Za jak dlouho lze otěhotnět po plikaci žaludku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ufinka87
Stálice 80 příspěvků 26.11.17 22:11
Za jak dlouho lze otěhotnět po plikaci žaludku?

Ahoj…Mám otázku. Mám plánovanou Bariatrickou operaci nejspíše plikaci žaludku. Zatím obíhám lékaře. Otázka zní. Za jak dlouho lze otěhotnět po plikaci žaludku. Jdu na plikaci před otěhotněním z důvodu zdravotních problémů a nemožností otěhotnění…Děkuji za odpovědi děkuji

Reakce:
srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 26.11.17 23:47

@Ufinka87 a nebylo by lepsi a jednodussi se jich zeptat primo tam :think:

ohlodana_broskev
Kecalka 114 příspěvků 26.11.17 23:50
@srpen89 píše:
@Ufinka87 a nebylo by lepsi a jednodussi se jich zeptat primo tam :think:

Jeee to uz se dneska nenosi ptat se doktoru:D
Ted frci doktor fejsbuuk:) a nebo podobny relace :lol:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 27.11.17 00:00
@ohlodana_broskev píše:
Jeee to uz se dneska nenosi ptat se doktoru:D
Ted frci doktor fejsbuuk:) a nebo podobny relace :lol:

No jo no :) ale tak kdyz tam chodi a urcite se jich pta na spoustu ruznych veci, tak jedna z otazek by proste byla, za jak dlouho po plikaci muzu otěhotnět ;) myslim, ze je to tak individualni, ze ji tady stejne nikdo pořádně neporadi.

Roza1988
Nováček 3 příspěvky 27.11.17 14:02
Těhotenství po plikaci žaludku

Dobrý den jsem tu nova a také by me zajímalo jak dlouho po plikaci žaludku mužů otěhotnět právě také podstupují tuto operaci s tohoto důvodu! :)

Ufinka87
Stálice 80 příspěvků 27.11.17 16:05

Ano jednodušší to rozhodně je..Ale momentálně obíhám kolečko předpoperační…Dok­torka na obezitologii mi řekla rok, ale o tomto rozhoduje doktor co bude operaci provádět…respektive ten specialasta. S ním mám schůzku až v momentě, kdy budu mít všechna potřebná vyšetření za sebou…

Roza1988
Nováček 3 příspěvky 28.11.17 16:30

No Já už mám tejden před operací tak zkusím nějak zjistit i tak děkuji.

Ufinka87
Stálice 80 příspěvků 29.11.17 03:24

Super zkus mi pak písnou sem nebo SZ díky ti

Roza1988
Nováček 3 příspěvky 01.12.17 00:01

Jj urcite ????

Ufinka87
Stálice 80 příspěvků 24.09.18 12:10

Chirurg co mi operaci prováděl mi řekl že by si mělo tělo odpočinout alespoň tři měsíce a pak prý směle do toho..Pokud to půjde otěhotním hned…operace prý není důvod k netěhotnění… :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >