Z tuctovky kráska

157
26.4.21 08:02

Z tuctovky kráska

Tak holky, v lockdownu a celkově po porodu jsem se dost zanedbávala a teď bych to chtěla začít napravovat. Už se kolikrát radši ani nedívám do zrcadla :D Už jsem zhubla nějaký to kilčo a těším se až zajdu ke kadeřnici, na kosmetiku, na nehty. Objednala jsem si nějaký nový oblečení. Jenže teď si nějak říkám, jestli to fakt bude takovej rozdíl. Jestli už mi nepomůže jenom třeba plastika :mrgreen: Znáte někoho kdo by se fakt nějak víc výrazně změnil a zkrásněl jen když o sebe začal víc pečovat? Ať mám nějakou větší motivaci :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2429
26.4.21 08:25

Je to o Tobě, když na sobě hodně zapracujes, tak to jde… Hezká postava je jen o Tobě, kombinace správné stravy a pohybu… Když máš super postavu, tak Ti bude skoro vše slušet.. K tomu pěkné husté dlouhé vlasy, nebo třeba smrncovni účes, kvalitní kosmetika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.21 08:37
@LolaAA píše:
Tak holky, v lockdownu a celkově po porodu jsem se dost zanedbávala a teď bych to chtěla začít napravovat. Už se kolikrát radši ani nedívám do zrcadla :D Už jsem zhubla nějaký to kilčo a těším se až zajdu ke kadeřnici, na kosmetiku, na nehty. Objednala jsem si nějaký nový oblečení. Jenže teď si nějak říkám, jestli to fakt bude takovej rozdíl. Jestli už mi nepomůže jenom třeba plastika :mrgreen: Znáte někoho kdo by se fakt nějak víc výrazně změnil a zkrásněl jen když o sebe začal víc pečovat? Ať mám nějakou větší motivaci :mavam:

Jaaa :lol:

Hele, kdyz mam culik, nenamalovana, rozkydla, nebarvena a na.rana, tak jsem fakt k politovani. Ale jak si se sebou dam trochu prace, tak porad jeste fakt dobry :palec:

Urcite to nevzdavej, jdi do toho :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
618
26.4.21 08:41

@LolaAA Je to hodně znát určitě. Šaty dělají člověka. Já o sebe normálně dbám, ale je znát když jsem přirozená a když se malinko namaluji. Jsem úplně jiný člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
26.4.21 08:52

Jde to! Já v pubertě skoro krásných 90 kilo na výšku 160 cm :lol:, beďary, rovnátka, vlasy na ježka. Během dvou let stravou a cvičením jsem zhubla na váhu 50 kg a dodnes si to 12 let držím. Bohužel tedy, když někoho z dávné minulosti pozdravím, tak neví, kdo jsem. :lol: Pokud jsi štíhlá, což budeš, to ostatní je už maličkost - důležitý je držet se svojí přirozenosti, nenechávat si dělat na hlavě módní výstřelky a barevný kreace, mít čistou pleť… Celkově stačí málo. Hezký udělané linky, řasenka a matná tělová rtěnka. To udělá z každé šedé myšky upravenou dámu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
26.4.21 09:01

Nejdulezitejsi je postava. Pokud jsi tlusta a neforemna, tak ani krasny oblicej te obvykle nezavhrani :D…naopak holky, co treba v obluceji nejsou zadne typicke krasky, ale maji hezkou postavu, umi se oblect a treba se i trochu namaluji, tak muzou byt i sexbomby.
Znam pouze jednu tlustou (opravdu tlustou) zenu, ktera je v obluceji vyjimecne krasna, maluje se, i tu svou postavu umi oblect, jak jen to jde a celkovy vysledek (i kdyz ma tak asi 40 kg nadvahu) pusobi velmi dobre. Ake to je fakt naprosta vyjimka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
26.4.21 09:32
@LadyDelRey píše:
Jde to! Já v pubertě skoro krásných 90 kilo na výšku 160 cm :lol:, beďary, rovnátka, vlasy na ježka. Během dvou let stravou a cvičením jsem zhubla na váhu 50 kg a dodnes si to 12 let držím. Bohužel tedy, když někoho z dávné minulosti pozdravím, tak neví, kdo jsem. :lol: Pokud jsi štíhlá, což budeš, to ostatní je už maličkost - důležitý je držet se svojí přirozenosti, nenechávat si dělat na hlavě módní výstřelky a barevný kreace, mít čistou pleť… Celkově stačí málo. Hezký udělané linky, řasenka a matná tělová rtěnka. To udělá z každé šedé myšky upravenou dámu. :kytka:

Poslední dobou už nevím, co je to make-up a rtěnka, protože respirátor :,( takže jen oči, oči, oči, vlasy, vlasy, vlasy… Ale už se mi po normálním líčení stýská. Takto nám pocit, že to ani nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
26.4.21 09:52

Základ je „dokonalá“ postava. Samozřejmě upravené nehty, obočí, make up. Vlasy dělají hodně. Tam každému pán Bůh nenadělil. Prototyp sexbomby má dlouhé, zdravé, lesklé a husté vlasy. Pak bych přidala trošku opálení, ale žádná solárková oranžáda. Určitě ještě zdravé, srovnané a bílé zuby. Pleť bez akné. No a v neposlední řadě pěkné a kvalitní oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
26.4.21 11:44

Moc díky holky. Tak úplná prasnice nejsem, ale po porodu a v tom lockdownu jsem ještě přibrala. Těch 20 kilo by to dolů klidně chtělo a hlavně trochu zpevnit. U mě bude asi největší problém ta postava. Obdivuju, když někdo dokáže zhubnout třeba 40 kilo. Máte pravdu, že hubený lidi vypadají tak nějak celkově líp. Ty vlasy, pleť a oblečení asi nebude takovej problém. Budu se muset pustit do boje s tou váhou. Každopádně vidím, že to jde. Já právě v okolí nikoho kdo by prošel nějakou výraznější proměnou neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
26.4.21 11:54

„@LolaAA“: Za mě ženská co se stala s tuctovky kráskou. Sama, svépomocí, doma s 2. malými dětmi, trvalo ji to rok. Koukni na její Instagram, zatím nevím o tom, že by se tím živila, ale dost často cvičí živě a nebo přidává užitečné rady k cvičení. Myslím, že od věci by nebylo ji napsat, třeba poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat