Za jak dlouho jste otěhotněly a jak připravit tělo?

Anonymní
30.12.19 21:15

Za jak dlouho jste otěhotněly a jak připravit tělo?

Ahoj, hezký večer, :D mám takovou otázku. Máme tříleté dítko a na jaře (zhruba za půl roku) bychom se rádi začali snažit o druhé. První nám vyšlo cca po 5ti měsících ledabylého snažení. Ráda bych otěhotněla do osmi měsíců od doby, kdy se pokusíme o druhé mimi. Vím, že tohle nelze ovlivnit a je to všechno na přírodě, ale přeci se jen chci zeptat, za jak dlouho se povedla vaše těhotenství vám? :) A jak teď, půl roku dopředu, na to své tělo nejlíp připravit? Brát už teď kyselinu listovou? Začít měřit BT? Jak jste to měly vy? Děkuju :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14234
30.12.19 21:20

První dítě trvalo skoro 2 roky a otěhotněla jsem až po IUI, rodila jsem v 26.
Pak jsem náhodně otěhotněla, když dceri by rok a půl, ale bohužel jsem v 10.tt potratila, pak začal další kolotoč snažení a otěhotněla jsem 7 měsíců po tom potratu.
Myslím, že tohle se plánovat nedá, někomu to vyjde hned i na několikrát (třeba mé kamarádce, ta si řekne a je hned těhotná jak hodinky :lol: ) a ti ostatní mají smolíka a musí čekat..
nic jsem neměřila, jedla jsem kys. listovou a gs mamavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4014
30.12.19 21:21

Mám dvouměsíční dceru. Povedla se nám na druhý pokus, tzn. Hned druhý měsíc co jsme se začali snažit :) jinak brala jsem pregnafolin, až jsem ho dobrala tak potom už jen kyselinu listovou, ale jinak nic :) stejně jsem to užívání té kyseliny listové trochu flakala :lol: jinak si myslím že je hlavní být psychicky v pohodě a moc se na to neupinat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
30.12.19 21:25

Gynekoložka mi říkala, že brát kys. listovou už předem je dobrý krok. Takže tu klidně ber, ale ostatní už musíš nechat na přírodě :D

Já jsem jen vysadila antinu, nic neřešila a do měsíce jsem byla v tom. S tím prostě nikdo nic neudělá. Někdo otěhotní dřív a někdo později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
30.12.19 21:26

Obě těhotenství hned. Brala jsem jen vitamíny AZ mama z DMka asi 3 měsíce předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 21:27

My jsme se jednou zapomneli a nedali si pozor, ted jsem v 6.mesici :mrgreen: At se darii :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5279
30.12.19 21:29

My si řekli když měl syn 2,že by druhé už šlo tak jsme už nepoužili ochranu a zadařilo se. Nestihla jsem se nijak chystat.

Příspěvek upraven 30.12.19 v 21:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
30.12.19 21:29

Brala jsem 11 let stejnou antikoncepci. Pak jsem vysadila s tím, že se za pár měsíců začneme snažit. Hned při vysazení antikoncepce jsem začala brát kyselinu listovou a pít kontryhel. Cca 4 měsíce po vysazení jsme si řekli, že to zkusíme a hned napoprvé úspěch. Ale jestli to byla náhoda, nebo tomu pomohla ta kyselina/kontryhel, těžko říct. Spíš velký zázrak v dnešní době. Přeju hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
30.12.19 21:30

Druhé těhotenství tři měsíce po porodu, jednou jsme si nedali pozor :-D kdybych to plánovala, určitě by to trvalo daleko dýl :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 21:31

Já dlouho s nikým nechodila, tak jsem přestala brát antinu, pak nový partner, čekala jsem na ms, že začnu antinu znovu brát, 1× sex a ms už nedošla :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
347
30.12.19 21:33

Kyselinu listovou jsem začala brát vždy 3 měsíce před snažením. Obě děti se povedly hned druhý měsíc. Bylo mi 37, resp.39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
30.12.19 21:36

První neplánovaně a potratila jsem. Další po půl roce a taky jsem potratila. Další twhotenstvi přišlo po dalším půl roce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
30.12.19 21:36

Prvni dite zhruba po 6 letech, druhe mam pres telisko ( zavedeno 4 roky )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
30.12.19 21:39

To je těžko říct. Většinou čím víc chcete, tím déle to trvá :D
Známá otěhotněla tak po dvou letech takového ledabylého snažení (nespěchali na to), já to taky vůbec neřešila a vyšlo to tak za 4 měsíce.
Kolegyně z práce si řekla, že už je dost stará a tak to začnou zkoušet, aby se třeba do dvou let dočkala a vyšlo to na první šťouch :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
30.12.19 22:06

Nic jsem nebrala a otěhotněla jsem na první pokus:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat