Za jak dlouho po revizi mohu otěhotnět?

9
15.2.16 14:09

Za jak dlouho po revizi mohu otěhotnět?

Dobrý den dámy, za jak dlouho po revizi se vám povedlo otěhotnět? Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1210
15.2.16 14:13

@deny3377 Tak asi za 3 měsíce, ale každý to máme jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
15.2.16 14:15

@deny3377 Ahojky, tak na ty odpovědi jsem zvědavá. Mně se to zatím nepovedlo. Na revizi jsem byla v květnu minulého roku a od srpna to zase zkoušíme. Možná by bylo dobré k dotazu ještě přidat, jak dlouho se snažili před revizí. Zda to bylo hned nebo čekali i před ní. Já otěhotněla druhý měsíc.
Kolegyně v práci otěhotněla po třech měsících (před revizí jí to trvalo rok) a další ještě těhotná není, na revizi byla v prosinci 2014 (nevím, jak dlouho se snažili).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.2.16 14:19

Já vím, je to hodně individuální. Jen mě to zajímá. :-) Ať mám naději. Od r. 2015 v prosinci poslední MS. a Další ms se již nedostavila. A den po zpoždění jsem měla již 2 čárky. Ale plod se přestal vyvíjet tak musím zítra na revizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.16 14:21

Mě doktorka řekla že mám počkat na první menstruaci a pak hned mužem zacit znovu. Otěhotněla sem hned na poprvé a už sem ve čtvrtém měsíci. Po revizi je pohnojene, po první MS na to skocte dokud je tělo nastartovane na těhotenství :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2580
15.2.16 14:28

Po revizi jsem měla doporučeno počkat troje měsíčky, aby se zahojila děloha. Vyšlo to pak hned, bohužel ale bylo mimoděložní (což snad ale s revizí nesouviselo, blbá náhoda…).
Drž se, bude líp! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2115
15.2.16 14:30

Pred revizi jsem otehotnela na 4.pokus (prosinec),v lednu revize. Pak se telo cistilo asi 3 mesice, fakt masakr mesicky. Zadarilo se nam presne po roce opet v prosinci. U me hrala roli hodne psychika. Preji at brzy najdete //.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
15.2.16 14:36

V nemocnici řekli půl roku, můj gyndař 3 měsíce. Počkala jsem na porevizní menstruaci - ta byla za tři týdny slabá, pak ještě jednu normalní a šla do toho a hned to vyšlo. Tedy necelé dva měsíce. Doktor měl kecy, ale bylo mi to jedno. Jsou to doporučení. Teď čekám na porod. Kamarádka ani nedostala menstruaci po revizi a byla těhotná hned. Dítě naprosto v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama