Za jak dlouho exekuce na plat

Anonymní
11.5.17 21:25

Za jak dlouho exekuce na plat

Zdravím,
prosím ty, co mají zkušenost - jak dlouho trvalo, než exekutor zjistil, kde pracujete? Za jak dlouho vám začaly běžet srážky ze mzdy?
Jde o první ‚oficiální‘ zaměstnání s přihlášením na ossz i zdr. pojišťovnu. Dluh u zdr. pojišťovny a také nepřednostní pohledávka.
Děkuju. A děkuju za respektování anonymity.
J.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.5.17 21:28

Za pet mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 21:29
@Anonymní píše:
Zdravím,
prosím ty, co mají zkušenost - jak dlouho trvalo, než exekutor zjistil, kde pracujete? Za jak dlouho vám začaly běžet srážky ze mzdy?
Jde o první ‚oficiální‘ zaměstnání s přihlášením na ossz i zdr. pojišťovnu. Dluh u zdr. pojišťovny a také nepřednostní pohledávka.
J.

velmi rychle

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.17 21:30
@Anonymní píše:
velmi rychle

Všeříkající. Díky. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.17 21:36
@Anonymní píše:
Všeříkající. Díky. Zakladatelka

tak jinak…

pokud není co a kde brát…tak to hlídají častěji - čili častěji projíždí registry - obyvatel, soc, zdrav, finančák…

Stalo se, že jsme dlužníkovi sáhli na plat během prvního měsíce, max druhého, co byl v práci…

• Nahlásit
  • Citovat
12074
11.5.17 21:51
@Anonymní píše:
Zdravím,
J.

doufám, že brzy ;) a proč to nesplácíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 21:55

@saadet
Prosila jsem zkušenosti. Ne odpověď na otázku otázkou.
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
12074
11.5.17 21:58
@Anonymní píše:
@saadet
Prosila jsem zkušenosti. Ne odpověď na otázku otázkou.
Zakl.

ty naštěstí nemám :mrgreen:. Ale vážně, proč to nesplácíš? Zrovna se zdrav poj se dobře domluvíš na kalednáři a většinou odpustí i penále, pokud je ochota řešit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 22:21
@Anonymní
A je možné když člověk dlouhodobě marodí a exekuce na plat začela v době marodění takže si berou minimum jelikož víc nejde aby to vymáhali dál pod výhružkama o zabavení majetku? Psal se dopis s prozbou o splatkovy kalendar a vysvetleni a zadna odezva
  • Nahlásit
  • Citovat
1524
11.5.17 22:47

Bude to rychlé. V půlce března k nám nastoupil nový zaměstnanec a minulý týden přišel do datové schránky exekuční příkaz na srážky ze mzdy. Dnes přišel další. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
12.5.17 10:44

Podědil jsem dluh na zdravotním pojištění cca. 100tis. Ihned jsme naklusal na pojišťovnu a začal řešit, včetně odpuštění penále. Penále 40tis. správní rada odpustila a na zbytek jsem dostal splátkový kalendář dle mých možností. Nejhorší je NEKOMUNIKACE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama