Za jak dlouho jste měly pozitivní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bendy123
Nováček 2 příspěvky 23.09.18 15:34
Za jak dlouho jste měli pozitivní test

Všechny vás zdravím! Dříve než požádám o názor bych chtěla říct, že k doktorovi jdu až ve středu a jsem strašně nervózní, takže by mě zkrátka zajímal pohled i vás zkušenějších :) Nechci aby moje otázka někoho pobuřovala.
Chci se zeptat jestliže jsem s přítelem měla styk v době kdy jsem měla dostat menstruaci a už jsem jí potom nedostala, zda můžu být těhotná? Teď jsem si dělala test, přesně 3 týdny od pohlavního styku a byl negativní. Těhotná už jsem byla, takže mi přišlo, že na sobě možná nějaké ty příznaky citím a zadařilo se nám, ale ten test mě vážně rozhodil. Vlastně se ptám na to jestli by bylo možné mít ten test negativní po třech týdnech od styku a přesto být těhotná :)
Přeju všem krásný den :)*

Reakce:
srpen89
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 23.09.18 15:54

Pane bože, uz zase :roll: co takhle pockat do dalsi menstruace ?!

VánočníMáma
Povídálka 15 příspěvků 23.09.18 15:54

Já měla pozitivní v cca 4.,5. tt (týden testů předtím nic :D:)

HaničkaJ
Povídálka 27 příspěvků 23.09.18 16:06

Podle mě to možné ještě je, málo pravděpodobné, ale možné ano.

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 23.09.18 16:29

Myslím ,že těhotná nebudeš.

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 23.09.18 16:36

Je to dost nepravděpodobné. Navíc dr stejne nic neuvidí, ale muze ti dat aspoň vyvolavacku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >