Reklama

Za jak dlouho mít styk od píchnutí Ovitrelle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 14:41
Za jak dlouho mít styk od píchnutí Ovitrelle

Holky, poraďte, za jak dlouho od píchnutí Ovitrelle je dobře mít styk, respektive kdy nejpozději je ještě šance. Budu jo pichat zítra kolem 14.00 hodin. Doktorka říkala styk v sobotu, ale to můžeme jen ráno pak máme velikou oslavu…snad to nepropasneme :roll:

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.08.18 14:46
@Mamičoči píše:
Holky, poraďte, za jak dlouho od píchnutí Ovitrelle je dobře mít styk, respektive kdy nejpozději je ještě šance. Budu jo pichat zítra kolem 14.00 hodin. Doktorka říkala styk v sobotu, ale to můžeme jen ráno pak máme velikou oslavu…snad to nepropasneme :roll:

Tak ono není moc co řešit, když ráno tak ráno. Ty spermie žijí nějakou dobu.

Moc přeji, aby to klaplo. A vy za 9 měsíc měli taky důvod k veliké oslavě. :)

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 14:49
@tininas píše:
Tak ono není moc co řešit, když ráno tak ráno. Ty spermie žijí nějakou dobu.Moc přeji, aby to klaplo. A vy za 9 měsíc měli taky důvod k veliké oslavě. :)

Děkuji moc, no taky si říkám, že snad tam nějakou dobu budou. Akorát nám to prostě vyšlo tak blbě :think:

lachtanice86
Kelišová 5725 příspěvků 23.08.18 16:55

@Mamičoči víš kdy budeš pichat, víš kdy ti doktorka doporučila časovany styk a ty jindy jak v sobotu ráno nemůžeš. Tak úplně nevím co řešíš

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 23.08.18 17:05

Co řešíš? U mě spermie čekaly skoro 6 dnů. Klidně na to vlítněte hned zítra.

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 18:50
@lachtanice86 píše:
@Mamičoči víš kdy budeš pichat, víš kdy ti doktorka doporučila časovany styk a ty jindy jak v sobotu ráno nemůžeš. Tak úplně nevím co řešíš

No šlo mi jen o to, jestli to není brzo po injekci, ale jak vidím tak ne. Děkuji za nazor :)

Mamičoči
Povídálka 27 příspěvků 23.08.18 18:51
@Janli píše:
Co řešíš? U mě spermie čekaly skoro 6 dnů. Klidně na to vlítněte hned zítra.

Ty jo, 6 dnů, tak to byly hodně odolné :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:26

Ahoj holky, já dostala píchanec dneska v poledne, má smysl něco zkoušet ještě dnes nebo si radši počkat až na zítra. Snažíme se o mimi už přes 2roky :?

lachtanice86
Kelišová 5725 příspěvků 28.08.18 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, já dostala píchanec dneska v poledne, má smysl něco zkoušet ještě dnes nebo si radši počkat až na zítra. Snažíme se o mimi už přes 2roky :?

Mně doktor řekl že zbytečně „nestřílet“ brzy. Řekl kdy přesně, nicméně nám ani ovitrelle nepomohl.

Jannie-s
Povídálka 23 příspěvků 28.08.18 22:05

@lachtanice86 no nám by to mělo nejlépe vyjít na zítřejší půlnoc, jenže zítřek máme tak náročný, že se obávám, že to nestihnem :lol: Tak si říkám, jestli si tam spermíci počkají když to pro jistotu zkusíme už dnes… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama