Za co plánujete utratit zvýseny rodičák?

Anonymní
30.12.19 13:55

Za co planujete utratit zvyseny rodicak?

Otazka spise pro ty, ktere jiz nejsou na RD a neberou RP jako klasicky prijem. Male je 3,5 - ja uz dva roky chodim do prace :D a najednou mi behem par mesicu pristane na uctu 80k (vyberu behem par mesice, mela jsem celkem vysokou PPM). Uprimne nevim, co s tim, zda presunout k dalsim na sporici ucet a nebo se rozsoupnout a uzit su super dovcu nebo vzit deti do disneylandu apod chci ale neco smysluplneho.. Co planujete Vy? (anonym-finance, rodina zna muj nick a hodne resi nase prijmy)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1056
30.12.19 13:57

Kup si novy boty a kabelku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 13:58

Ja pracuji behem cele md, rd jsem nikdy necerpala a cely rp jsem ulozila na vzdelani prislusneho ditete. Ony ty gymnastiky, tenisy, vyukove pobyty… neco stoji.

• Nahlásit
  • Citovat
197
30.12.19 13:59

To jako vážně? Ty se prostě kulantně ptáš,,co s prachama?" :roll: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5098
30.12.19 14:00
@Anonymní píše:
Otazka spise pro ty, ktere jiz nejsou na RD a neberou RP jako klasicky prijem. Male je 3,5 - ja uz dva roky chodim do prace :D a najednou mi behem par mesicu pristane na uctu 80k (vyberu behem par mesice, mela jsem celkem vysokou PPM). Uprimne nevim, co s tim, zda presunout k dalsim na sporici ucet a nebo se rozsoupnout a uzit su super dovcu nebo vzit deti do disneylandu apod chci ale neco smysluplneho.. Co planujete Vy? (anonym-finance, rodina zna muj nick a hodne resi nase prijmy)

Možná bych zkusila nějaký kurz zdravého myšlení?? :think: nebo nějaký kurz hluboké meditace a zamyšlení se nad sebou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
30.12.19 14:01

Pošli to těm, kteří to fakt potřebují :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21451
30.12.19 14:02

Je velmi milé, že se rozhoduješ mezi dovčou a dysnylendem a žádáš o názor tady - většinou jsme tady pracující a ty rodičáky jdou z našich daní. Až doteď jsem byla s navýšením rodičáku v pohodě, i když já už ho nikdy nevyužiju - tak jen doufám, že jsi troll a nebo že všechny maminky, kterým navýšený rodičák pomůže, jsou o něco chytřejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27619
30.12.19 14:04

Jj, jedte do Disneylandu, to je velmi smysluplne :mrgreen: akorat teda budes muset jeste dalsich par desitek tisic pritlacit, jedine pravej je na Floride a to ti tech 80 stacit se vsim vsudy urcite nebude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2289
30.12.19 14:04

Za jidlo, skolku, krouzky, obleceni a kraviny - kaficka s kamoskou atd jako do ted :mrgreen: jeste chodim do prace 2× tydne vecer… RP 8200,– + z prace 10000,– a ty prachy nevim kam zahucej :mrgreen: ikdyz ted me lehce vycucaly darky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
30.12.19 14:06
:roll: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 14:07
@hanka.br. píše:
Je velmi milé, že se rozhoduješ mezi dovčou a dysnylendem a žádáš o názor tady - většinou jsme tady pracující a ty rodičáky jdou z našich daní. Až doteď jsem byla s navýšením rodičáku v pohodě, i když já už ho nikdy nevyužiju - tak jen doufám, že jsi troll a nebo že všechny maminky, kterým navýšený rodičák pomůže, jsou o něco chytřejší.

Co je na tom spatneho? Ja uz na danich a na socialnim odvedla statisice… Muzu ho dat na sporeni. Celkove jsem nepochopila to plosne zvyseni, melo to motivovat porodnost ne vyplacnout pro lidi, kteri uz deti maji a za nejakych podminek si je poridili :nevim: premyslim o castecne na charitu nebo prave cestovani, neco, co nedelame bezne, kdyz tyto penize jsou opravdu navic a nikdo a nimi nepocital. :think:.. zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
15289
30.12.19 14:09
@Anonymní píše:
Co je na tom spatneho? Ja uz na danich a na socialnim odvedla statisice… Muzu ho dat na sporeni. Celkove jsem nepochopila to plosne zvyseni, melo to motivovat porodnost ne vyplacnout pro lidi, kteri uz deti maji a za nejakych podminek si je poridili :nevim: premyslim o castecne na charitu nebo prave cestovani, neco, co nedelame bezne, kdyz tyto penize jsou opravdu navic a nikdo a nimi nepocital. :think:.. zakl.

plošné zvýšení? 8o mám stejně staré dítko a nedostanu nic, protože už makám. Ale klidně ti na nějakej ten výlet přispěju. jen spravedlivé mi to moc nepřijde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415
30.12.19 14:09

My to pouzijeme na stavbu detskeho pokoje pro nase 3 dcery. Samozrejme vetsinu z rekonstrukce domku zaplatime ze sveho. Ale nebudu lhat, ze se tech 80tis nebude hodit ;)

Rozfrcat to za dovolenou ci disneyland mi prijde jako nesmysluplne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 14:10
@veria píše:
Jj, jedte do Disneylandu, to je velmi smysluplne :mrgreen: akorat teda budes muset jeste dalsich par desitek tisic pritlacit, jedine pravej je na Floride a to ti tech 80 stacit se vsim vsudy urcite nebude :lol:

No to jo :palec: to by nebylo ani na poradne letenky, ale snazim se za velkou louzi neletat, ta doba v letadle mi nedela dobre. To je kamen urazu velkeho cestovani, je to daleko :lol: dostanou tatranku a pujdou na kokorin a penize pujdou na hromadu sporeni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 14:12
@Keyllah píše:
plošné zvýšení? 8o mám stejně staré dítko a nedostanu nic, protože už makám. Ale klidně ti na nějakej ten výlet přispěju. jen spravedlivé mi to moc nepřijde…

njn, spravedlive to nebylo, mne bylo jedno jak dlouho mi rp pobezi, ani jsem moc nezaregistrovala, kolik to bylo, pokud nekdo vycerpal driv, smula… ja si na to prispivam sama sobe, kdyz vidim svou superhrubou mzdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama