Za ja dlouho mi z krve zjistí, že jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolletaV
Povídálka 34 příspěvků 09.03.19 09:29
Za ja dlouho mi z krve zjistí že jsem těhotná?

Ahoj holky, po 14 dnech vynechaní ms jsme si udělala test, který je pozitivní. :oops: Ale pořád tomu nemůžu uvěřit a ráda bych si dneska zašla do nemocnice na odběr krve. Otázka zní kdy mi řeknou výsledek, hned nebo po nějaké době? Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18500 příspěvků 09.03.19 09:31

záleží na té které laboratoři, někdy je to otázka pár hoin, jindy jednoho dne :think: Každopádně, přijde mi to zbytečné, test je krásně pozitivní! A pokud máš zpoždění 14 dní, miminko už by na ultrazvuku mělo být vidět :think:
Gratuluju a užívej si to :kytka:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 09.03.19 09:32

Hned ne, dneska už je pozdě, takže zítra budou výsledky, když pudes brzo ráno bývají do odpoledne… Ale ten test je jasně pozitivní, 14 dní od vynechání už by ses pomalu mohla objednat k dr na ultrazvuk ;)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45806 příspěvků 09.03.19 09:33

Když je to na testu, je to i v krvi, přijdou mi to jako dost vyhozený peníze, 14 dní po vynechání už bych cinkla na gynekologii.
Ale k dotazu - na odběr můžeš zajít klidně hned, rychlost výsledků závisí na laborce, ale obvykle do odpoledne to bývá.

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 09.03.19 09:37

@NicolletaV Šmankote, nechoď na krev, jsi prostě těhotná. :palec: Objednej se na kontrolu ke svému gynekologovi (jestli nemáš problémy, tak klidně termín až za 4 týdny). Na krev chodí ženy, které chtějí potvrdit těhotenství co nejdříve - ještě v době, kdy by těhotenský test byl negativní, protože HCG je nízké. Takové dálnice na testu jsou jasná věc. ;)

Příspěvek upraven 09.03.19 v 09:38

Teresa.p
Kecalka 495 příspěvků 09.03.19 09:37

hcg v krvi uz by melo byt pozitivni a vysoke, kdyz uz je v moci. o vikendu pokud to neni statim vysetreni (napr pri akutnich problemech a podezreni na mimodelozni)tak ti ho reknou az v pondeli. teda nevim jak v kterych nemocnicich. nevim kolik te to bude jako samoplatce stat o vikendu. navic slouzici lekar na pohotovosti gynekologie bude urcite “nadseny”. nevim jak v ktere porodnici, ale v Brne slouzil lekar pro sestinedeli, gynelologii a porodni sal-udelal dopoledne vizitu, napsal propusteni a odbihal na ambulanci k akutnim zalezitostem. krvaceni, bolesti…

NicolletaV
Povídálka 34 příspěvků 09.03.19 09:40

Asi to nechám,a objednám se ke své vynekoložce :) je to zázrak holky po dvou měsících snažení tolik sem se bála kvůli štítné žláze :?

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 09.03.19 09:42
@NicolletaV píše:
Asi to nechám,a objednám se ke své vynekoložce :) je to zázrak holky po dvou měsících snažení tolik sem se bála kvůli štítné žláze :?

gratuluju a hlavně si dojdi na endokrinologii

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 09.03.19 09:43

14 dní po vynechání jsi skoro 6tt, na krev chodit zbytečný. Jsi těhotná.
Dva měsíce snažení není zázrak, ale jste evidentně zdravý pár

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18500 příspěvků 09.03.19 09:50
@NicolletaV píše:
Asi to nechám,a objednám se ke své vynekoložce :) je to zázrak holky po dvou měsících snažení tolik sem se bála kvůli štítné žláze :?

jedna moje příbuzná má taky operovanou štítku, bere syntetické hormony, a bez problémů porodila během pěti let tři zdravé děti :palec:
Zázrak je každé těhotenství, ale dva měsíce snažení je pohodička :think: Jsou tu ženy, které se snaží roky ;)

NicolletaV
Povídálka 34 příspěvků 09.03.19 09:56

@pe-terka právě že některý se tak dlouho snaží :( tak já s tím tak automaticky počítala,že to nebude jednoduché.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 09:57
@NicolletaV píše:

Ja chodim taky na endokrinologii a na prvni kontrolu krve me pozvali hned v 6. tt a pak pravidelne co 6 tydnu a to mam jen minimalni nalez. Tak bych rovnou zavolala i na endokrinologii a objednala se. A na krev na HCG fakt nemusis ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 7639 příspěvků 09.03.19 09:58

Nevím proč na krev. To je zbytečný. Zavolej na gyndu

NicolletaV
Povídálka 34 příspěvků 09.03.19 10:10
@Anonymní píše:
Ja chodim taky na endokrinologii a na prvni kontrolu krve me pozvali hned v 6. tt a pak pravidelne co 6 tydnu a to mam jen minimalni nalez. Tak bych rovnou zavolala i na endokrinologii a objednala se. A na krev na HCG fakt nemusis ;)

Hned v pondeli si tam zavolam,sice mam pul rocni prohlidku koncem brezna,ale asi neni na co cekat

debra.morgan
Echt Kelišová 7604 příspěvků 09.03.19 10:17
@NicolletaV píše:

objednej se na endokrinilogii, ja na ni byla driv nez na gynde, stacil jim pozitivni tt!!!!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama