Za jak dlouho po pozitivním ovu testu máte ovulaci?

Anonymní
20.5.20 08:45

Za jak dlouho po pozitivním ovu testu máte ovulaci

Snažíme se celkem dlouho o druhé, zkouším ovulační testy. Včera dopoledne jsem měla pozitivní ovulační test, na emiminu jsem vícekrát četla, že ten den se snažit je nejvhodnější. Ale na návodu je psané, že nejlepší je se snažit za 24 hodin po pozitivním výsledku, což je dnes. Včera jsem měla bolesti, ale asi je to z dozrávání, dnes bolesti mírnější občas. Poznáte na sobě přesný čas, kdy se vajíčko uvolnilo? Tušíte, kdy se uvolní? S mužem se některé dny nevidíme, nelze tedy mít sex obden. Zajímalo by mě, který je vlastně ten nejdůležitější den, aby byla nejvyšší šance. Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11
21.5.20 20:55

Ahojky, jak máš pozitivní test, ovulace bude do 24-72 hodin, pokud chceš mít jistotu, snažte se oba dva dny :) hodně štěstí! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
22.5.20 14:35

Ve středu ve 14hod. Jsem měla pozitivní test a včera ve 12 hod. Jsem podle ultrazvuku byla už po ovulaci. Takže u mě to bylo max 20 hodin po testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.20 12:43

Ovulace kdy mohla proběhnout

Ahoj děvčata prosím o radu už v sobotu odpoledne kolem 3 hod mi test ukázal max pozitivní foto posílám ja jak dlouho by se měla dostavit ovulace děkuji za odpověďi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
29.5.20 10:07

Ovu byla zřejmě v neděli, možná v pondělí. Každé tělo funguje jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama