Reklama

Z velikosti 54 na 44 do roka a do dne - kdo se přidá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanda K
Povídálka 27 příspěvků 05.03.17 17:36
Z velikosti 54 na 44 do roka a do dne - kdo se přidá?

Ahojte,

zakládám téma pro slečny, dámy i starší paní co mají vyraznější figury a rády by konečně splynuly s davem - kulantně řečeno.

Říkají mi Vanda, za rok a něco mi bude 30 a jsem obezní. Za poslední rok jsem změnou filozofie s níž přišli i změny jídla zhubla přes 17kg z toho posledních asi 8 od října lonského roku. Necvičila jsem a nijak jsem nepočítaola jen jedla normálně potraviny v základních formách. Naučila jsem se co na mě platí atd.
Chci změnit svůj život asi od základů, nelíbí se mi jak žiju celkově. Kdy jindy je pravý čas na nějakou změnu než TED.
Za cca 2 roky mám v plánu požádat u nás ve firmě o přeložení na německou pobočku, třeba mi to vyjde a třeba ne. Tak začínám s němčinou a říkala jsem si, že když to hubnutí do tedka šlo tak nějak samo bez námahy, tak co kdybych malinko začala se cíleně hýbat a malinko řešit jídlo, tak že to by bylo, aby to nešlo rychleji než 1kg za měsíc.

Za rok jsem se z velikosti legín dostala z 58/60 an velikost 50/52, obléknu i 48 legíny ale škrtí mě, takže zustavam na 50/52. Horní polovinu těla mám vyšší hlavně díky velkému poprsí tam jsem z ěnjaké velikost 60 se dostala jen na 54/56. Takže vím, že když se chce tak všechno jde.

Je tu někdo s figurou 50+ kdo by rád sám sebe výrazně zmenšil?

ps. hubený nebo holky a kluky co mají menší velikost jak 50 neberem :)

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.03.17 17:42

Tak to držím palce :kytka:

Vanda K
Povídálka 27 příspěvků 05.03.17 17:45
@Borůvka1990 píše:
Tak to držím palce :kytka:

zhubla jsem 17kg…věřím si i na dalších 17 :)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.03.17 17:48
@Vanda K píše:
zhubla jsem 17kg…věřím si i na dalších 17 :)

Já zhubla dvakrát v životě 20kg, pokaždý po porodu, poprvý to šlo samo, podruhý docela očistec, ale jó, jde to :palec: Nemám velikost50+, takže jen přeju hodně štěstí v dalším hubnutí :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 17:52

Já se přidám, až bude uzavřenka, napíšu ti SZ. Pokud to bude pro ty 50+. Budu ráda, pokud se budu mít s kým podělit a ráda do toho půjdu s někým podobným, jako já.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 18:02

Jako anonymní nade mnou, tak i já to vidím stejně.))

Vanda K
Povídálka 27 příspěvků 05.03.17 18:07
@Anonymní píše:
Já se přidám, až bude uzavřenka, napíšu ti SZ. Pokud to bude pro ty 50+. Budu ráda, pokud se budu mít s kým podělit a ráda do toho půjdu s někým podobným, jako já.

uzavřenka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 18:27

Nápodobně, v uzavřené skupine se odtajním! Anonym c.3

Vanda K
Povídálka 27 příspěvků 05.03.17 18:45

Skupinka založena:

https://www.emimino.cz/…ka-a-do-dne/

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 05.03.17 18:55

Hodne stesti, holky! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama