Za jak dlouho jste spolu bydleli

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
264
22.1.22 12:54

Za jak dlouho jste spolu bydleli???

Tak se chci zeptat, za jak dlouho jste spolu bydleli, když jste spolu chodili? I kdybych měl přítelkyni a bylo by to vážné, tak už bych přece nebydlel na ubytovně s člověkem, který si vzal od sebe všechny dluhy na sebe od své bývalé ženy. Musel bych jít někde do podnájmu a bydleli bychom spolu, pokud by to bylo už trochu vážnější, jenže hodně holek neví, co chce, to mi taky dost vadí.

Za jak dlouho jste spolu bydleli? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11905
22.1.22 12:55

@Zdeněk IV Hned druhý měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28384
22.1.22 12:58

Já nechápu proč takhle teoreticky přemýšlíš, když jsi nahou ženskou viděl leda tak na monitoru. Co když ona taky nebude mít bydlení? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
22.1.22 13:03

Pikola

@pikola píše:
Já nechápu proč takhle teoreticky přemýšlíš, když jsi nahou ženskou viděl leda tak na monitoru. Co když ona taky nebude mít bydlení? :think:

Ale já už souložil v roce 2015. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2961
22.1.22 13:03

Zdendo, to si tu holku musíš nejdříve najít, poznat se a pak to vyplyne ze situace, pokud budete OBA chtít. Každý to má jinak, důležité je, jak se domluví ty dva a jak jim to vyhovuje, ale ty nějak moc předbíháš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
22.1.22 13:19
@Zdeněk IV píše:
Tak se chci zeptat, za jak dlouho jste spolu bydleli, když jste spolu chodili? I kdybych měl přítelkyni a bylo by to vážné, tak už bych přece nebydlel na ubytovně s člověkem, který si vzal od sebe všechny dluhy na sebe od své bývalé ženy. Musel bych jít někde do podnájmu a bydleli bychom spolu, pokud by to bylo už trochu vážnější, jenže hodně holek neví, co chce, to mi taky dost vadí.Za jak dlouho jste spolu bydleli? ;-)

Ty si vůbec nepřej vědět, co všechno vadí na Tobě všem příčetným ženským, který měly
tu smůlu mít s Tebou cokoliv do činění.
Společný bydlení Tě znepokojovat vůbec nemusí, protože to Ti rozhodně nehrozí.
Tvůj kolega z ubytovny je světec :andel:.
Mě by fakt zajímalo, kolik lidí už Ti v reálu řeklo, že jsi naprostý d. e.b. i.l 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28384
22.1.22 13:21
@Zdeněk IV píše:

Nojo, ale je rok 2022 :nevim: ta žena teď není ani teoreticky, natož s ní bydlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
22.1.22 13:30
@Zdeněk IV píše:
Tak se chci zeptat, za jak dlouho jste spolu bydleli, když jste spolu chodili? I kdybych měl přítelkyni a bylo by to vážné, tak už bych přece nebydlel na ubytovně s člověkem, který si vzal od sebe všechny dluhy na sebe od své bývalé ženy. Musel bych jít někde do podnájmu a bydleli bychom spolu, pokud by to bylo už trochu vážnější, jenže hodně holek neví, co chce, to mi taky dost vadí.Za jak dlouho jste spolu bydleli? ;-)

Za 2 měsíce. Ale ty na to máš času dost, nejdřív musíš někoho sbalit :mrgreen:.

Příspěvek upraven 22.01.22 v 13:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
22.1.22 13:31

Po 6 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19532
22.1.22 13:44

@Zdeněk IV to řešit nemusíš, každá příčetná od tebe uteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
22.1.22 14:10

Po třech a půl letech se k tomu rozhodně neblizime, můžeš být v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
22.1.22 17:36

„Hodně holek neví, co chce“ A tak hlavně, že ty to víš, že jo 🤷🏻‍♀️ 😂

Sestěhování cca po měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
22.1.22 17:37
@Zdeněk IV píše:

UŽ??… 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
22.1.22 19:02

11 měsíců po seznámení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
23.1.22 00:13

Občas se stane, že si musím přečíst hlavní příspěvek od zakladatele/ky několikrát a stejně vůbec nechápu, co tím chce říct. Jako třeba teď… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat