Za jak dlouho mít styk od píchnutí Ovitrelle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 14:41
Za jak dlouho mít styk od píchnutí Ovitrelle

Holky, poraďte, za jak dlouho od píchnutí Ovitrelle je dobře mít styk, respektive kdy nejpozději je ještě šance. Budu jo pichat zítra kolem 14.00 hodin. Doktorka říkala styk v sobotu, ale to můžeme jen ráno pak máme velikou oslavu…snad to nepropasneme :roll:

Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 23.08.18 14:46
@Mamičoči píše:
Holky, poraďte, za jak dlouho od píchnutí Ovitrelle je dobře mít styk, respektive kdy nejpozději je ještě šance. Budu jo pichat zítra kolem 14.00 hodin. Doktorka říkala styk v sobotu, ale to můžeme jen ráno pak máme velikou oslavu…snad to nepropasneme :roll:

Tak ono není moc co řešit, když ráno tak ráno. Ty spermie žijí nějakou dobu.

Moc přeji, aby to klaplo. A vy za 9 měsíc měli taky důvod k veliké oslavě. :)

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 14:49
@tininas píše:
Tak ono není moc co řešit, když ráno tak ráno. Ty spermie žijí nějakou dobu.Moc přeji, aby to klaplo. A vy za 9 měsíc měli taky důvod k veliké oslavě. :)

Děkuji moc, no taky si říkám, že snad tam nějakou dobu budou. Akorát nám to prostě vyšlo tak blbě :think:

lachtanice86
Kelišová 6400 příspěvků 23.08.18 16:55

@Mamičoči víš kdy budeš pichat, víš kdy ti doktorka doporučila časovany styk a ty jindy jak v sobotu ráno nemůžeš. Tak úplně nevím co řešíš

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 23.08.18 17:05

Co řešíš? U mě spermie čekaly skoro 6 dnů. Klidně na to vlítněte hned zítra.

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 18:50
@lachtanice86 píše:
@Mamičoči víš kdy budeš pichat, víš kdy ti doktorka doporučila časovany styk a ty jindy jak v sobotu ráno nemůžeš. Tak úplně nevím co řešíš

No šlo mi jen o to, jestli to není brzo po injekci, ale jak vidím tak ne. Děkuji za nazor :)

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 18:51
@Janli píše:
Co řešíš? U mě spermie čekaly skoro 6 dnů. Klidně na to vlítněte hned zítra.

Ty jo, 6 dnů, tak to byly hodně odolné :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:26

Ahoj holky, já dostala píchanec dneska v poledne, má smysl něco zkoušet ještě dnes nebo si radši počkat až na zítra. Snažíme se o mimi už přes 2roky :?

lachtanice86
Kelišová 6400 příspěvků 28.08.18 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, já dostala píchanec dneska v poledne, má smysl něco zkoušet ještě dnes nebo si radši počkat až na zítra. Snažíme se o mimi už přes 2roky :?

Mně doktor řekl že zbytečně „nestřílet“ brzy. Řekl kdy přesně, nicméně nám ani ovitrelle nepomohl.

Jannie-s
Povídálka 26 příspěvků 28.08.18 22:05

@lachtanice86 no nám by to mělo nejlépe vyjít na zítřejší půlnoc, jenže zítřek máme tak náročný, že se obávám, že to nestihnem :lol: Tak si říkám, jestli si tam spermíci počkají když to pro jistotu zkusíme už dnes… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >