mám jedno číslo už skoro 20 let. A to jsem byla různe na tarifech,pausa­lech,měnila jsem operátory… A pořád stejné číslo. Takže to určitě jde. ;)

Vim ze z oeratora na operatora to jde na pausal taky,ale z pausalu to prave nevim tak snad jo,zatim o tom jen uvazuju

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >