Z péřové bundy leze peří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 3525 příspěvků 30.01.19 10:43
z péřové bundy leze peří

Holky poradíte? Koupila jsem si poměrně drahou péřovou bundu, první co mám. Jenže z ní leze peří a po každém nošení mám v tričku zapíchnutá třeba 3 malá peříčka :) hledala jsem na netu a názory jsou půl napůl. někdo říká, že je to u péřovky zcela normální, další říkají, že kvalitní péřovka nepustí nic. Nechci být v obchodě za blba, že jdu reklamovat, že peří se chová jako peří :oops: je to problém, nebo si bundu v klidu můžu nechat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
carola
Kelišová 7265 příspěvků 30.01.19 10:46

Já měla také péřovku a peří mi také vylézalo. To samé péřový polštář a deka. Ale myslím,že než to dojde tak daleko,že to začne být viditelné,tak už se ti ta bunda dávno nebude líbit. :)

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 50718 příspěvků 4 inzeráty 30.01.19 10:48

podle mě je to normální Holka taky vypadá, jak když vyleze z kurníku, když má tmavý triko.Já mám taky péřovky a tak semtam něco vypelíchá

Lalelale
Závislačka 3525 příspěvků 30.01.19 10:49

@carola nad tím už jsem taky přemýšlela, kolik je asi v péřovce peří a jak dlouho mi se ztrátou 6 brk za den vydrží :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4682 příspěvků 30.01.19 10:50

@Lalelale Mám novou péřovku cca 2 měsíce, dělá to taky.

stinga
Kelišová 5119 příspěvků 3 inzeráty 30.01.19 10:51

šéf mojí mamky toto vyreklamoval, šlo o bundu za 7000,–-, vrátili mu peníze, ale on dovede být hodně urputný

carola
Kelišová 7265 příspěvků 30.01.19 10:52
@Lalelale píše:
@carola nad tím už jsem taky přemýšlela, kolik je asi v péřovce peří a jak dlouho mi se ztrátou 6 brk za den vydrží :mrgreen:

Hódně dlouho. :D Já ji měla,pak jsem ji ještě prodala a paní byla spokojená. Já sice nejsem typ,co si kupuje každou sezonu novou bundu,většinou ji mám tak cca 3 zimy,pak už pokukuji po jiné. :)

Tableta
Závislačka 4324 příspěvků 30.01.19 10:52

Já mám péřovku dobrých 5 let a taky to dělá. Letos snad víc, než předtím. Strašně mě ty pírka sejří.

ivašot.
Kelišová 7042 příspěvků 30.01.19 11:05

Dělá mi to každá péřovka, jen letos jsme si koupila opravdu drahý kabát cca za 12 tisíc a z toho zatím opravdu nic neleze.

bjetuschka
Závislačka 4782 příspěvků 30.01.19 11:13

Mně to dělá bunda taky. Všichni mi radili reklamaci, já se na to ale vyprdla :oops: Prý by to bunda opravdu dělat neměla.

milktea
Kecalka 217 příspěvků 5 inzerátů 30.01.19 11:15

mám dvě lehké péřovky a u těch vůbec nic, pak mám další a z té jsem jak z kurníku, hlavně takový ty jemňoučký kousky peříček, co jdou blbě ze svetru ale i ty větší celý. Ale tu jsem i prala na program peří a tak jsem myslela, že to je tím (že jsem si zničila bundu).

Podle mě záleží, z jakého materiálu je podšívka a na kvalitě náplně. Opravdu kvalitní bunda by pouštět neměla, ta náplň je tam tak poskládaná, že peří by nemělo pronikat ven. Být po každým nošení obalená, to bych se na to mohla vypr..

Zuzanec
Kecalka 388 příspěvků 30.01.19 11:49

Já mám péřový kabát Columbia, pořizovací cena cca 2500 Kč v akci :) ) a leze z ní od začátku peří, ale ne teda dovniř, ale zvenku, což je možná ještě horší, je tmavě modrá a je to dost viditelné, neustále se obírám a divím se, že tam uvnitř ještě něco zbylo. Jinak je krásně lehká, teplá, ale příště už bych určitě reklamovala.

Tableta
Závislačka 4324 příspěvků 30.01.19 12:27
@Zuzanec píše:
Já mám péřový kabát Columbia, pořizovací cena cca 2500 Kč v akci :) ) a leze z ní od začátku peří, ale ne teda dovniř, ale zvenku, což je možná ještě horší, je tmavě modrá a je to dost viditelné, neustále se obírám a divím se, že tam uvnitř ještě něco zbylo. Jinak je krásně lehká, teplá, ale příště už bych určitě reklamovala.

Taky mám kabát Columbia a mně leze peří z kapes :cert:

carola
Kelišová 7265 příspěvků 30.01.19 13:11
@Tableta píše:
Taky mám kabát Columbia a mně leze peří z kapes :cert:
Škoda,že z nich nelezou peníze. :D
hanullllka
Kecalka 136 příspěvků 30.01.19 13:14

Loni jsem si koupila péřovou bundu v Orsay. Přesně si nepamatuji, ale myslím, že jsem za ní dala okolo dvou tisíc a peří z ní leze strašně a bohužel směrem ven, což na modré bundě je vidět hodně. Pak jsem si bohužel ještě roztrhla kapsu, takže byla nereklamovatelná. Sice je teplá, ale to peří kazí dojem strašně. Příště už asi na péřovku kašlu a porozhlédnu se po jiných materiálech.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >