Za jak dlouho čekat porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 14:49
Za jak dlouho čekat porod?

V pondělí jsem byla na kontrole, bylo zavřeno a čípek dlouhý. Dneska volně pro prst, čípek skoro žádný :potlesk: :lol: malý je hlavičkou tak dole, že ani nemohla změřit průtoky, ač v pondělí to změřila úplně s klidem. A na ctg byly vidět poslíčci, zrovna mi tvrdlo mírně bolestivě břicho, stejně jako poslední tři dny. Měl někdo tenhle nález a za jak dlouho přišel porod? Vím, že někdo chodí na prst několik týdnů, ale když se to tak hezky připravilo, tak už by to mohlo být? Jsem 38+0 :dance:

Prý máme jít na procházku, dát si víno a mít hezký večer :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pomme
Kecalka 205 příspěvků 05.04.19 14:57

To Ti asi nikdo neřekne, jak dlouho to ještě bude. U prvního mi doktor v poradně řekl, ať jsem připravená, že to může být každou chvílí. Byla jsem na dva prsty otevřená, hlavička zapasovaná dole. Porod za 3 týdny. Teď u druhého jsem měla poslíčky tak tři týdny předem. Ke konci mě to bolelo po večerech dost. No a na poslední poradně 40+4 mi Dr. řekla, že jsem na 6 cm otevřená a mám půl porodu za sebou. Já naprosto bez kontrakcí. Píchli mi vodu a do hodiny byl malý na světě. Chci říct, že je to dost individuální. Každopádně Ti přeji tak příjemný porod jako byl ten můj druhý :palec:

7.straka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 1 inzerát 05.04.19 15:06

Hodně individuální záležitost. Zábal si a udělejte si hezký večer, může být na dlouho poslední :mrgreen: Jestli jako hodně pospícháš, zkus umývání dveří. Kolegyně přísahala, že ten pohyb nahoru a dolů při kterém mírně mačkáš na břicho, pomáhá.

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 15:10

@pomme děkuju moc, no doufám že bude lepší, než první :lol: :hug:

@7.straka pospíchám já i doktoři, mám nějaké problémy při kterých už by ho taky radši viděli venku, a chci se vyhnout vyvolávání :lol: takže dneska budeme mít čistý dveře :think: :lol:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 05.04.19 16:44

Tři týdny byl malý tak dole, ze nemohla měřit doktorka nic. 40+2 jsem byla na kontrole a byla jsem otevřená na dva a čípek jsem nemela žádný, přenášela jsem další 4 dny :) ale je to fakt individuální… a to jsme zkusili všechny babske rady… až když jsem rezignovala, malý se narodil :)

ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 05.04.19 17:02

Jó… s prvním jsem byla na prst v 36+0 (dřív to nikdo nezkoumal) a pak přenášela po termínu. S druhým jsem byla na prst 38+0, porodu nic nenasvědčovalo, kvůli zdravotním komplikacím mi naplánovali vyvolání… druhý den ráno mi nějak nebylo dobře a večer jsem porodila.

7.straka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 1 inzerát 05.04.19 19:45
@PHV píše:
@pomme děkuju moc, no doufám že bude lepší, než první :lol: :hug:@7.straka pospíchám já i doktoři, mám nějaké problémy při kterých už by ho taky radši viděli venku, a chci se vyhnout vyvolávání :lol: takže dneska budeme mít čistý dveře :think: :lol:

Aha. No tak to držím palce. Sex jste zkoušeli? Neznám nikoho, kdo by se k tomu odhodlal :mrgreen:

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 19:46

@7.straka zkoušeli :lol: jestli se tomu tak dalo rikat :lol: :lol: ale zatím nic :lol:

7.straka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 1 inzerát 06.04.19 07:42

@PHV :pankac: tak se držte

Ravy
Povídálka 24 příspěvků 06.04.19 09:03

My zkoušeli sex, sice to tak asi nevypadalo :lol: :lol: a taky to stejně nepomohlo :lol: nebylo nic co bych nevyzkoušela :lol:

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 07.04.19 20:44

Tak holky dneska v 17.54 se nám narodil :srdce: až někdo najde tuhle diskuzi, tak aby věděl :lol:

pomme
Kecalka 205 příspěvků 07.04.19 20:53

:palec: gratuluju! :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 07.04.19 21:32

Taky moc gratuluji :kytka: Je to individuální, ale asi lepší o něco dřívější překvápko než týden přenášet :)

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 07.04.19 22:53

@pomme @ugluk moc díky :hug: 47cm a 2445gramu :lol: je to drobeček :srdce:

ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 08.04.19 07:10

No to jo, ale hlavně, že je v požádku, to rychle dožene :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama