Za jak dlouho po porodu je možné nasadit Clostylbegyt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:04
Za jak dlouho po porodu je možné nasadit clostylbegyt?

Ahoj chtěla bych se zeptat zda někdo nemá zkušenost s clostylbegytem po porodu.
Chtěli bychom další mimčo, trochu si k němu dopomoci, ale jsem krátce po porodu (zatím 3tí měsíc) tak nevím jak to funguje.
Nemáte s tím někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 41778 příspěvků 29.11.17 16:17

Předpokládám, že nekojíš. Nechala bych ustálit cyklus, i když na druhou stranu Clostil bývá nasazován v případech bez ovulace, čili s nepravidelným/žád­ným cyklem. Není ale výjimkou, že se tělo srovná tím těhotenstvím a porodem samo a ovulace „naskočí“ a další otěhotnění se obejde už bez pomoci hormonů zvenčí. Pokud ti netáhne na čtyřicet, dala bych tomu nějaký čas už jen proto, ať se tělo po té hormonální smršti vyrovná.

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:23

@ugluk ještě kojím, ale hned po dokojení bych to chtěla nasadit. moc bych si přála dvojčátka :roll: úplně nejvíc, takže z toho důvodu bych si chtěla dopomoci clostíkem.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 29.11.17 16:26

@Žárlivka z toho důvodu ti ho dr nedá ;) jinak po něm naštěstí dvojčata nemám ani nikdo v okolí

Fima
Nadpozemská drbna 29141 příspěvků 14 inzerátů 29.11.17 16:34
@Žárlivka píše:
@ugluk ještě kojím, ale hned po dokojení bych to chtěla nasadit. moc bych si přála dvojčátka :roll: úplně nejvíc, takže z toho důvodu bych si chtěla dopomoci clostíkem.

Hele, nechci ti kazit iluzi, ale neznám nikoho, kdo by měl z Clostilu dvojčata. Ani já ne. Ona ta pravděpodobnost je opravdu malá.

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:34

@Tichošlápek nemusím ho mít přeci jen od doktora :)
Vím, že to zní šíleně, ale brala bych klidně i trojčata… chtěla bych mít plné ruce práce.
Máme teď 3měsíční princeznu a je to nějaké vše jednoduché. Je až moc hodná, v noci spí celou noc, bez problémů papá, nebrečí a to ani nemá dudlíka (absolutně ho nechce) tak mi z toho svrbí prstíčky na nějakou větší akci :D
Pro tatínka by to byla noční můra, ale to je pro něj skoro všechno co je nové ;)

ugluk
Hvězda diskuse 41778 příspěvků 29.11.17 16:39

No, pro mě by byla noční můra mít doma ženskou, co si z nudy z dítětem pokoutně shání léky na předpis a pak rodí trojčata ve čtyřiadvacátým týdnu :mrgreen: U nás byl tak první půlrok taky děsná pohodička 8) Já náhodou JEDNY dvojčata z Clostilbegytu znám 8) Asi na pět jednočetných těhotenství a tři dvojčetný přirozeně, který dopadly dost mizerně.

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:39

@Fima už jsem jednou ho od doktora dostala, jenže když jsem si ho nasadila (1-0-1) tak manžel musel jet na 3měsíce pryč! No a z čtvrtého měsíce (na jeden sex) máme princeznu.
Jen mám ten pocit, že ty 3měsíce co zde nebyl jsem prošvihla šanci na dvojčátka :zed:

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:50

@ugluk to přeci nemůžu manželovi říct :)
Vím, že by nakonec byl rád i když trochu v nervech :jazyk:
těhotenství i porody mám úplně bez problémů.
Nevím co je to zvracení, nevolnost atd. při posledním jsem ani jednou nezvracela a to jsme byli od 6-9tt na dovolené v Mexiku, kde jsme lezli po pyramidách v divočině.
Porody to samé, porodím na 1-2zatlačení, bez nástřihu a jediného stehu. Můj Dr. Říká, že jsem ukázkový příklad.
Poslední porod jsem měla hotový za 2hodiny od první kontrakce. První mi trval 3,5hodiny.
Z toho důvodu si dovoluji trošku vystrkovat růžky :andel:

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:52

@ugluk
Co nastalo po půl roce? 8)

Markéta80
Hvězda diskuse 38690 příspěvků 29.11.17 16:53
@Žárlivka píše:
:mrgreen: :mrgreen: a víš co to je za lék? To se nedává jen tak, naopak pokud jsi zdravotně ok můžeš si dost ublížit. Já mam po tomto léku 2 děti a vždy jen jedno ;) Ale znám jednu co si ho nechala napsat i když ovulaci měla a za 2m operace, plný břicho cyst :?

ugluk
Hvězda diskuse 41778 příspěvků 29.11.17 16:54

Tak to doporučuju rovnou IVF. Clostil je dost nejistý, ale IVF s plnou stimulací a udělat to jako ta Američanka, co měla doma 6 dětí a pak si nechala zavést 8 embryí a všecka se chytla. A ještě její fotky obletěly svět 8)

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:55

@Markéta80
Když mi ho doktor napsal i naposledy, jen proto že jsem si řekla, tak si myslím, že by to problém být nemusel. Na cysty netrpím.

Markéta80
Hvězda diskuse 38690 příspěvků 29.11.17 16:57

@Žárlivka na cysty trpět nemusíš, to zvládne clostil sám :palec:

Žárlivka
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 16:58

@ugluk :potlesk: myslím, že to už bych porodila pohrobky :D 6 už je dost, ale ty dvojčátka mi nedají spát už od základní školy, kdy se narodili sousedce! V tu chvíli mi došlo, že to může být i zajímavější :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama