Z vlastní zahrady přeměna na oficiální camping

4
13.4.20 22:36

z vlastní zahrady přeměna na oficiální camping

Zdravím všechny, vím, že se to tu možná extra nehodí, ale jsem chlap, dítě nemám, takže se tu nebudu ptát kdy kojit a kdy ne :-) ale kolikrát jsem tu narazil také na obchodní téma..např. dražby pozemků apod. a celkem slušné odpovědi, takže věřím, že někdo bude mít zkušenost i s mým případem.
Má zahrada je dost nevyužitá vzhledem k tomu, že je tak velká a je to opravdu škoda. Tak mě dnes napadlo, co kdybych ji nějak přeměnil na oficiální camping pro stanaře, karavany atd? Jsem ze Znojemska a turismus tu jede celkem slušně. Vyloženě v nějaké chráněné oblasti nebo památkářské se pozemek nevyskytuje, ale nevím, kde bych měl případně začít se ptát.. zda na nějakém úřadě odboru nemovitostí? Je třeba nějak „překolaudovat“ relaxační pozemek na pozemek oficiální kemp? Vůbec nevím, zda je vlastně něco takového možné.. ale říkám si vlastně proč by to možné nebylo, když dnes se dá podnikat téměř v čemkoliv a kdekoliv.. Někde v Brně na Velké ceně motorek prý zahrádkáři ubytovávali hosty do vlastních stanů jen přes ten víkend, ale prý všichni majitelé pozemku dostali nebo jim hrozila pokuta, tak já bych nic takto načerno nechtěl… díky za každé info, kde případně začít a na který úřad se zaměřit, jako první… ;) ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2394
13.4.20 22:39

A proč sis na to založil fake účet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
13.4.20 22:39

@Benoslav musíš mít soc zázemí odpovídající předpisům, souhlas sousedů, souhlas města :think: zbytek tedy nwm.. Ale zase až tak jednoduché to nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
13.4.20 22:41

Nejdřív se zajdeš informovat na příslušný obecní nebo městský úřad. Budeš muset vybudovat sociální zařízení, bez toho ti nikdo nic nepovolí. Budeš potřebovat povolení od hygieny, stavebního úřadu, možná i od životního prostředí. Potřebuješ tam připojení elektřiny, vody a kanalizace nebo vybudování čističky. Počítám investice tak půl mega než si tam někdo postaví první stan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
13.4.20 23:01

@Zumpa a proč bych měl mít fake účet? To se tady člověk nemůže na něco zeptat, když se tady normálně zaregistroval, tak jak po mně chtěl systém- čili pod Nickem a emailem? Bo nechápu o co jde.. :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
13.4.20 23:02

@martina.se děkuji za každý info a názor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
13.4.20 23:04

@Janli Děkuji moc za info…ano jednoduché to určo nebude :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3943
14.4.20 05:29

@Benoslav hlavne si musite rict, proc by lide meli zustat zrovna u vas. Co jim nabidnete, kam se muzou pobliz dostat. Idealne pesky. Pokud mate zahradu v nejake horni dolni. Kde siroko daleko neni vubec nic. Tak se tam jen tak nekdo neukaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
14.4.20 06:57

Zasel bych na prislusny stavebni a zivnostensky urad a tam by meli byt schopni rici zda to jde a co je potreba.
Lehci verze by byla udela na pozemku napr. 2× stehlplatz pro obytna auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 10:06

@Benoslav začni tím, že zavoláš do nějakého soukromého kempu a zeptáš se, kolik stojí nejen vybudování kempu na holé louce, ale především, kolik stojí roční provoz. Jsem si jistá, že při představě té sumy + všech starostí okolo tě přejde chuť. Na tomhle fakt nezbohatneš, zkus něco jiného :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
119
14.4.20 17:55

Já bych začal třeba tím to : https://www.bezkempu.cz/pronajmi
Jsou tam základní info a myslím, že jsou schopný ti i nejasnosti dovysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama