Za jak dlouho jste pociťovali změnu u přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 18:15
Za jak dlouho jste pocitovali zmenu u přítele?

Anonymně, prosííím

S manželem jsme kdysi začali chodit a nikdy jsem neměla pocit, že se nudíme, pořád se něco dělo. Rozvedli jsme se po 16 letech, začal blbnout a fakt se to nedalo. I když si někdy říkám, že jsem se možná měla oprostit od všech těch jeho milenek, jenže on s nimi nabýval sebevědomí, urážel mě a vysmíval se, byl problém z něho dostat peníze na domácnost - prostě magořil.

Našla jsem si přítele - byl takový zpomalený, se mnou trochu zrychlil, ale po cca dvou letech to najelo do stejných kolejích a mrtvo. Vydržela jsem to sním ještě skoro dva roky a pak to vzdala.

Další přítel se jevil být jako akčnější - víc sportoval, hodně jsme chodili po horách, cestovali, zdálo se to jako paráda, ale už se zase překlopil druhý rok a je mrtvo - skoro mám pocit, že se hodím jen na jedno a jen, když on má zrovna čas.

Tak mám dotaz - je to normální nebo nejsem normální já a chci po nich moc :mrgreen:? Aby jim ta akčnost ze začátku prostě vydržela?

Mám

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10078 příspěvků 12.11.18 18:18

Tak asi to chce nekoho komu je sport a akce zivotnim stylem. Tyhle se chteli spis asi predvadet alá, “kdyz ptacka lapaji “, ale je fakt, ze v kazdym vztahu si asi nektery veci proste sednou a zvolnej.

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 12.11.18 18:52

Vyber si nekoho, kdo to dela svym zpusobem zavodne (treba na nizsi urovni) nebo tu akci ma v popisu povolani :D anebo ma aktivni konicky, kterych se jen tak nezbavi (kone ve staji, psy doma, motorka v garazi), zalezi, jestli to koresponduje i s tvymi konicky a jake sportovni aktivity myslis :kytka:

Paola21
Závislačka 3618 příspěvků 12.11.18 19:15

Nechceš moc, jen musíš narazit na toho pravého. Většinou se ti chlapi chtějí „vytáhnout“, jak jsou akční, něco plánují a snaží se tu babu uhnat, ale když cítí, že jí mají takříkajíc jistou, tak zleniví..

Barčítko
Povídálka 41 příspěvků 13.11.18 07:41

Nechceš moc, je prostě potřeba najít si společné zájmy, třeba i najít nějaké nové podle partnera, a těch se držet, nebýt líný, každý přece potřebuje nějakou zábavu a relaxaci ;) My jsme spolu s manželem zatím 5 let, ale v tomhle směru všechno funguje :palec:

Hroznej puberťák
Kelišová 5405 příspěvků 13.11.18 07:48

Špatný výběr. S tím nic nenaděláš, poslat do oběhu a najít lepší kus :* :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 20:47

Tak dneska mi volal, že mě chtěl někam vzít, ale že musí být večer doma a dát výplatu nějakému chlapovi, který prý mu hodně pomohl. Tak nějaký chlap má přednost přede mnou. Za posledních 14 dnů jsme se viděli jednou. Jinak teda volá (třeba v deset večer) nebo pošle sms.

Hroznej puberťák
Kelišová 5405 příspěvků 13.11.18 20:51
@Anonymní píše:
Tak dneska mi volal, že mě chtěl někam vzít, ale že musí být večer doma a dát výplatu nějakému chlapovi, který prý mu hodně pomohl. Tak nějaký chlap má přednost přede mnou. Za posledních 14 dnů jsme se viděli jednou. Jinak teda volá (třeba v deset večer) nebo pošle sms.

Čemu přesně nerozumíš na slovech „špatný výběr“? :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >