Z pravidelných kontrakcí se staly nepravidelné

16.11.19 09:57

Z pravidelných kontrakcí se staly nepravidelné

Zdravim,
Cca hodinu jsem mela kontrakce po 10 minutach, potom asi 2 hodiny kontrakce po 7 minutach, zesilujici, delsi. Ted nasledujici hodinu jsem nepravidelne, nekdy dlouhe stahy, nekdy velmi kratke. Jsem druhorodicka, ale u prvniho jsem to takto nemela. Ma nekdo zkusenosti? Zbytecne do porodnice se mi jezdit nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

16.11.19 10:06

Zkus si tam zavolat a poradit se přímo s nimi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13038
16.11.19 10:10

Ještě bych vyčkala, může se to rozjet, ale taky ustat.
U 4. porodu jsem to měla taky takhle divně, chvíli pravidelné zesilující kontrakce, pak to sláblo, pak zas trochu sílilo, ve sprše prakticky ustávaly. Takhle jsem tedy vydržela asi 2 hodiny a pak jsme vyrazili, ale já jsem měla předešlé porody na hranici překotných porodů, takže pro jistotu. Přijela jsem do porodnice a byla jsem asi na 6? To už si přesně nepamatuju. Každopádně na monitoru jsem neměla ani ťuk, jako bych vůbec nerodila. Naštěstí PA byla rozumná a poslala mě na porodní sál, kde jsem za asi 2 hodiny porodila. Celý porod ty kontrakce byly takhle divné, v leže dokonce ustávaly skoro úplně. Nicméně PA byla rozumná a porodila jsem bez jakýchkoliv zásahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 10:15

@MaryJackie jsem v tom s tebou doslova stejně, také rodim podruhé, včera přesně to co popisujes, až se mi to zastavilo (předtím pravidelně silné stahy po 6 min). Jen s tím rozdílem, že já už jsem hospitalizovana (41+6). Mám miminko v ne úplně optimálním natočení a to může způsobovat, že se to zastavuje a znovu rozjíždí. Cvičím dle porodní asistentky na čtyřech, kdy srovnáš záda do roviny, jsi na čtyřech a pomalu dýcháš. S nádechem poustis a povolujes bříško úplně dolů, jakoby ses chtěla dotknout podložky a s vydechem ho pomalu zatahujes nahoru az „dovnitr“. Alespoň 5 minut, jemné plynulé pohyby. To zpevnuje bříško, kor u druhorodicek, kdy už je to tam povolené a dítě je moc „vyklenute“ a blbě tam právě sesedá. Pak jsem na čtyřech zase a zadek nahoru hlavu úplně na podložku (To aby tam mohlo mimi sestoupit pak znovu a lepe). Držím Ti palce k brzkému pohodovej porodu! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 10:18

Jeste me napadlo, jestli to nemuze byt tim, ze jsem si dala rano automaticky Mamavit s horcikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 10:20

@lovethelife No ja jsem 39 + 5 a mimi uz mam 10 dni zapasovane hlavou v panvi, takze je pripravene a uz se pry otocit nemuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 10:30

@MaryJackie vzdycky muze, prave ta poloha zadkem nahoru způsobí, ze mimi sjede trochu zpět a má šanci tam zajet lépe. Výborný je také rebozo, kdy se bříško (mimi) nadzvedne a sestoupí znovu. Já ji tam mám už napsanou rak, že to víc nejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 10:35

Tak jsem si právě otočila dítě do optimální polohy :potlesk: funguje to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5640
16.11.19 11:14

První porod vyvolávaný, druhý jsem měla podobně… když manžel pro mě dojel, měla jsme právě nejdelší pauzu za X hodin a to je 6min. Jinak kontrakce různé délky a síly, proto jsem ani neplašila, když mi apka v mobilu napsala, že je čas odjet…jela jsem cca až za 2h a to jsem já už chtěla do porodnice, aby mi píchly něco od bolesti. Jinak bych možná porodila doma :mrgreen: od příjezdu na parkoviště to netrvalo ani 1,5h. Přeju rychlý a pohodový porod. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 11:17

Já jsem to měla stejně a takhle to trvalo celou noc, den a ještě půlku noci, až pak se rozjely kontrakce po 3 minutách, praskla voda a bylo. :D Jak to bude u tebe, to těžko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 11:36

Kdybych měla čekat na pravidelne kontrakce, tak porodim doma :lol: já neměla pravidelnost žádnou, takže bych jela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
16.11.19 11:46

Já měla pravidelné po pěti minutách celou středu jeli jsme do porodnice a najednou to ustalo, tak jsme jeli domů. Čtvrtek celý den po 4 minutách hodně silné, dojeli jsme do porodnice a najednou nepravidelné na monitoru jedna za 10 minut. Tak opět domů a v pátek celý den opět po 4 minutách ale extrémně silné do porodnice jsme jeli když byli po 1,5 minutě. Malá se narodila v sobotu pred obědem. Takže správný čas kdy jet? Nevím :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 11:52

Tak ted fakt nevim, manzel me zene taky uz do porodnice. Ze je to pry tim magnesiem, co jsem si vzala a ze kdyz uz jednou byly pravidelne, tak by to meli overit. Ale ted mam cca co 10 az 15 minut. Nekdy silnou a dlouhou, jindy kratkou a slabsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13038
16.11.19 12:02

@MaryJackie ještě bych vyčkávala doma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama