Za jak dlouho od prasknutí začali vyvolávat porod?

Anonymní
14.8.20 08:29

Za jak dlouho od prasknutí začali vyvolávat porod?

Ahoj holky, zajímá mě jestli je tady nějaká co rodila nedávno v podolí nebo i jinde..chci se zeptat jestli vám praskla voda a nic se nedělo po jaké době vám začali vyvolávat porod? Mě v únoru 2019 praskla voda večer a řekli mi, že pokud se nic nerozběhne do 24h, tak začnou vyvolávat. Nakonec začali o dost dřív…v porodnici jsem byla večer ve 22h a ráno v 7 mi dali tabletu, že se nic neděje. Tak mě zajímá jaký to má postup teď jestli se něco změnilo nebo ne. Ptám se, protoze budeme každým dnem rodit a kdyby se naaaahodou stala stejná situace, tak co by mě případně čekalo :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
14.8.20 09:16

Ahoj, porod kveten 2020 v Pardubicich. Voda mi praskla ve 3 rano a vyvolavaci tabletku jsem dostala na dvakrat +- v 9 a 14. Nepamatuju si uplne presne, ale bylo to o dost driv nez 24 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
14.8.20 09:23

Mně praskla voda o půlnoci a porodila jsem přirozeně v půl šesté večer. Říkali, že vyvolávat by začali až druhý den ráno, což by bylo nějakých 31 hodin. Ale já jsem rodila předčasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 09:25

@P.petru tak to jste měla podobně jako já :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
312
14.8.20 10:34

Voda praskla ve 3 v noci, vyvolávat chtěli další den ráno po cca 28 hodinách, naštěstí se porod v tu dobu rychle rozjel sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama