Z venkovní kočky domácí - jde to?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 27.10.14 12:02
Z venkovní kočky domácí - jde to?

Ahoj kočkomilky, před nějakým časem jsem se přestěhovala z domu do bytu a nechala jsem na baráku kočku, která byla zvyklá venku, ale chodila i domů. Bydlím přes půl vesnice jinde ve 2+1 a dnes se stalo, že mému ex vlezla do motorového prostoru a nemohl ji dostat ven tak jsem ji vytáhla a mám ji doma. Teď mě dcera ukecává ať si ji necháme. Ona je hrozný mazel a moc hodná, ale byla zvyklá hodně venku a já nevím zda je vůbec možné aby si na život kočky bytové zvykla…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 27.10.14 12:03

Ještě dodávám, že je vykastrovaná a byla zvyklá chodit na bedýnku.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 27.10.14 12:03

Asi líp než naopak.

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 27.10.14 12:05

@Emilie My jsme měli domácího kastrovaného kocoura a ten si zvykl, že byl venku třeba i 3 dny, ale mám strach jestli si tahle zvykne na méně aktivní život, jsou jí 3 roky…

Estericka
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 27.10.14 12:08

@LenkaN26 Hodne zalezi na povaze kazde kocky, ale ano, ja mam zkusenost, ze si zvykly ;) a celkem v pohode :mavam:

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 27.10.14 12:09

Zkusit to můžeš :nevim: Poznáš, když se jí to nebude líbit.

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 27.10.14 12:16

Holky, ona je fakt mazel a dost trpěla, že je už jen venku a sama, ale bojím se ať mi to tady nezdemoluje…

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 27.10.14 12:19

Zkus to! Můj kocour byl také venkovní, skoro 2 roky, po stěhování je bytový a vůbec mu to nechybí (bydlíme ve zvýšeném přízemí, nebyl by to pro něj problém, naopak když vypadl z okna, byl nešťastný a snažil se furt dostat domů) :palec:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 27.10.14 12:23

Kocoura jsme měli nejdřív doma, teď je venkovní. Domů chodí na pomazlení a na žrádlo. Až bude tuhá zima, zase půjde domů.

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 27.10.14 12:26

Holky, já ještě uvidím co mi na to řekne můj chlap a pak se rozhodnu, ale ona je tak krásná a milá, že se mi ji nechce zase vyhodit ven. Já se na ten barák dostanu tak 1× týdně, to jí nasypu granule, pohladím ji a je zase sama, navíc jen venku. Tady jsem ji vyfotila :-)

priserka.jd
Kecalka 154 příspěvků 27.10.14 13:10

My jsme tohle řešili před lety se psem. Z venkovního se stal ze dne na den domácí. Na lepší si hooodně rychle zvyknul. Ani nedělal žádné extra lumpárny (teda kromě toho, že nám ožral figurky ze stromečku i s alobalem :mrgreen: ). Ať se vám s novým členem rodiny dobře bydlí ;).

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 27.10.14 13:17

@priserka.jd Kočky jsou zas experti na odpadkové koše :mrgreen:

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 27.10.14 13:21

@blecha72 to jsou i mí psi, mám dva chrty a ti se do koše umí dostat taky…
@priserka.jd pes je podle mého méně problematický neb kočky jsou svéhlavější

priserka.jd
Kecalka 154 příspěvků 27.10.14 13:49

@blecha72 Máme doma 2 labradory a retrívra. Přes den, když je hezky, tak jsou venku, na noc doma. Na koš musel manžel udělat skříňku, protože byl denně vyhrabaný. Čerstvá historka ze soboty: Tchýně má spojený obyvák s kuchyní. Pozvala naši nejstarší „na návštěvu“ (bydlí v přízemí, my v patře). Jakmile usnula u televize, naše milá Cassynka sežrala z pekáče na stole celou sekanou, k tomu si dala 12 rohlíků, co sušila na topení na strouhanku a aby to neměla suché, tak ještě slupla kostku másla. Ať jsou kočky jakékoliv, tohle by kočka určitě nezvládla :-)).

@LenkaN26 S kočkou zkušenost nemám, tak doufám, že to bude klapat.

mari1912
Vesmírná mluvilka 31744 příspěvků 27.10.14 13:52

Mám dopozit a vesměs tu mám kočky co byly venku a některé v pohodě, u některých je to horší :-) Každopádně tuhle se určitě nech, tej u tebe doma bude dobře a ještě bych se přimlouvala jí pořídit kočičího kamaráda ;) Pak se nebudeš muset bát o to, že ti zdemoluje byt 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >