Reklama

Za jak dlouho jste nechaly zvýšit alimenty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VitaminC
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 28.01.17 14:27
Za jak dlouho jste nechaly zvysit alimenty?

Cau kocky,

prosla jsem par diskuzi ohledne vyzivneho, ale vsude se probira pravni teorie.
Me zajima, za jak dlouho jste zadaly o zvyseni od posledniho urceni?
Synovi urcili alimenty hned po narozeni, pri nastupu do skolky jsem to nechtela kvuli petikilu hnat k soudu…
Ale cekat na dalsi zmenu pomeru na nasi strane (nastup do skoly) se mi nechce, to je prilis daleko a otec syna neprispiva nic nad ramec.
Takze jak to ted uchopit? Pomery se nezmenily ani na jedne strane, syn „jen“ roste…

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 28.01.17 14:36

Někdo žádá co dva roky :nevim: Taky záleží kolik platí.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 28.01.17 15:11

@VitaminC POdala bych to se zdůvodněním zvýšených nákladů v souvislosti se školkou… je to změna od posledního určování a to, že už proběhla před nějakou dobou až zas tolik nevadí.

ivvet
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 28.01.17 16:20

Rozvedla jsem se když byl synovi rok a zažádala o zvýsení v jeho 16, když chodil na střední. Ex platil od rozvosu 1800 a od synových 16 platí 3500

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 28.01.17 16:21

A jak vysoke alimenty dostavas ted?
V porovnani s naklady na kojence (plenky, Sunar) mi prijde, ze skolkove dite neni financne tak narocne. Navic ty uz nepobiras jen rod. prispevek, ale predpokladam, ze pracujes a vyplatu mas vetsi nez RP, takze na tve strane se asi pomery zlepsily k lepsimu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 28.01.17 16:25

@cecetka Změna poměrů u matky nehraje roli, resp. zvýší dítku úroveň, ale to neznamená, že by se měla snižovat ze strany otce… a jinak ne každý kojenec je na papírových plenách a sunaru, třeba mě děti coby mimina nestála vůbec nic - kojila jsem, plíny nakoupila látkové, tedy krom jednorázové investice to zas nestálo nic. Oproti tomu školkové dítko furt něco stojí, tu školkovné, obědy, divadélka a spol., angličtina, plavání, výlety, lyžák…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama