Za jak dlouho jsou výsledky krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 09:33
Za jak dlouho jsou výsledky krve

Ahoj. Zítra mám jít na kontrolu k Dr, ale zapomněla jsem jít dřív na odběry krve a byla jsem tam dneska ráno. Myslíte ze výsledky budou do zítřka, abych se nemusela preobjednavat na kontrolu pokud ty výsledky ještě nebudou? Dekuju

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 24.06.19 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj. Zítra mám jít na kontrolu k Dr, ale zapomněla jsem jít dřív na odběry krve a byla jsem tam dneska ráno. Myslíte ze výsledky budou do zítřka, abych se nemusela preobjednavat na kontrolu pokud ty výsledky ještě nebudou? Dekuju

Záleží na tom, co z krve mají dělat za rozbory. Klasický krevní obraz třeba u nás doktorka má do druhého dne. Jen výsledky mívá až tak po 10. hodině. Měla si se zeptat přímo v odběrové laboratoři, tam by to mohli vědět. A nebo zavolat přímo doktorce, ta ti to taky řekne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 09:39

@ivašot. Byly to odběry na Thyroxin. Hormony štítné žlázy.

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 24.06.19 09:42
@Anonymní píše:
@ivašot. Byly to odběry na Thyroxin. Hormony štítné žlázy.

Tak to by asi taky mohlo být. Ale já bych určitě zavolala do laboratoře nebo doktorce. Ono se to může lišit, dle toho kde odběry dělají, takže zkušenost někoho z internetu ti stejně moc nepomůže.

ugluk
Hvězda diskuse 47000 příspěvků 24.06.19 09:49

U nás by to stačilo, u vás netuším.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 24.06.19 09:54

Laboratoř to bude mít, ale záleží jakým způsobem doktorka dostane výsledky, jestli je má přes počítač, nebo je dostane poštou. Já mám třeba výsledky v počítači ještě ten den k večeru (tedy ty běžné, což základní hormony štítné žlázy jsou), v papírové podobě je mám druhý den kolem desáté hodiny, když přijede auto z laboratoře pro krev, tak to rovnou přivezou. Ale občas někoho nabíráme na žádanku od specialisty, má tam svoje razítko. A tomu to posílají poštou, takže ten má výsledky až třeba za 3 dny. A pak některé speciální odběry trvají třeba déle, protože to laboratoř dělá třeba 1× týdně.

Váš příspěvek
Reklama