Z práce nejezdí rovnou domů

Anonymní
25.10.19 14:06

Z práce nejezdí rovnou domů

Ahojky. Prosím o názor na situaci, kdy partner, který jezdí týden kamionem z práce nejede rovnou domů, ale místo toho se zastaví cestou u kamarádu nebo prarodičů a pak teprve směr domů. Vždycky přijede třeba po 1-2h zpoždění, když mi někdo řekne „hele já ho viděl před hodinou“ mě popadne vztek… a pokaždý přijede a než začnu já, on si něco samozřejmě vymyslí a zakecá nějakou historkou co se zrovna stala. Vždycky je to ovšem nějaká situace, kterou musel řešit že jo. Mě to strašné štve. Já mu tu uvařím oběd, čekám na něj celej týden a on ani není schopný nejdřív přijet domů.
PS. Žádnou jinou nemá, domů přijede úplně v normální náladě, takže mnou to snad taky není a vlastně sám si teď dělá mě nastvanou, když má tohle jednání. Určitě na něj kvůli tomu nervů, v klidu řeknu že mi to vadí, ale on to má na háku. Za měsíc rodím a jestli tohle chce dělat i s miminkem tak nevím. Popravde ani nevím jestli tohle dělal i dřív, možná jsem si nevšimla. Fakt nevím ted. Pravda, že je to jen blbost, jsou asi horší věci, ale do budoucna tohle fakt nechci. Pořád jen čekat než se pan uraci přijet domů. Mě nevadí, že je v práci, jen ta cesta z práce. :zed:
Asi brečím pozdě no :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2755
25.10.19 14:07

Tak asi to má cestou.
Představ si, že by přijel domů, najedl se a odjel za kamarády, prarodiči…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 14:10

@AjaF to by mi obráceně nevadilo.

• Citovat
  • Nahlásit
2755
25.10.19 14:12

Ale takhle dojede a je pak už s Tebou, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10890
25.10.19 14:13

Mně jeho jednání přijde úplně logické, já bych to dělala asi stejně. Celý týden je i bez kamarádů/prarodičů, tak krátkou návštěvu u nich sfoukne cestou z práce a pak je celý víkend s nejužší rodinou. Já když z práce dojížděla, tak jsem se taky radši stavila s kamarádkou na kafe cestou, než přijít domů a pak se pakovat (to už by se mi nikam nechtělo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20175

Opravdu je jedna, dvě hodiny, kterou stráví u prarodičů nebo s kamarády takový problém? Kvůli tomu se ten oběd zkazí nebo mimino nepočká nebo co? Kdyby přijel domů, najedl se a zase odjel, tak budeš vyvádět taky, ale on asi chce vidět i někoho jiného než tebe, když je celý týden pryč :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
@AjaF píše:
Tak asi to má cestou.
Představ si, že by přijel domů, najedl se a odjel za kamarády, prarodiči…

To mě hned napadlo taky. Taky se chce vidět s ostatními lidmi a taky by mi to takhle přišlo lepší. Prostě s tim pozdějším příjezdem začni počítat a nebude tě to štvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
25.10.19 14:17

Tak si to jídlo může snad sám ohřát, nemusíš na něj čekat u plotny jako ohař. A jestli jede nejdřív za rodinou nebo přáteli, tak snad potom zůstává doma a nemusí nikam chodit, ne? Neměla bys na něj tak tlačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 14:20

Tak práci si vybral sám. Něco obětovat tedy by měl, nejde mít všechno. Za rodinou pravidelně jezdíme ještě každý víkend většinou v neděli. S kamarády je v kontaktu v práci - s kolegy. Jinak ti lidé cestou nejsou kamarádi tací, které nutně musí vidět, spíš takový známí.
Moje chyba je to taky, hlavně, že tohle nezažil nikdy u mě. Vždycky jsem doma. Plánují si všechno když vím, že doma není nebo něco má nebo sám někam jede. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 14:23

On je ten tip - potká starýho známého jen procházet a už musí zastavit a pokecat o blbostech. Schválně projíždí autem vesnici, zdali někoho potká na pokec. Jako kdyby měl kamaráda za kterým jezdí a s kterým si fakt rozumi, tak chápu, ale tohle je magorismus podle mě no. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
salamio
25.10.19 14:25

Mig-21 hadr, chudák chlap.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 14:27

@salamio Strasnej chudera. Hlavně že ženský musí všechno vystát jen aby je neopustil ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
20175
@Anonymní píše:
Tak práci si vybral sám. Něco obětovat tedy by měl, nejde mít všechno. Za rodinou pravidelně jezdíme ještě každý víkend většinou v neděli. S kamarády je v kontaktu v práci - s kolegy. Jinak ti lidé cestou nejsou kamarádi tací, které nutně musí vidět, spíš takový známí.
Moje chyba je to taky, hlavně, že tohle nezažil nikdy u mě. Vždycky jsem doma. Plánují si všechno když vím, že doma není nebo něco má nebo sám někam jede. :roll:

Myslíš, že být celý týden zavřený v autě je malá oběť? Asi nejsi pupek světa, tak si chce i normálně pokecat. Ty to tu hodinu nevydržíš? Děláš zbytečný zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10890
@Anonymní píše:
On je ten tip - potká starýho známého jen procházet a už musí zastavit a pokecat o blbostech. Schválně projíždí autem vesnici, zdali někoho potká na pokec. Jako kdyby měl kamaráda za kterým jezdí a s kterým si fakt rozumi, tak chápu, ale tohle je magorismus podle mě no. :roll:

Podle mě teda je magor spíš ženská, která žárlí na sousedy, se kterými si 1-2h týdně pokecá chlap, který sedí desítky hodin zavřený sám v kamionu. A jestli ty mu chceš třídit lidi na kamarády, kteří stojí za pokec, a známé, kteří za ten pokec rozhodně nestojí, tak jsi na nejlepší cestě, aby se z tebou rozloučil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
25.10.19 14:29

Pokud je týden v čudu tak na 1-2 hodinách nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat