Za jak dlouho jste věděly výsledky Panorama testu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bambua
Povídálka 35 příspěvků 05.12.18 10:23
Za jak dlouho jste věděly výsledky Panorama testu?

Holky vy která jste si nechaly udělat Panorama testy, za jak dlouho se vám dr ozval s výsledkem?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:04

5 dnu. :)

bambua
Povídálka 35 příspěvků 05.12.18 15:43
@Anonymní píše:
5 dnu. :)

Tak to je paráda :) , mě odebírali krev teď v pondělí, tak jsem zvědavá, kdy se dr ozve :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 13:13

Ahoj holky, take pridavam svou zkusenost/ uz jsem psala to same i na jinou diskuzi o Panarome, ale pridam i sem:) , nechavala jsem se testovat pro svuj klid, mela jsem rozsireny panel vc mikrodel.syndromu. Stal me cca 16tis. Miminko cekame druhe, prvni bylo a je v poradku, ale kdyz jsem zjistila, ze se da testovat uz od 10tt tak jsem pro klid chtela. 10+1 mi odebrali krev, byl to patek, vzorky se odesilaji v pondeli a az dalsi pondeli se ozvali s tim, ze je nizka fetalni frakce a ze se to musi nabrat znovu(stava se to, ale pak to ztratilo muj zamer, testovat brzo, protoze prisly vysledky az dnes a to uz mam i po screeningu) no, takze az dalsi pondeli jsme to mohli nabrat znovu(jelikoz ten svoz jezdi jen pondeli, vozi to do laborky v Plzni) a vysledky byly za dalsi tyden tzn dne, to uz jsem 13+4. Takze to trvalo celkem dlouho, vse je nastesti v poradku. Tak treba nekomu tato zkusenost pomuze, protoze ja jsem diky tomu byla zbytecne nervozni a uz bych si to asi bez duvodu nenechala delat.:) mejte se krasne a preji vsem zdrava miminka :srdce:

bambua
Povídálka 35 příspěvků 17.12.18 13:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, take pridavam svou zkusenost/ uz jsem psala to same i na jinou diskuzi o Panarome, ale pridam i sem:) , nechavala jsem se testovat pro svuj klid, mela jsem rozsireny panel vc mikrodel.syndromu. Stal me cca 16tis. Miminko cekame druhe, prvni bylo a je v poradku, ale kdyz jsem zjistila, ze se da testovat uz od 10tt tak jsem pro klid chtela. 10+1 mi odebrali krev, byl to patek, vzorky se odesilaji v pondeli a az dalsi pondeli se ozvali s tim, ze je nizka fetalni frakce a ze se to musi nabrat znovu(stava se to, ale pak to ztratilo muj zamer, testovat brzo, protoze prisly vysledky az dnes a to uz mam i po screeningu) no, takze az dalsi pondeli jsme to mohli nabrat znovu(jelikoz ten svoz jezdi jen pondeli, vozi to do laborky v Plzni) a vysledky byly za dalsi tyden tzn dne, to uz jsem 13+4. Takze to trvalo celkem dlouho, vse je nastesti v poradku. Tak treba nekomu tato zkusenost pomuze, protoze ja jsem diky tomu byla zbytecne nervozni a uz bych si to asi bez duvodu nenechala delat.:) mejte se krasne a preji vsem zdrava miminka :srdce:

Ahojky, no já už výsledky mám, byly šestý pracovní den od odběru. Dopadaly dobře :blush:. Teď jdu ještě na screening ve čtvrtek, tak snad bude taky ok, jsem 13tt. Ani nevím, co tam ještě zjišťují, když už výsledky mám z Panorama testu…ale teda vůbec se nedivím, že si byla vynervovaná, takové komplikace a taková doba, byla bych na tom stejně :?

nela000111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 16:27

Tyden :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 10:09

Chtěla bych se zeptat jestli Vám po Panorama testu vyšel dobře i ten velký ultrazvuk ve 21. týdnu? Za 2 týdny mě čeká a já mám obavy jestli se tam přeci jen na něco nepřijde :nevim: (po pozitivním screeningu s rizikem DS 1:136, mi panorama test vyšel dobře)

Balu91
Kecalka 219 příspěvků 11.03.19 11:06

Chci se zeptat,nemáte někdo zkušenosti s Verifi testem od Illuminy? Je to podobný princip a stejný typ testu, jen se dělá jinde. Čekám právě na výsledky.

Váš příspěvek
Reklama