Těhotenství po zamlklém potratu

Anonymní
28.4.20 17:36

Za jak dlouho jste znovu otehotnely po zamlklem potratu?

Ahoj holky. Je tu nektera z vas, ktera mela prvni tehotenstvi zamlkle ale BEZ revize a pokusila se o dalsi tehotenstvi po prvni menstruaci??A Bylo druhe tehotenstvi po ZP v poradku?
Bohuzel mam ted skoro 14 dni po potratu a zajima me, za jak dlouho se muzeme znovu snazit. Pry se bez revize muze zacit hned po prvni menstraci.
Na nekterych strankach na internetu pisou, ze sr muze zacit hned, ze je to i lepsi a ze je to po druhe ve vetsine pripadu v poradku.
Budu rada za co nejvice odpovedi.

(Vim ze je tu takovych dotazu uz hodne, ale rada bych za nove prispevky)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4470
28.4.20 17:43

Tak já neměla ZT, ale měla jsem SP v 7.tydnu taky bez revize. Nechali jsme projít jednu MS a další cyklus se zadarilo a jsem teď v 10. týdnu, tak snad už to bude dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
28.4.20 17:47

Já jsem taky nebyla na kyretáži a otěhotněla jsem až půl roku po tom. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14739
28.4.20 17:52

Já měla SP v 10.tt, kyretáž proběhla. To bylo v květnu a v prosinci jsem otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4209
28.4.20 18:36

3 měsíce po revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
28.4.20 19:03

Ahoj. Měla sem zamlklé v 7 tt bez revize, odkrvacela a pak sem hned otěhotněla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 19:03

@Lopii a bylo vse v poradku?

• Citovat
  • Nahlásit
968
28.4.20 19:05

Myslíš to další těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 19:09

@Lopii ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
28.4.20 19:13

@Adela282019 ano všechno v pořádku, malá má teď za týden půl roku :) jen sem měla celé těhotenství strach, aby se něco nepokazilo, ale to je asi normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 01:06

Zdravim, v 8.tt na UTZ zamlkle tehotenstvi, pote prirozeny potrat bez chemie. Telo se cistilo jako v sestinedeli, pak probehla jedna menstruace a dalsi cyklus uz jsem byla znovu tehotna. Detatko naprosto v poradku, bez komplikaci :srdce:
Hlavu vzhuru, zadne smutky, pristi miminko se urcite podari :srdce:
(prosim o anonym, osobni informace)

• Citovat
  • Nahlásit
5896
29.4.20 01:08

Pokud je to po 1. MS, kdy tělo dává najevo, že už je v pořádku, je jedno, zda byla revize či nikoliv. První potrat u mě ve 12tt + 2 revize, další otěhotnění trvalo 5 měsíců. Ale já tu dělohu měla vyškrábanou 2× a úplně. Těhotenství úplně bezproblémové a máme syna. Třetí těhotenství opět potrat, tentokrát doma a bez revize. Ten byl v lednu a koncem března jsem otěhotněla znovu. Opět bezproblémové těhotenství a máme druhého syna.

Pokud nemáte nějakou Leidenskou mutaci či jinou poruchu srážlivosti krve, tak to, jestli ZT nastane nebo ne, je jasné už při početí. Jde tam o špatné pospojování chromozomů. Není to o tom, že se embryo někde udrží nebo ne. Pokud proběhla MS, sliznice je připravena. I tam, kde vím, že neproběhla a žena otěhotněla hned znovu, to dopadlo dobře. Ale to už je podle mě risk. Právě kvůli té sliznici. Držím pěsti! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
29.4.20 18:08
@Lopii píše:
Ahoj. Měla sem zamlklé v 7 tt bez revize, odkrvacela a pak sem hned otěhotněla :)

Ahoj, takze je sance ze pokud ted krvacim (SP), doktor to nadějně vcera nevidel, ze by to dobre dopadlo😞. (Zacatek 7tt) Tak po odkrvaceni se muzeme hned snazit? Dekuju, a kdy klesa hodnota HCG? Krvacim od vcerejska a rano test porad silne pozitivni. Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
29.4.20 19:25

@Rose16 ahoj, to úplně nevím, jak dlouho klesá HCG ale určitě z těla nevymizí potom, co si začala krvácet. Klidně to může být týden i déle, jde také o to, jaká byla výchozí hodnota…Každopádně bych řekla, že se snažit můžete, pokud nebyla revize. My se teda nesnažili, protože sem to nečekala, že by se hned zadařilo ale pak mi právě doktorka při potvrzení těhotenství říkala, že je tam první tři cykly velká šance na otěhotnění. Ale pokud si nejsi jistá, zeptej se svého lékaře. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.20 07:44

Já bych se chtěla zeptat.. V září. jsem prodělala samovolný potrat a od te doby dostávám MS po dvou měsících. Ted tady jsem to mela naposledy 10.3 a furt čekám.. Mel to taky někdo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat