Za jak dlouho jste se začali snažit po samovolném potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andys20
Povídálka 33 příspěvků 15.04.18 17:10
Za jak dlouho jste se začali snažit po samovolném potratu?

Ahoj holky chci se zeptat za jak dlouho jste se začali snažit po samovolném potratu už jednou jsem SP v únoru ještě ten měsíc sem otěhotněla ale tohle pondělí to zase skončilo SP už 7den krvácím tak to beru jako měsíčky a nevím jestli máme to hned zkusit nebo počkat sem nervózní tak se chci poradit moc mě to uklidňuje měli jste stejnou zkušenost dopadlo to dobře??:) předem moc děkuji za odpověď :srdce:

Reakce:

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 15.04.18 17:15

@Andys20 Tak už jsi tady několikrát psala, a když ti doktor řekl, že jsi před te otěhotněla brzy, a proto ty problémy a SP, tak bych radila poslechnout jeho a dát si chvilku pauzu, pokud to doporučuje.

Heivka
Závislačka 3237 příspěvků 15.04.18 17:39

Mě doktorka doporučila dodržet šestinedělí a začít zkoušet až po první menstruaci (za předpokladu že menzes proběhne normálně). Dřív je riziko zánětu dělohy. Nám se podařilo 5 měsíců po SP a teď jsem ve 28tt.

Janli
Kelišová 6241 příspěvků 15.04.18 18:07

Dej si pauzu aspoň tři měsíce, nejlíp půl roku. Neposloucháš doporučení lékaře, tak co čekáš? Tělo taky potřebuje regenerovat.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 15.04.18 18:59

@Andys20 ja si treba nemyslim, ze je treba cekat pul roku, ale tak 2-3 mesice bych pockala ;) SP je zas neco jinyho, nez ZT. I tak se to bohuzel muze opakovat, v tom pripade bych pak sla za dr a poprosila o nejakou zadanku na imunologii, genetiku. Rozhodne po dvou SP bych pockala, at se telo da dokupy, ted ma hormonalni gulas. Dej se do pohody, ja po jednom SP a naslednem ZT pila kontryhel, jedla listovku a uzivala gynex (ale dle navodu) a po 3 mesicich (doporuceni dr) se zadarilo, jsem v 32tt :srdce: hodne stesti a pohody :kytka:

anavi13
Závislačka 2921 příspěvků 15.04.18 21:00

@Andys20 holky mají pravdu, chce to dát tělu pauzu. Zřejmě nebudeš mít problém otěhotnět, ale takto brzo po sobě je to na tělo moc a nezvládne těhotenství udržet. Počkala bych určitě přes to šestinedělí a aspoň jedny normální měsíčky. Pokud jsou to takto dvě za sebou tak fakt klidně 3 měsíce. Zkus určitě gynex, mě po potratu moc pomohl na zánět dělohy a na psychiku :) My zatím teda na to miminko čekáme, snad se brzo zadaří :)

Sofyanda123
Povídálka 21 příspěvků 15.04.18 21:05

Ahoj @Andys20 :) já bych počkala aspoň těch 6 týdnu tím nic neztratiš spíš naopak držím palce ať vše dobré dopadne :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >