Z prsu mi teče mazlavá tekutina, jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinahorackova99
Nováček 5 příspěvků 09.01.18 20:03
Z prsu mi teče mazlavá tekutina, jsem těhotná?

Dobrý den, dneska jsem si po dlouhé době ohmatávala prsa a při stisknutí bradavky mi vyteklo patrně, opravdu příliš málo takové mazlavé tekutiny, která byla velmi světlá (průhledná, až do běla, mírně). Nikdy dříve jsem tohle nezaregistrovala. Teď mě bradavky mírně svědí, není to však nic fatálního (možná sugerace). Chtěla jsem se vás zeptat, oč jde? A především, jestli není možné abych byla těhotná, nebo začínala být? Nutno však podotknout, že mi včera skončila menstruace a dostávám měsíčky pravidelně. Děkuji za odpovědi!

Reakce:
unuděná
Kelišová 5599 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 20:12

A mas uz nejake deti?,potazmo kojila jsi nekdy? beres ha?

Adun
Povídálka 49 příspěvků 09.01.18 20:13

Taky se mi to stavalo. Jednou jsem s tim sla na gyndu a doktorka mi rekla, ze to muze zpusobovat zvyseny prolaktin nebo dalsi hormony v ruzne fazi cyklu. Vzala krev a vse v norme. Je to asi 10 let a obcas to tak mam porad.

Příspěvek upraven 09.01.18 v 20:14

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 09.01.18 20:14

Tak to sem teda nikdy neměla ale ani menstruace neznamená že nejsi už sem měla pár kamarádek které normálně menstruovali a až kolem 4 měsíce přestali nejlépe to vyvrátíš testem zda jsi nebo ne. Ovšem pokud dopadne nebo nedopadne stejně bych se asi pro svuj klid objednala k lékařce protože opravdu znám jen případ kdy se tohle stalo ale paní tehdá pak týden na to porodila prý vubec netušila že je těhotná a byla dost při těle ale stejně mi nešlo do hlavy že necítila ani pohyby a tak dále zdálo se mi to jako scifi jako nevědět že sem těhu a za týden porodit 8o tak skus ten testík a pak uvidíš co :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 20:29
@martinahorac­kova99 píše:
Dobrý den, dneska jsem si po dlouhé době ohmatávala prsa a při stisknutí bradavky mi vyteklo patrně, opravdu příliš málo takové mazlavé tekutiny, která byla velmi světlá (průhledná, až do běla, mírně). Nikdy dříve jsem tohle nezaregistrovala. Teď mě bradavky mírně svědí, není to však nic fatálního (možná sugerace). Chtěla jsem se vás zeptat, oč jde? A především, jestli není možné abych byla těhotná, nebo začínala být? Nutno však podotknout, že mi včera skončila menstruace a dostávám měsíčky pravidelně. Děkuji za odpovědi!

To samé jsem také řešila, pak jsem to náhodou řekla před kamarádkou a ona mi říkala že byla na praxi a měli tam cca 50 letou paní, která měla to samé a doktor se jí zeptal jestli ji manžel nelaská prsa.. a ona co to je jako za otázku.. a on jí řekl, že ženská prsa jsou přizpůsobena na kojení.. a to znamená že když ti je muž láska více tak to prso nepozná že je to muž ale prostě se spustí " mléko „. Protože prostě ta prsa jsou udělaná tak že když se saje tak tečou :-) úsměvné ale od doby co mi je manžel laská méně, už " neteču “..

Hedvikaaa
Kecalka 151 příspěvků 09.01.18 20:31

Muze to byt i nějaké onemocnění.

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 09.01.18 21:10
@Anonymní píše:
To samé jsem také řešila, pak jsem to náhodou řekla před kamarádkou a ona mi říkala že byla na praxi a měli tam cca 50 letou paní, která měla to samé a doktor se jí zeptal jestli ji manžel nelaská prsa.. a ona co to je jako za otázku.. a on jí řekl, že ženská prsa jsou přizpůsobena na kojení.. a to znamená že když ti je muž láska více tak to prso nepozná že je to muž ale prostě se spustí " mléko ". Protože prostě ta prsa jsou udělaná tak že když se saje tak tečou :-) úsměvné ale od doby co mi je manžel laská méně, už " neteču "..

8o 8o No ty vado tak zní to logicky :) ale je to teda usměvné to je fakt tak držím palce at to není něco zleho a je to jen banalita :palec:

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 09.01.18 21:12

@martinahorac­kova99 Nevím, jestli jsi těhotná, ale pokud už jsi někdy rodila, tak je to běžný jev.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 21:43

Me se to stavalo taky, sporadicky tak od 16 :oops: jak pise Anonym vyse, asi to ma fakt souvislost s laskanim :mrgreen:

Tehotna jsem byla mnohem pozdeji ;)

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 09.01.18 22:01

Jak psali výš, měla jsem to též a šla jsem na gyndu a prý zvýšený prolaktin..

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 10.01.18 09:32
@martinahorac­kova99 píše:

Tak já bych bych tedy hned upalovala na gyndu ať mi napíše doporučení na mamologii, nedovedu si představit co by po MS mělo vytékat z prsu, rozhodně to normální není.

martinahorackova99
Nováček 5 příspěvků 10.01.18 15:18

@unuděná nene, nerodila jsem nikdy ještě, HA beru

Adun
Povídálka 49 příspěvků 12.01.18 20:42

Jezis nestraste… tohle opravdu miva docela dost zenskejch a opravdu s tim nechodi na mamologii. Pro klid duse si zajdete na gyndu. Kdyz je zvyseny prolaktin, byvaji problemy s otehotnenim, tak je to mozna i nejak propojene s tou antikoncepci

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >