Za jak dlouho kupujete nový mobil?

Anonymní
28.12.20 23:05

za jak dlouho kupujete nový mobil

Nemáte někdo zkušenost s telefonem xiaomi redmi 9c nfc? A po jak dlouhé době si pořizuje další mobil?
Mám telefon, cca 3roky starý, též od xiaomi, myslim xiaomi redmi 4. Pod stromečku jsem dostala nový telefon, jsem z toho trochu naštvaná, protože mi přijde hloupost odkládat telefon, který funguje a měnit ho za jiný. Někdy jsem sice nadávala, že je to krám, když mi nešly načíst zprávy na seznamu, ale jinak jsem byla naprosto spokojená, pro mé Potřeby-zavolat, vyfotit, přečíst něco na internetu.. Naprosto dostačující. Nechci se dotknout obdarovajiciho… Ale štve mě to a za mě to jsou vyhozené prachy… Po jak dlouhé době měníte telefon vy? Případně využíváte třeba placení mobilem, čtečku otisků prstů apod? Za mě to jsou věci, které nepotřebuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3083
28.12.20 23:11

Já když se mi rozbije, ale to bývá po těch cca 3 letech, pujčuju telefon občas dětem, občas mi s ním třísknou, něco na něj vylijí ;)

používám jen mobilní klíč a internet banking…čtečku ne a placení mobilem taky ne a to hlavně kvůli těm dětem, kluk mi už jednou vymazal klíč a nechci to riskovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
28.12.20 23:11

Já iPhone pokaždé, co vyjde nový.
Osobně to nepotřebuju, ani bych si nemohla dovolit dát za mobil 35tis., mění mi ho chlap 😂
Mám ten mobil i místo notebooku, ten už vůbec nepoužívám. Každopádně s Xiaomi bych se v žádném případě nespokojila 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
28.12.20 23:15

Tak já myslím, že bys měla mít z dárečku radost a ne být ještě naštvaná… Telefon měním podle potřeby, otisk prstu používám je to rychlé a pohodlné…
Pokud je starý telefon zachovalý tak bych ho prodala za rozumnou cenu nebo darovala, někomu ještě určitě poslouží ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 23:16
@Anonymní píše:
Nemáte někdo zkušenost s telefonem xiaomi redmi 9c nfc? A po jak dlouhé době si pořizuje další mobil?
Mám telefon, cca 3roky starý, též od xiaomi, myslim xiaomi redmi 4. Pod stromečku jsem dostala nový telefon, jsem z toho trochu naštvaná, protože mi přijde hloupost odkládat telefon, který funguje a měnit ho za jiný. Někdy jsem sice nadávala, že je to krám, když mi nešly načíst zprávy na seznamu, ale jinak jsem byla naprosto spokojená, pro mé Potřeby-zavolat, vyfotit, přečíst něco na internetu.. Naprosto dostačující. Nechci se dotknout obdarovajiciho… Ale štve mě to a za mě to jsou vyhozené prachy… Po jak dlouhé době měníte telefon vy? Případně využíváte třeba placení mobilem, čtečku otisků prstů apod? Za mě to jsou věci, které nepotřebuji…

Telefony měním až když přestane fungovat a to je cca po 4-5letech. Mobilem neplatim, zatím nevěřím bezpečnosti a je to pro mě nepraktické raději vyndám kartu. Čtečku otisků prstů jsem používala asi měsíc, pak se to samo nějak vyplo a od té doby nepoužívám, ale neříkám, že to není dobrá věc. Když bych dostala bez domluvy nový telefon, tak bych ho asi používala a stary nechala jako záložní a nebo na placení apod.

• Citovat
  • Nahlásit
18253
28.12.20 23:20

Telefon měním, když přestane fungovat. Ten současný funguje už 18 let a počítám, že ještě chvíli bude… :mrgreen:. Jo holky, takhle to dopadne, když je člověk zásadovej a kupuje kvalitní věci… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44740
28.12.20 23:20

Měla jsem taky xiaomi redmi 4, byla jsem s nim strašně spokojená, ted na vanoce jsem ho taky měnila, původně jsem nechtěla, ale poslední týdny mi totálně odešla baterka, nabijim minimálně 2× denně, uz se mi i stalo, že se mi vypnul na 50%baterky.. Běžně se vypíná na 30%, driv vydržel normálně do 1%,když nebyla možnost hned dát do nabíječky.
Ale používám ho fakt hodně, na net chodím jen přes mobil, občas na nej hrajou děti, nebo koukaj na youtube.
Takže jsem ho měnila po třech a kousek letech, ale protože uz nefungoval tak jak má.. Předchozí taky tak 3,5roku.
Tak doufám, že tenhle dá taky minimálně 3,5roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61686
28.12.20 23:25

Max 2 roky, můj vždy vyfasuje syn.. Chlapovi kupuju taky nové modely, je to fajn dárek, navíc nový mobil je lepší a máme pak další v zásobě, kdyby se něco stalo :think: mmchdm otisk prstu je samozřejmost, máme takové nařízení i z práce, mobil používáme i pracovně, musí být max zabezpečen. Mobilem neplatím..

Příspěvek upraven 28.12.20 v 23:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 23:25

Také tu 4nabijim každý den, obvykle na noc..

• Citovat
  • Nahlásit
19614
28.12.20 23:28

Kdyz se rozbije, takze prvni iPhone jsem mela asi osm let, druhy mam tri roky a nevypada, ze by uz koncil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 23:30

Mam iphone z roku 2013 a chci ho mít ještě dlouho. Je to borec :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44740
28.12.20 23:31
@Anonymní píše:
Také tu 4nabijim každý den, obvykle na noc..

kazdy den je jeste normalni, pokud ho hodne pozivas, ale nekolikrat denne uz normalni neni.. bezne s mobilem co ma 40% muzes kamkoli odejit, ja uz musela pred odchodem nabijet, protoze by to nedal, takze realne jsem nabijela mnohem vic nez 2× denne, vlastne jsem na 100% vyndala z nabijecky a behem chvili byl na 80% ikdyz jsem na nej ani nesahla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
28.12.20 23:35

Cca 5-6 let, když se rozbije nebo zestárne tak, ze uz nejde používat na bezne věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
28.12.20 23:38

Mobil měním až když starý dosluhuje. Z dárku bych ale měla radost, starý bych schovala jako záložní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29672
28.12.20 23:38
@Janli píše:
Telefon měním, když přestane fungovat. Ten současný funguje už 18 let a počítám, že ještě chvíli bude… :mrgreen:. Jo holky, takhle to dopadne, když je člověk zásadovej a kupuje kvalitní věci… :mrgreen:

Záleží, na co ho používáš. Pokud jen na volání,. můžeš mít klidně Nokki 5110 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat