Za dobrotu, na žebrotu - pro zasmání

133
18.5.18 08:45

Za dobrotu, na žebrotu, pro zasmání

Ahoj, nedávno prodavačka v Tescu na samoobslužných pokladnách nalákala zákaznici s velkým nákupem, ať jde k ní, že jí pomůže. Na normálních pokladnách byla řada, takže toho paní využila. Namarkovaly celý, velký nákup a při placení, chtěla uplatnit nějaký kupón na zdvojnásobení bodů. Na samoobslužných pokladnách nelze. Takže jí obsluha nákup musela zrušit, opět vše do košíku a znovu do řady. Prodavačka to určitě myslela dobře, ale nakonec možná zuřily obě. A já - o víkendu jsem zachránila topící včelku a chtěla ji dát oschnout na pařez. Ale nevšimla jsem si, že pod ním je mraveniště. Okamžitě ji vycítili, naběhli na ni a během chviličky ji měli zpracovanou a odnášeli do špajzky. Ale podívaná to byla zajímavá. Co vy? „Pomohly“ jste někomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1917
18.5.18 08:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
18.5.18 08:50

Tos tedy pomohla. Včelka to měla z bláta do louže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45714
18.5.18 08:51

S tou včelkou jsi mi přopomněla moje dětství. Na zahradě jsem si hrála s hlínou a nechtěně jsem zahrabala včelku. Tak mě nenapadlo nic lepšího, než jí rukou začít vyhrabávat. Samozřejmě včelka mě bodla. Takže jsem nám oběma strašně „pomohla“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
18.5.18 08:53

Chudák včelka 8o :D a ty pokladny.. Já tam normálně kupóny uplatňuji, jen to musí přijít potvrdit prodavačka. No možná že ten jeden zrovna nelze. :nevim: každopádně bych to ani jedné neříkala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69306
18.5.18 09:00

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zrovna minuly tyden jsme meli velke foceni, ja fotila jinou modelku na druhe strane atelieru, dofotim a pry prebehnia nafotit portrety, modelku uz mas pripravenou, tak tam dojdu, zacnu fotit a ona mela dost praminku vlasu na tvari, tak jsem ji je odlepila, urovnala, kdyz make-up artistku malem slehlo :mrgreen: no jo, profik na baterky, ze, necetla jsem pokyny zadavatele zakazky a ty vlasy tam mely byt, proto na te tvari byly prilepene, a ten makeup se delal skoro hodinu :mrgreen: nastesti se vybralo z fotek, co jsem udelala, nez jsem se rozmyslela, ze ty vlasy na tvari nee :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1866
18.5.18 09:09

Ja tuhle v metru videla slepou pani s holi, jak stoji pod schody. Vsude plno lidi, tak jsem si myslela, ze se boji vyjit schody, aby ji nekdo nesrazil. Prijdu k ni, pozdravim a nabidnu pomoc. Ona na me zacala kricet, ze je zcela samostatna, ze kdyby chtela pomoct, tak si rekne, a ze se o nic neprosila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1866
18.5.18 09:13

Tuhle byl u nas remeslnik. Fajn chlap, manzel s nim pokecal. Po praci mu jako podekovani nabidnul flasku. Chlap se naprdnul, houknul na manzela, ze je vylecenej alkoholik, a ze si tu flasku muze tak nekam strcit. No kdo to mohl vedet, ze jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.18 09:24

Přítel mě vyzvednul z práce že spolu půjdeme na nákup aby mi pomohl s taškama, jenže měl doma fofry jak pro mě jel a zapomněl si namazat ruce - měl je rozežrané od cementu, úplně suché, popraskané a moc mě nechtěl ani chytat za ruce, že ho děsně bolí. No akčně jsem se jala vytáhnout uprostřed nákupáku z kabely krém na ruce a ať si to kouká namazat. Dělal herečku, že si to namaže až doma a ať to zandám zpátky - klasický chlap :mrgreen: Po půl minutě přemlouvání mu došlo že asi neustoupím, tak s úšklebkem nastavil ruce, jenže jak jsem vítězoslavně napřáhla ten krém, tak mu na ty ruce vylítlo asi půl tuby :mrgreen: No rudý byl až na zadku, naštvaně tou hroudou plácnul na zem - to jsem zase pro změnu zrudlá já - a rychle jsme od tama zmizeli :oops: Tak jen doufám, že se po tom krému nějaký „šťastlivec“ ještě nesmeknul a rychle to uklidili :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
18.5.18 09:26

:) a jednou, kdysi dávno jsem chtěla pomoct dobré kamarádce a řekla jsem jí, že ji podvádí manžel. Už bych to nikdy neudělala, nakonec se se mnou nebavili oba. Chvilku spolu ještě zůstali a pak se stejně rozvedli. Ale to moc pro zasmání není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
18.5.18 09:31

Anebo, když jsem celá šťastná čekala na manžela po náročném dni, dpokojena, co všechno jsem zvládla. Doma uklizeno až na půdu, včetně desinfekce koupelny, vypráno, a z trouby voněla bábovka. Ale nedošlo mi, že to všechno vydává nějaký svůj pach (aviváž, savo, trouba) Odemkl dveře a prý - co to tu tak smrdí. Měla jsem po radosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
joy.division.control
18.5.18 09:43

Oslovil me bezdomovec, ze ma hlad a chtěl peníze. Nechtela jsem mu je dat, ze by si koupil urcite chlast. Vzala jsem ho po domluve do vecerky, ze mu koupim salam, rohliky a limonádu. Protoze jsem mela s sebou min penez, na lahev minerálky mi uz nevyslo, jen na detsky pitíčko v krabicce, tehda to bylo levny. Byla jsem rada, ze bude mit hlavne salam a rohliky a on me serval za to maly piti :mrgreen:

Potkala jsem staršího vyvracenyho pana pod stromem a vedle kolo s rozhazenym nakupem. Reagoval, ze jestli bych mu nepomohla dojit domu kousek, ze se mu udelalo zle, ale jinak uz ok, tak jsem ho zvedla a dovlekla před byt-uff, uff… (jo, to jsem uz cestou poznala, ze popil), zazvonila a otevrela jeho zena s tim, ze to ozraly prase domu nechce a zabouchla.Tak jsem ho tam položila a stacila ji rict, kde je kolo a nakup, to jsem uz všechno najednou posbírat nedala :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6935
18.5.18 10:22

@Manticora Proto ze zásady nabízím řemeslníků růžové bonboniery Geisha :-))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6935
18.5.18 10:23

Výborné historky :-)
A ta čelka, to je jak z filmu Nezvratný osud :_)))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
18.5.18 10:30

Zrovna včera jsem „pomohla“ jedné starší paní. Měla nákup větší než svoji tašku, tak jsem ji nabídla svoji papírovou, pomohla jí tam naskládat zbytek nákupu, moc děkovala, vzala tašku a té propadlo dno, takže jogurty rozlité po zemi, k tomu ještě praskla hořčice a paní od toho měla i boty, no nejradši bych se propadla do země :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama