Nervozita před svatbou - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 18:30
Za chvíli svatba a jsem nervózní

Ahoj holky,
Za měsíc máme svatbu a na mě už dolehla nervozita. Byla jsem před týdnem na jiné svatbě a měli ji luxusní a dokonalou. Mám strach, že ta naše oproti tomu bude nic moc. :,( Bojím se, že nám nic nevyjde. Jediné, čím si jsem jistá, je ženich. Byly jste taky tak nervózní před svatbou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
samá práce
Závislačka 3024 příspěvků 21.08.19 18:34

Nebuď, než se naděješ je tu rozvod. ;)

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 21.08.19 18:46

Jediné čím sis jistá je ženich. A není to náhodou to jediné, na čem opravdu záleží?

terien
Extra třída :D 12375 příspěvků 21.08.19 18:49

Ne, protože jsme si odpustili všechny svatební tyjátry a brali se jen se svedkama. Byl to krásný den. Nechápu tyhle akce kdy člověk šílí měsíc dopředu, k čemu je to jako dobrý :think:

Majinka7
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 21.08.19 18:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Za měsíc máme svatbu a na mě už dolehla nervozita. Byla jsem před týdnem na jiné svatbě a měli ji luxusní a dokonalou. Mám strach, že ta naše oproti tomu bude nic moc. :,( Bojím se, že nám nic nevyjde. Jediné, čím si jsem jistá, je ženich. Byly jste taky tak nervózní před svatbou?

Tak mozna budu na dnesni dobu svateb divna, s manzelem jsme se brali pred 15 lety, ale jedine co jsem si prala abych byla jeho zenou, aby jsme meli luxusni a dokonaly spolecny zivot a aby nam to manzelstvi vyslo. To jestli mel nekdo svatbu honosnejsi, dražší, dokonalejsi jsem vubec neresila, naopak jsem se těšila az budeme svoji.

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 21.08.19 18:55

Pokud ses si jista zenichem, tak je to to nejvic, co pred svatbou muzes chtit :palec:…bude to opravdu jenom nervozita…nevim, proc by neci svatba mela byt neco mene nez svatba cizi…ver mi- je to hloupost…vase svatba bude proste VASE…je to o vas, o vas dvou, o vasem pribehu, vasich rodicich a sirsich rodinach, o pratelich…ti vsichni tam prijdou jen kvuli vam…ja se vdavala pred mesicem…sedela jsem sama v aute, brecela a sledovala, jak vsichni ti pro me duleziti lide se tam schazeji jen kvuli nam dvema, jak jim to vsem strasne moc slusi, jak jsou vysmati a tesi se na vsechno, co ten den prijde…ten pocit, ktery jsem citila, se asi ani neda popsat- proste jsem se citila vyjimecne a milovane…nejvice me v tom aute dostaly dve chvile- kdyz jsem uvidela svou kamaradku ze stredni s tehu briskem (jsme skoro stejne tehotne) a po druhe, a to bylo nejvic, kdyz jsem uvidela sveho nastavajiciho…zamilovala jsem se znovu a naporad…strasne mu to sluselo…boze ja v tom aute zacala tak strasne bulet…ptala jsem se, cim jsem si ho, a tohle vsechno, zaslouzila…odpoved na to asi nikdy nenajdu…drzim palce, at je to pro vas jede z nejkrasnejsich dnu v zivote! :srdce:…a jedna rada- zkus ten den nic nebrat fatalne- znam svatbu, kterou smetly kroupy, znam svatbu, kde si cas obradu spletla matrikarka, znam svatbu, kde zapomenli doma prstynky a pujcovali si je od predchozi svatby, no a na nasi svatbe si zenich spletl cas tak, ze nestihl prijet pro me domu a dat mi kyticku, tak ze jsme se videli az pred oltarem- a ver, ze vsechny ty svatby byly uzasne…

chaela
Ukecaná baba ;) 2496 příspěvků 21.08.19 19:01

Nervózní jsem fakt nebyla, nestihla jsem to :) brali jsme se pár dní poté, co jsme se pro to rozhodli. Jen se svedkama a naším tehdy půlročním synem. Tyhle tyjatry, kde se člověk hroutí půl roku dopředu nechápu. Za mě zbytečně vyhazování peněz, divadlo pro rodinu. Každopádně myslím, že určitá nervozita je normální. Neřeš honosnost nebo dokonalost. Svatba to bude super, protože bude vaše.

Šáruší
Kelišová 5067 příspěvků 21.08.19 19:04

Ne, vůbec jsem neměla tyhle stavy, neměli jsme nějakou super luxusní svatbu, vyšla na cca 100.000 při 50hostech, jen oběd byl v restauraci, zybtek raut v pronajatém sále, nic luxusního, všechno jsem zajišťovala já a manžel, a neměla jsem takové stavy, nesrovnávala jsem, užila jsem si do poslední minuty plánování a přípravy, užila jsem si do poslední minuty svatbu. Neřeš, jaké to měl někdo jiný, nesrovnávej, neděs se. Tak něco nevyjde, možná se něco pokazí, vždyť je to úplně jedno. Nemusí to být perfektní, je to o vás dvou, kašli na dokonalost, raději si to užívej.

BaMaK
Závislačka 3120 příspěvků 17 inzerátů 21.08.19 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Tak pokud jeden z vás neřekne Ne, nevím, co jiného by se mělo pokazit. Pokud máš na svatbě fajn lidi, co vás mají rádi, může klidně pršet, hudba být falešná, dort spadnout na zem a stejně to bude super svatba. Pokud tam máš lidi na které se jen snažíš udělat dojem, tak se vždycky najde nějaký problém, protože ty budeš nervózní, vystresovana a každý to na tobě pozná a nebudou se tam cítit dobře.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 21.08.19 19:12

Slib manželský si dáváte jen vy dva. Zbytek jsou jen individuální blbiny kolem. Je jasné, že žádná svatba není stejná, každou totiž tvoří jiná rodina. Zažila jsem skromné svatby, které jsem si moc užila, díky tomu jakou zábavu dokázala rodina nevěsty a ženicha udělat. Naopak i strojenou svatbu, kde pomalu rolovaly prachy jako utěrky na ruce a byla to děsně nudná snobarna. No a pak tu svoji, která trvala 5minut. Ráno jsme posekali a pohrabali trávu, na oběd na úřad a pak zase makacka až do večera. Nervozitu nezaziva každý, ale u tebe ta nervozita není o ženichovi, ale o lidech. Zapamatuj si, že se nikdy nezavdecis všem, tak se na to vys.er a užij si fakt, že si bereš chlapa o kterém nepochybujes.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 19:19

A co konkretne by ti nemelo vyjit? K oltari snad dojdete. A lidi se umi najist sami. Jestli mate saskarny okolo, tak je zruste. Muzete to pojmout jako velkou parbu.

Kelsey
Hvězda diskuse 46742 příspěvků 21.08.19 19:20

Taky jsem byla nervozni, ze neco se pokazi, bude prset atd. 3× mi svadlena zmensovala saty a stejne jsem i po finalnim presiti, prezkouseni zhubla. Ale ja jsem obecne strasny stresar, kdyz vim, ze chci, aby neco dopadlo dobre, hezky. Tohle je proste v povaze cloveka a nekdy to nejde ovlivnit. Vim co chci, umim si to zorganizovat, ale sama sebe vystresuji.
Miluji reci, ze nestresuj. Moje sestra je stejny stresar. Muj syn je opak, to je proste salamista. Nejak bylo, nejak bude, se. e na to pes. Snad mu to zustane.

Uživatel je onlineBa-stet
Závislačka 3080 příspěvků 21.08.19 20:07

Měla jsem svatbu přesně podle svých představ, nelpěla jsem na detailech ani na počasí, takže nebylo z čeho se hroutit. A byla báječná. Od té doby jsme byli na mnoha akcích a vždycky si řeknem: „Měli to pěkný, ale naše svatba by tý jejich nakopala pr-del.“ :mrgreen:

Aduš8
Kelišová 5487 příspěvků 21.08.19 20:24

Nebyla jsem nervózní, nebyl důvod. Brali jsme se jen v přítomnosti mých rodičů a dětí manžela. Jediné, co jsem měla trochu strach, jestli budu dobře rozumět oddávajícímu, manžel je Němec a svatba byla tady. Nechápu to divadlo kolem svateb, stejně se vždycky najde někdo, kdo vám to pomluví a zkritizuje.

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 21.08.19 20:25

Ja nebyla nervni vubec. A to jsme meli celkem velkou svatbu. Ale taky jsme meli bajecny svedky a ti nam zaridili uzasnou zabavu. A taky jsme tam meli jen super lidi, kteri se umi bavit i sami, protoze chteji a ne jen podle toho, jakou jim zaridime party my ;) navic hlavni je, ze si vezmes toho, koho chces. Ostatni vyplyne samo, neboj ;) lepsi nez planovany cely den po minutach - to pak neco nevyjde a akorat budes zklamana…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama