Z přítele se stalo pra.e

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 08:55
Z přítele se stalo pra.e

Ahoj.Jdu se vykecat. Můj přítel byl vždy normálně čistotný. Jeho mamka říká, že byly doby kdy měl pokoj doslova naleštěný. No, teď je to tak, že my bydlíme na barákzu. Teda já s dětma a on od ledna přijde za náma. Změní zamestnání a byt dá do pronájmu. Pořídil si kocoura, kterého k nám pak vezme. U nás bude kocour venku, zatímco teď ho má v bytě. Když občas přijedu do bytu, tak jen koukám. V bytě je plastvá krabice, což má být wc.Je to v chodbě a je tam smrad, protože přítel je líný to denně čistit tedy měnit. A to ještě byly horky, on zavře okna, kocorovi dá kopec jídla a prijede po víkendu. Když jsem tehdy přijela, řikala jsem, že tohle přesahuje hranice.Ten puch :poblion: On že přeháním, že to není tak hrozné :zed: :zed: Mě se úplně zvedal žaludek. Záchod nemytý sto let, v lednici puch a plíseň. Kocour chodí po stole i lince.Jak se člověk může tak změnit? je mi z toho zle. Žije tam jak houmlesák. Co byste dělaly na mém místê?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 25.09.18 09:05

8o Co bych dělala na tvém místě? Z přítele bych udělala bývalého přítele :poblion:

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 25.09.18 09:06

:lol: :lol: :lol: :lol: houmlesák :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 25.09.18 09:07

My máme psa, který trpí na alergie a když se rozdrbe, tak taky smrdí. Přítelkyně nemá takový čich, tak to kolikrát necítí. Ale mě je z toho smradu taky na zvracení, tak si to dokážu představit :poblion: ale to je jiný případ. Přítel pokud chce kocoura, tak se musí starat..

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 25.09.18 09:16

Fuj tak a takovym prasetem bych nebyla ani chvili.. :poblion:

Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 25.09.18 09:19

Lidí totiž často necítí to, čemu jsou dlouhodobě vystavení. Ale to neomlouvá plíseň v lednici. Sedla bych si s ním a narovinu bych mu řekla, že toto opravdu nejde a že s tím musí něco dělat. Děti a dům už spolu máte, takže buď pevná a trvej na svém. A klidně pohroz rozchodem, že nechceš, aby dětem šel špatným příkladem

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 25.09.18 09:20
@Anonymní píše: … Pořídil si kocoura, kterého k nám pak vezme. U nás bude kocour venku, zatímco teď ho má v bytě. Když občas přijedu do bytu, tak jen koukám. V bytě je plastvá krabice, což má být wc.Je to v chodbě a je tam smrad, protože přítel je líný to denně čistit tedy měnit. A to ještě byly horky, on zavře okna, kocorovi dá kopec jídla a prijede po víkendu. Když jsem tehdy přijela, řikala jsem, že tohle přesahuje hranice.Ten puch :poblion: On že přeháním, že to není tak hrozné :zed: :zed: Mě se úplně zvedal žaludek. Záchod nemytý sto let, v lednici puch a plíseň. Kocour chodí po stole i lince.Jak se člověk může tak změnit? je mi z toho zle. Žije tam jak houmlesák. Co byste dělaly na mém místê?

Popusti p[riteli uzdcu a dovol mu at si poridi nejakou kocku nebo milenku. To ho zas vrasti do normalu a zacne byt cistotny. :srdce: :srdce: Jestli ho nezmeni ani to, pak nedoufej ze s prichodem do tve vily se to zmeni.
Budes rozcarovana, ten smradlavy kocour ti vleze vsude :nevim: :nevim: i do tve ciste postylky i do kuchyne na horni skrinky i do pracky a do myscky a vsude budes mit chlupy, smrad a kocici bobky a mysi ktere venku pochyta. :pocitac:
Mas stesti kdy jeste pred sestehovanim vidis co te ceka. Tveho muze nezmenis, bude to jen horsi a horsi s tim se smir. :mavam: Musis si najit najeho cistotneho podnikatele, ktery milujer penize ale nesnasi domaci zver jako jsou kocky nebo morcata ci rybicky.

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 25.09.18 09:29

No - pokud to není jeho běžné chování, tak to může být jeden ze symptomů depresivních stavů.

Jak je na tom se spánkem, podrážděností a případně erekcí? Pokud blbě, tak to může znamenat, že není v pohodě a chtělo by to aby našel odvahu si to přiznat a řešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 09:30

No,ja kdyz přijela uklidit tehdy jeste priteli byt, a vytrit chodbu, protoze byl v nemocnici,tak jsem taky byla ve slušným soku, jak to tam vypadalo (neco dost podobneho akorat ze on mel psa, takze vsude chuchvalce chlupu) a pochopila, proc jsme se radsi schazeli u mě… bordelar zustane bordelarem, staryho psa…z vlastni zkušenosti muzu potvrdit…na uklid doma nesahne, obleceni pohazene po zemi u postele si uklidi vetsinou az kdyz s nim v te ložnici odmitnu spát…ja si to prase bohuzel ve slabe chvilce i vzala… :zed: prosim anonym, hrda na to nejsem kolikrát, jak to u nas i pres veskerou moji snahu udrzet poradek vypada:(

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 25.09.18 10:22

@LucinkaPardubice Ty jsi fakt dost mimo, moje kočka nesmrdí, chlupů z ní nijak extra moc není, nelozí kde má, nikde nenechává bobky a myši mi domů také netahá. Koukám, že už nejsi expertka jen přes chlapy, ale přes kočky :zed:

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 25.09.18 10:30
@LenkaN26 píše:
@LucinkaPardubice Ty jsi fakt dost mimo, moje kočka nesmrdí, chlupů z ní nijak extra moc není, nelozí kde má, nikde nenechává bobky a myši mi domů také netahá. Koukám, že už nejsi expertka jen přes chlapy, ale přes kočky :zed:

Jen jsem se snazila poradit te anonymni dame.
Vsichni chlapi jsou prasata myslici penisem a usilujici jen o to jedno, ale nekteri se snazi krotit a chovat slusne a cistotne. :kytka: :kytka: Mela si hned na zacatku udelat test, jestyli je jeji pritel na prachy nebo na kocky. Ted vi ze je na smradlavy kocoury a vidi co ji ceka a vi ze to bude jedine horsi, ze jeji muz je prase ale neveri ani kdyz ji to tu vysvetlujeme. Vsak ona casem prohledne ale bude jiz pozde. :jazyk: :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:33
@LucinkaPardubice píše:
Jen jsem se snazila poradit te anonymni dame.
Vsichni chlapi jsou prasata myslici penisem a usilujici jen o to jedno, ale nekteri se snazi krotit a chovat slusne a cistotne. :kytka: :kytka: Mela si hned na zacatku udelat test, jestyli je jeji pritel na prachy nebo na kocky. Ted vi ze je na smradlavy kocoury a vidi co ji ceka a vi ze to bude jedine horsi, ze jeji muz je prase ale neveri ani kdyz ji to tu vysvetlujeme. Vsak ona casem prohledne ale bude jiz pozde. :jazyk: :jazyk:

Máš zvláštní styl uvažování,ale dobře no

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 25.09.18 11:36
@Anonymní píše:
Máš zvláštní styl uvažování,ale dobře no

Vůbec příspěvky z tohoto nicku neber vážně, buď je to troll nebo je ta osoba nějak psychicky narušená, protože všechny její příspěvky jsou v tomto stylu ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:38

Ještě mi řekne,že nemám ráda zvířata,že to přeháním s čistotou.Není to pravda.Zvířata miluju.Ale mám dvě zásady.Zvíře v bytě bych nesnesla.Kromě rybiček.Ale nikdy ne psa,kočku,morče nic.A druhá,že nikdy bych nevzala do ruky jídlo poté,co jsem hladila jakékoliv zvíře :)

Jorik81
Kecalka 327 příspěvků 25.09.18 11:41

Radu, jak na přítele nemám, sama bych potřebovala :) . Ale nedopusť, aby kočka žila s vámi doma. U nás to dopadlo tak, že čímkoliv jsme se naší dámě znelíbili, bylo nachcáno v oblečení ( čerstvě vypraném k žehlení, vysvlečeném neuklizeném, i v nabalené cestovní tašce). Schválně! Teď je v exilu u moji babičky a nedělá jí to, protože babi se věnuje jen jí, tam je hvězda! Jestli ještě někdy kočku, práh domu mi nepřekročí, jedině na zahradě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >