Za jak dlouho jste otěhotněly 40+?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 17:02

Za jak dlouho jste otěhotněly 40+?

Dobrý den, dámy, otázka zní jasně. Za jak dlouho jste otěhotněly? Přirozeně. Nebo je u většiny z vás snaha vážně marná, jak se všude píše?
Nepište sem, prosím ty, které to chtějí rozvádět proč netěhotnět v tomto věku, pouze jasně k tématu. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.10.21 17:34

Ahoj já těsně před 40 otěhotnění za 4mesice od cíleného snažení, kamarádka 40+ otěhotnění do 3 měsíců a další kamoska 40+ tam snažení cca rok, žádná z nás nebyla na umělém, bylo to přirozenou cestou, já jedla jen vyšší dávky inositolu, jinak jsem pro to nedělala nic.

• Citovat
  • Nahlásit
3789
17.10.21 17:35

Kamarádka se snažila o třetí dítě asi 3 roky (od 39 let). Už se jim nezadařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2584
17.10.21 17:39

Segra 40+ se snazi uz ctyri roky, ted jim nevyslo druhe IVF. A rikala, ze uz konci, ze nechce vest dite do skoly v padesati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
17.10.21 18:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, dámy, otázka zní jasně. Za jak dlouho jste otěhotněly? Přirozeně. Nebo je u většiny z vás snaha vážně marná, jak se všude píše?
Nepište sem, prosím ty, které to chtějí rozvádět proč netěhotnět v tomto věku, pouze jasně k tématu. Děkuji.

Vůbec není snaha marná v tomhle věku jde otěhotnět normálně a rychle. Nedavno tu zrovna byla diskuse.Teda abych to upřesnila jak u koho ale ostatně to je i u mladších žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
17.10.21 18:03

6 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.10.21 18:16

Hezký den, sice mi teď v září bylo 38, ale mám myomy, které určitě nepřispějí hladkému otěhotnění, nebo spíše donošení dítěte. Mám teda již dospělého syna. Nyní jsme zkusili v červenci, z jednoho styku jsem otěhotněla, ale bohužel v 7 tt se plod přestal vyvíjet, následoval samovolný potrat, vyčistila jsem se sama, na kyretáž jsem nemusela. Zkoušeli jsme hned znovu, měla jsem nyní pozitivní testy, ale hcg pak když začaly slábnout už jen 12,1, takže zřejmě biochemické. Samozřejmě mám taky obavy z dalších pokusů. Bohužel můj Dr. tomu chce nechat volný průběh, ani mi nenabral krev, takže jsem objednaná na konzultaci k jinému, musím si nechat nabrat krev na štítnou žlázu (v rodině s ní problémy jsou, mamka ji má odoperovanou a myomy měla též, následovala hysterektomie…) nikdo mi nikdy neudělal hormonální profil, takže vůbec nevím, jak na tom jsem. Otěhotnět asi dokážu, ale Dr. mi teď řekl, že v mém věku jsou ze 12 vajíček vitální tak 3…asi to tak bude. Všem držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 18:22

Věk 46, po půlročním celibátu hned po prvním (resp. jediném) styku. O rok později jsem v tom byla znova, a zase hned napoprvý. A pak jsem si pro jistotu nařídila pauzu až do přechodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 20:46

Těsně před 42 narozeninami na třetí cyklus. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 13:00

Ve 39 jsme se začali pokoušet, v 41 jsem otěhotněla, zatím jsem 11 tt, takže vkládám anonymně :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 22:56

V necelých 40 po 3 měsících, plus předtím bylo jedno biochemické - nic jsme neřešili, užívali si dělání děťátka, brala jsem kyselinu listovou. Druhé po roce a půl vyšlo v druhém cyklu ( ťuk, ťuk), ohlídala jsem si trochu ovulaci podle kalkulaček na internetu, kvůli děťátku, co špatně spí..Opět jsem brala a beru kyselinu listovou. Držím palce, ať se zadaří..

• Citovat
  • Nahlásit
19.11.21 13:47

Ahoj, my se s partnerem domluvili v prosinci, že to zkusíme - nějak bez tlaku, prostě buď se zadaří nebo ne. No a v dubnu jsem si už dělala test a teď mám poslední měsíc do porodu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 14:23

Mně bylo 39 a půl, když jsme se začali snažit. Otěhotněla jsem po cca 6 měsících (cyklech).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat