Za jak dlouho bude účinná antikoncepce?

Anonymní
13.6.21 22:54

Za jak dlouho bude účinná antikoncepce?

Ahoj :*
Potřebovala bych se jen zeptat. Minulý týden mi paní doktorka napsala antikoncepci a já jí začala brát hned ve středu, jak mi řekla, ale nebyl to můj první den mensteuace (ale byl to můj předposlední den).
Potřebuji se zeptat, za jak dlouho bude tedy antikoncepce účinná, když jsem jí začala užívat takto?
Slyšela jsem, že když se začne užívat první den menstruace, tak je účinná ihned, ale já potřebuji jak to je tedy teď v mém případě :srdce:
Moc vám všem děkuji předem za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1872
13.6.21 22:57
@Anonymní píše:
Ahoj :*
Potřebovala bych se jen zeptat. Minulý týden mi paní doktorka napsala antikoncepci a já jí začala brát hned ve středu, jak mi řekla, ale nebyl to můj první den mensteuace (ale byl to můj předposlední den).
Potřebuji se zeptat, za jak dlouho bude tedy antikoncepce účinná, když jsem jí začala užívat takto?
Slyšela jsem, že když se začne užívat první den menstruace, tak je účinná ihned, ale já potřebuji jak to je tedy teď v mém případě :srdce:
Moc vám všem děkuji předem za odpověď :srdce:

A co říká příbalový leták? Každá antikoncepce to má jinak. Týden se ještě chraň i jinou metodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
13.6.21 22:58

Co říká příbalový leták? Předpokládám, že si nedostala jen plato s pilulkami… Zpravidla platí, že pokud ji nezačneš brát první den MS, tak je lepší se minimálně první týden chránit i další metodou. Nicméně doporučuji se seznámit s příbalovým letákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
13.6.21 22:59

Najdes to v pribalovym letáku. Většinou je to za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
13.6.21 23:00

Ty příbalové letáky nejsou pro srandu, a najdete v nich vše, co potřebujete vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54119
13.6.21 23:01

Každá antikoncepce to má jinak. Opravdu přečti příbalový leták, který máš.
Měla jsem náplasti a tam stačil týden lepit a působilo to.
Teď používám kroužek a je to stejně.
U prášků nevím. Ty jsem dlouho neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
14.6.21 09:18

Tak určitě bych na tvém místě raději věřila anonymním radám z internetu, než abych si přečetla příbalový leták.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat