Reklama

Za jak dlouho jste měly pozitivní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bendy123
Nováček 1 příspěvek 23.09.18 15:34
Za jak dlouho jste měli pozitivní test

Všechny vás zdravím! Dříve než požádám o názor bych chtěla říct, že k doktorovi jdu až ve středu a jsem strašně nervózní, takže by mě zkrátka zajímal pohled i vás zkušenějších :) Nechci aby moje otázka někoho pobuřovala.
Chci se zeptat jestliže jsem s přítelem měla styk v době kdy jsem měla dostat menstruaci a už jsem jí potom nedostala, zda můžu být těhotná? Teď jsem si dělala test, přesně 3 týdny od pohlavního styku a byl negativní. Těhotná už jsem byla, takže mi přišlo, že na sobě možná nějaké ty příznaky citím a zadařilo se nám, ale ten test mě vážně rozhodil. Vlastně se ptám na to jestli by bylo možné mít ten test negativní po třech týdnech od styku a přesto být těhotná :)
Přeju všem krásný den :)*

Reklama

Reakce:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 23.09.18 15:54

Pane bože, uz zase :roll: co takhle pockat do dalsi menstruace ?!

VánočníMáma
Nováček 7 příspěvků 23.09.18 15:54

Já měla pozitivní v cca 4.,5. tt (týden testů předtím nic :D:)

HaničkaJ
Povídálka 18 příspěvků 23.09.18 16:06

Podle mě to možné ještě je, málo pravděpodobné, ale možné ano.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 23.09.18 16:29

Myslím ,že těhotná nebudeš.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.09.18 16:36

Je to dost nepravděpodobné. Navíc dr stejne nic neuvidí, ale muze ti dat aspoň vyvolavacku

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >