Za co všechno mě může šéf pérovat?

Anonymní
28.4.16 15:36

Za co všechno mě může šéf pérovat?

Ahoj, otázka jasná.
Za co všechno jste v práci kritizované? Je kritika konstruktivní?
Já poslední dobou dostávám sprda za vše. Dnes třeba za to že neplácám s každým po rameni a neřeším svoje osobní věci kolektivně…
Příjde mi ta kritika poměrně osobní, netýká se vůbec pracovních výkonů.
Docela dost nad tím poslední dobou přemýšlím a zvažuji i odchod…
Co na to říkáte? Dáte mi dobrou radu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3202
28.4.16 15:40

To jako že šéf přišel a řekl ti „Proč se jako nesvěřuješ jako ostatní, že si doma manžel blbě uprdl a my nevíme, že jste se včera pohádali? Rozvrací to kolektiv drbů“ nebo co? 8o Kritika ohledně práce - beru, ne každý je neomylný a je dobré mít zpětnou vazbu, když se něco nepovede, ale nějak si neumím představit, jak vypadá kritika ohledně neřešení osobních věcí.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
28.4.16 15:41

Nejlepší rada, kterou mě kdy kdo dal, je si myslet něco o pr..deli a jít dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.16 15:43

@chipsa ono se to už ale nedá, opravdu začínám cítit tlak…

• Citovat
  • Nahlásit
26339
28.4.16 15:44
@chipsa píše:
Nejlepší rada, kterou mě kdy kdo dal, je si myslet něco o pr..deli a jít dál..

:pankac: A pokud by se ta kritika nepracovních věcí opakovala, asi bych toho kritizujícího trochu slovně propleska, že takhle teda ne. Protože čím dřív se v těchto věech nastaví hranice, tím lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.16 15:45

@Kattynka000 já prostě nejsem typ který pořád mele blbosti aby řeč nestála. Mám v kolektivu pár přátel se kterýma řeším i osobní věci, ale vím že to zůstana mezi náma.
Nechci se svěřovat ostatním.

• Citovat
  • Nahlásit
13343
28.4.16 15:46
@Anonymní píše:
@chipsa ono se to už ale nedá, opravdu začínám cítit tlak…

Já tě chápu, taky řeším podobné věci v práci. Kolikrát mám chut řvát na celé kolo. Jenže tím že vylítneš tak druzí se toho chytnou a ještě víc na sebe upoutáš pozornost. Já držím hubu, nebo odpovím hm..hm a rychle hledám příčinu, jak zmizet. A ono je to přejde. Jednou se pozornost zaměří na tebe, podruhé na někoho jinýho, tak to chodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
28.4.16 15:47

Mně jednou šéfová vynadala, že jednu kolegyni oslovuji příjmením a ne křestním jménem - dodávám, že na pracovišti žádnou politiku křestních jmen nemáme a bězně se oslovuje příjmením. Akorát to je její kamarádka a když jí šéfová říká Janičko, tak ostatní musí taky :D
Já jsem to přešla, kritiku si vždy vyslechnu a myslím si o ní svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
28.4.16 15:48

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
28.4.16 15:49
@Anonymní píše:
@Kattynka000 já prostě nejsem typ který pořád mele blbosti aby řeč nestála. Mám v kolektivu pár přátel se kterýma řeším i osobní věci, ale vím že to zůstana mezi náma.
Nechci se svěřovat ostatním.

To chápu, ale za co konkrétně tě zpéroval? Já si to vážně neumím představit.. 8o Asi mám teda kliku na šéfky, ale fakt mě nenapadá, co by ohledně tohohle mohl nějaký šéf říct a za co tě zkritizovat, když to nemá z prací nic společného 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.16 15:49

@Liliana08 já mám velkou nevýhodu že jsem nejmladší, pro šéfovou je snažší kritizovat mě než kolegyně co jsou starší než ona..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.16 15:51

@Kattynka000 prý je blbá atmosféra, tvoří se skupinky který mluví mezi sebou..
Já prý nemluvím s nikým jiným, což je ale blbost, není možné spolupracovat s někým s kým nekomunikuju, myslím že se chovám slušně, víc snad po mě nikdo chtít nemůže…

• Citovat
  • Nahlásit
26339
28.4.16 15:52
@Anonymní píše:
@Liliana08 já mám velkou nevýhodu že jsem nejmladší, pro šéfovou je snažší kritizovat mě než kolegyně co jsou starší než ona..

A jak přesně ta kritika zněla? Já bych přijala kritiku ohledně pracovních věcí, ale pokud by se to týkalo věcí úplně mimo, tak bych ji s klidem slušně řekla, že jí do toho nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
28.4.16 15:52

Dneska měl náš šéf blbej den. A sjel mě za to, že jsem jsem měla svou práci hotovou a tím pádem jsem neměla do konce směny co dělat :zed: Jindy mě zase sjede za to, že se blíží konec směny a furt není hotovo :zed: Prostě mu vadilo, že jsem byla o hodinu rychlejší a hodinu jsem měla čas pro sebe :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.16 15:53

@Svistice prostě s nikým nekomunikuju, proč se bavím jen s někým( logicky se bavím s těmi, se kterými si mám co říct i mimo práci..)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat