Za jak dlouho po střevní chřipce vyměnit ložní prádlo?

blabla123
19.5.16 08:49

Za jak dlouho po střevní chřipce vyměnit ložní prádlo?

Otázka je jasná - Za jak dlouho po střevní chřipce vyměnit ložní prádlo?

Děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2511
19.5.16 08:50

Popravdě dost divná otázka.

Já měním ložní prádlo pokaždé, jakmile nemoc skončí - jakákoli nemoc. Spolu se zubníma kartáčkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
19.5.16 08:50

Hned?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
19.5.16 08:54
@Padme93 píše:
Popravdě dost divná otázka.Já měním ložní prádlo pokaždé, jakmile nemoc skončí - jakákoli nemoc. Spolu se zubníma kartáčkama.

Já měla střevní chřipku (průjem, horečku a další projevy včera), dneska je mi lépe, ale ne úplně, tak jestli mám sundavat prádlo nyní, či počkat třeba 1-2 dny. Přítel měl střevní chřipku v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
2511
19.5.16 08:55

Tak sundej, vždyť je to otázka deseti minut včetně povlečení nového, dáš hned vyprat, do zítra uschne a uložíš do skříně.

Řešit takovou banalitu tady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
19.5.16 08:55

@blabla123 nějak nechápu souvislost, ložní měním 1× týdně :mrgreen: ať máme střevní chřipku nebo ne :think: samože pokud došlo k znečištění, tak ihned :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2387
19.5.16 09:01

Já jsem při střevní chřipce ložní prádlo nikdy neznečistila :zed: :roll:, ani pyžamo (stihnu vždy dojít na WC).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
19.5.16 09:03
@danik píše:
Já jsem při střevní chřipce ložní prádlo nikdy neznečistila :zed: :roll:, ani pyžamo (stihnu vždy dojít na WC).

Tam jde spíš o ty bacily, ne? :lol:
@blabla123
Asi hned, když už není ta akutní část. Jako u všech nemocí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
19.5.16 09:39

Dotaz nechápu. :think: Kdybych si jakkoli znečistila postel, vyměnila bych to hned. A pokud neznečistila, neřešila bych, jestli to udělám dnes, zítra nebo pozítří, udělala bych to, jak jsem zvyklá. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
19.5.16 09:44

@blabla123 Ono je to celkem jedno, pokud už jste to všichni měli. A pokud ne, tak to chytnou i jinak než z ložního. Já bych ale tak z pocitu vyměnila dneska a kdyžtak i zítra, nechtěla bych se válet další noc v tom „propoceném“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
19.5.16 10:27
@BaMaK píše:
@blabla123 Ono je to celkem jedno, pokud už jste to všichni měli. A pokud ne, tak to chytnou i jinak než z ložního. Já bych ale tak z pocitu vyměnila dneska a kdyžtak i zítra, nechtěla bych se válet další noc v tom „propoceném“.

Dekuji za odpoved. Pritel mi rano rekl, abych ho vymenila a me samotne by nenapadlo ho v utery posilat, aby to vymenil. Rekl at ho vymenim a sel do vany. Sama bych ho menila az mi bude lepe coz jeste neni.
Mame dvojluzko s oddelenymi matracemi.

• Nahlásit
  • Citovat
3317
19.5.16 11:10

@blabla123 Pokud ti není dobře, ať ho vymění sám a nechá tě v klidu. Nejde o infekci, ale o přístup v partnerství. Trošku sobec, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13316
19.5.16 15:11

Zdravím,
nekrmte trolly, děkujeme. ;) Jejich příspěvky a na ně navazující jsem smazala.

Klidné odpoledne,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama