Reklama

Za co jste vy, nebo někdo od vás šli do vězení a za co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monulecka
Povídálka 29 příspěvků 22.08.18 21:09
Za co jste vy, nebo nekdo od vas sli do vezeni a za co ?

Ahoj, zajima ne to spise ze zvedavosti, za co se da dnes vubec dostat do vezeni. Jde i o situaci, jak nekdo dostane pdminku za daleko horsi cin, nez nekdo kdo sel treba na 3 roky. Zajima mne realita. Ne to co vidim v televizi. Pocitam s tim ze budete psat anonymne, v pohode ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:15

Do vězení se můžeš dostat za cokoliv. Můj spolužák ze základky je ve vězení za brutální vraždu neplnoletého člověka.

GirlsNick
Kecalka 249 příspěvků 22.08.18 21:16

Jeden můj bejvalej „známej“ se tam dostal kvůli tomu, že měl pár drobných kráděží a nakonec ukradl auto..šel na rok

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 22.08.18 21:18

No mně přijde, že je to nějaké otočené. Kolikrát za kraviny slyším, že někoho zavřeli (ne tedy z mých známých, nikdy jsem neslyšela o nikom z okolí, že by seděl), ale pak někdo dělá fakt psí kusy a jedna podmínka za druhou. :zed: Brutální vražda teda asi bez debat, ale jinak i dost závažné prohřešky bývají prominuty – nechápu. Ale vše z doslechu, nevidím do toho (a jsem ráda!).

Příspěvek upraven 22.08.18 v 21:18

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28511 příspěvků 22.08.18 21:18
@Anonymní píše:
Do vězení se můžeš dostat za cokoliv. Můj spolužák ze základky je ve vězení za brutální vraždu neplnoletého člověka.

zavřít dobytka na doživotí

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 22.08.18 21:22

ale většinou říkají že nic neudělali :mrgreen:

Monulecka
Povídálka 29 příspěvků 22.08.18 21:22

@Litta take si rikam :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 22.08.18 21:23
@Anonymní píše:

Tak vražda dítěte je „cokoliv“? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:23

Ve vzdálené rodině zabití, bývalá sousedka vražda (reálně spíše ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky s následkem smrti, ale prostě to přehnala, takže to spadlo do vraždy) no a pak známý tchýně převaděčství a loupež. Všichni tři jsou to lidé, na kterých to není nijak poznat, samotnou by mě to nikdy nenapadlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:25
@Bábrdl píše:
Tak vražda dítěte je „cokoliv“? :think:

Ne, jestli sis nevšimla jsou to dvě věty a ne souvětí. První je reakce na to, za co se člověk může dostat do vězení a druhá je o tom, že znám člověka ve vězení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:25

Co znám zavřené lidi z příbuzenstva nebo ze známých a z okolí tak sedí nebo seděli za krádeže,neplacení alimentů,ublížení s následkem smrti,řízení bez řidičáku a podobně.
Vraha naštěstí neznám žádnýho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:28

Kluk z rodné vesnice zůstal v německu na 3 roky když ho chytli při převozu kradené motorky, druhý chlap od nás z vesnice skončil ve věznici na 7 měsíců za neplacení alimentů, můj otec byl ve vazbě 5 týdnů protože neplatil alimenty, nevyzvedával si poštu a neplatil dluhy, hlavně byl prohlášený za mrtvého když ho chytli při silniční kontrole.
A další kluk z vesnice byl tři dny na vazbě v Bratislavě když na technopárty provokativně kouřil trávu před policajtama a oni mu prohledali auto a našli pervitin který převezl přes hranice. Teď čeká ma dopis ze soudu jak že to sním dopadne… No a o tolika lidech co by patřili za mříže ale ještě na ně nedošli bych věděla… Jo a sousedka srazila a zabila v noci neosvětleného chodce na silnici mezi obcemi, stačilo málo k tomu aby šla na tvrdo ale naštěstí dostala jen podmínku. Jo a ještě dcera majitele domu ve kterém bydlím je už asi po páté ve Světlé za krádeže a výtržnictví. Vždy je venku tak maximálně týden.
Je mi až trapně kolik znám trestanců… :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:29

Jeden nas znamy sedi za zneuzivani evropskych dotaci. Jeho manželka taky. Jeli v tom spolu. Jejich dve maly deti musely do decaku. Hrozny.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 22.08.18 21:29

Pro odlehčení: Já jednou za mých mladých let prohrála sázku a měla jsem v jednom londýnském Sainsbury´s čubnout flašku tequilly. No, čubla jsem, ale chytli mě :lol: Jako nic z toho nakonec nebylo, ale strávila jsem noc ve vazební cele a to mi stačilo :lol:
Jinak soused opakovaně řídí pod vlivem, věčně bez papírů a neseděl ani tu blbou noc. Holt ještě nikoho nezabil :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:29
@Anonymní píše:
Co znám zavřené lidi z příbuzenstva nebo ze známých a z okolí tak sedí nebo seděli za krádeže,neplacení alimentů,ublížení s následkem smrti,řízení bez řidičáku a podobně.
Vraha naštěstí neznám žádnýho.

Autonehoda? Vnímám rozdíl mezi zabitím a vraždou, ale pokud způsobí smrtelnou nehodu podnapilý řidič, rychlejedoucí a předjíždějící či takový, co datluje do telefonu, tak je pro mě též vrahem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama