Z ranní moči slabší duch?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 07:29
z ranni moci slabsi duch ?

Dobre rano, vcera se mela dostavit MS a nic odpoledne jsem testovala a na tt duch, dnes rano jsem zkusila opet ale zda se mi o neco slabsi, mam z toho vyvodovat nejale zavery? Nebo stale verit a testnout treba za dva dny?

Reakce:
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 15.10.14 07:31

A kdyz ti kdokoliv napise, netestuj si v tom-tak uz testovat nebudes?:)Ja myslim, ze sis odpovedela sama…klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 07:38

Urcite budu, jen jsem cekala, ze z te ranni by to mohlo byt citelnejsi :) tak foufam, ze to neni spatne jen je proste brzy :oops:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 07:50
@Anonymní píše:
Dobre rano, vcera se mela dostavit MS a nic odpoledne jsem testovala a na tt duch, dnes rano jsem zkusila opet ale zda se mi o neco slabsi, mam z toho vyvodovat nejale zavery? Nebo stale verit a testnout treba za dva dny?

jo, vyvoď - netestuj jak zběsilá a počkej pár dní ;) takhle se akorát stresuješ, nic víc..

Mona2010
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 15.10.14 07:52

Taky jsem to tak měla, jednou slabší, jednou silnější, tak jsem si koupila lepší TT a když se objevily //, tak jsem se uklidnila a pak zase testovala o 2 dny později s levnějšími TT a to už byla dálnice :dance:.

Člověk to musí vydržet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 07:53

Snazime se rok a pul, takze je fakt, ze trochu plasim :) ale dobre, dam na vas :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 09:06

No ja nevim, jak to bylo u prvni ale to jsem testovala at kdyz mrcha nedorazila… No jenze kdyz vcera jsem mela docela radost ze i vecer jsem mela slabou druhou a rano o neco mene :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >