Reklama

Z Prahy a okolí dojíždění do Heliosu v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:12
Z Prahy a okolí do Heliosu v Brně

Zdravím děvčátka chtěla jsem se zeptat je tady některá z Vás která bydlí v Praze nebo v okolí Prahy a jezdí do Heliosu v Brně?
Přemýšlím o změně Caru a narazila jsem na Helios, zajímalo by mě jak moc je náročné i časově dojíždění, kolikrát jste tam byli než jste začali stimulovat a i během celých příprav k ivf. Jak se pohybují cenově alespoň cca. Jestli opravdu Helios stojí za to lítání sem tam. Zatím slýchám docela samou chválu ale asi bych potřebovala víc informací. Přítel je pracovně hodně vytížený a když jsem mu pověděla o Heliosu, trochu se vyděsil kvůli té dálce. Prosím poradíte některá? Děkuju mooc :)

Reklama

Reakce:

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 15.09.18 20:42

Ahoj, ja chodim do Brna do Heliosu, ale nedojizdim teda z takove dalky. Jinak jsem zatim moc spokojena. Probehla prvni konzultace, tam mi vzali krev na imuno a dalsi testy, pritelovi spermiogram. Na druhe konzultaci mi rekli vysledky a nejlepsi postul vhodny pro me. Delaji zde mnohem podrobnejsi vysetreni, nez v jinych centrech. Potom probehla kontrola prvni den menstruace a behem stimulace jsem mela 3 kontroly - vzdy krev a ultrazvuk. Dost si zde potrpi na prubezne kontroly a konzultace. Mela jsem presne infornace a prehled behem cele stimulace. Potom probehl odber a za 3 dny kontrola, jestli je vse ok. No a potom pred ketem kontrola 12. den cyklu a naplanovani transferu. Doporucuji se objednat k Texlovi starsimu, je to primar a v CR velka kapacita. Jeste pred stimulaci mi rekl, jak budu reagovat, kolik bude vajicek a tak. Rikala jsem, ze me chce jenom presvedcit, ale musim rict, ze co rekl, to se fakt stalo. Prijde mi i takovy osobni. Momentalne zacinam 13 tt a bohuzel mam nizko polozenou placentu a byla jsem v nemocnici. Dokonce volal pritelovi, informoval se, radil po telefonu jak resit leky a tak. Co se tyce ceny, tak +- jako v jinych carech. Dokonce nam vysel velmi dobry spermiogram a doporucil nam jenom zdarma prikapnuti spermii, bez placeneho napichovani spermii. Ze je to prirozenejsi a embrya budou hezci. A mame 10 mrazacku top kvality. V jinych centrech mi to odmitali delat, ze jistota je napichnuti. Takze doporucuju, ale urcite chtit Texla starsiho.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 20:56

Jak daleko je to z Prahy do Brna, 200 km? To je na dojíždění do caru desna dalka :nevim: My jsme jezdili 120 km (ne teda ale z Prahy do Brna) zvladli jsme to no, ale bylo to extra narocny a umorny.. Musis taky pocitat s tim, ze se to muze zkomplikovat, budes muset vickrat na kontrolu nez je bezne, nebo to dost mozna vyjde az na x-ty pokus.. Ne, ze bych vam to prala. Do takoveho dojizdeni bych nesla. V Praze je urcite caru dost, nemuzes si neco vybrat tam?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 15.09.18 21:20

Moc si to nedovedu představit to dojíždění. Když nebudu řešit to, že málo komu to vyjde napoprvé a není to jen na třeba 2měsíční ježdění, ale třeba mužeš tak jezdit i několik měsíců. Tak já třeba měla nějaké problémy po KETu, tak jsem volala na kliniku a oni ať hned dojeďte. A to jsem jela jen z jednoho konce Brna na druhý. nedovedu si představit 200 km a k tomu nějaká kolona na D1. Myslím, že to není dobrý nápad. Myslím, že i v Praze najdeš dobrý CAR.

Chunkinka
Nováček 1 příspěvek 20.09.18 21:40

Já jsem do Heliosu dojížděla také z Prahy. Vyšel nám až druhý pokus, takže jsem si ty cesty užila. Ale stálo to za to. Abych nemusela neustále jezdit na kontroly při stimulaci tak jsem si s MUDr Texlem domluvila, že na ultrazvuk a krev budu chodit ke své doktorce a na krev s žádankou do laboratoře. Vždy jsem pak do Heliosu poslala výsledky od své MUDr a z laboratoře a podle toho mi pak MUDr Texl upravoval dávkování. Ušetřila jsem si tím dost cestování. V Heliosu jsem byla moc spokojená a určitě to za to stálo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >