Za jak dlouho jste mely výsledek cfDNA testu v GENNETU?

28
12.1.21 17:49

Za jak dlouho jste mely vysledek cfDNA testu v GENNETU?

Zdravim, jdu na odber krve v ramci cfDNA testu do GENNETU. Zajima me, jak dlouho jste cekaly na vysledek? Nikde to nemuzu dohledat. Prenascan pisou 10 dni, ale to posilaji snad do Hongkongu. Tohle by meli delat primo v gennetu. Tak trochu doufam, ze vysledek by mohl trvat kratsi dobu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6423
12.1.21 18:12

Bohužel tě asi moc nepotěším, byla jsem na něm dvakrát v r. 2017, pokaždé byly výsledky za 10 - 12 dní. Doufám, že bude u tebe vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.1.21 18:20
@Michelle_M píše:
Bohužel tě asi moc nepotěším, byla jsem na něm dvakrát v r. 2017, pokaždé byly výsledky za 10 - 12 dní. Doufám, že bude u tebe vše v pořádku :kytka:

Moc děkuji. Tak holt budu čekat. Čekání je nejhorší. Moc děkuji. Snad to bude ok. Co jsem četla, tak většinou bylo. Sna i u tebe to dopadlo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 20:35

@Mejj
Mohu prosím vědět jaká byla cena? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
28
12.1.21 21:35
@Anonymní píše:
@Mejj
Mohu prosím vědět jaká byla cena? Dekuju

Protoze mam hranicni hodnoty, tak nebudu platit nic. Tohle dela primo gennet. Koukala jsem, ze Prenascan soji 12.500. Ten posilaji do Hongkongu k vyhodnoceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 11:59

@Mejj
A co znamená přesně “hraniční hodnoty”?
Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
28
14.1.21 13:24
@Anonymní píše:
@Mejj
A co znamená přesně “hraniční hodnoty”?
Dekuju

Na konzultaci jsem ještě nebyla. Ale pochopila jsem, že pro můj vek je nějaké rozmezí a já jsem na té spodní hranici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat