Za jak dlouho přebolí rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:07
Za jak dlouho preboli rozchod?

Vim, ze to nejde rict obecne, je to individualni. Ale nekde jsem cetla, ze pulku doby co trval vztah. Jsem po rozchodu dva dny a jsem uplne marna. Porad jen brecim, vztah trval dva roky. Potrebuji aspon nadeji :( nejaky hruby orientacni odhad, aspon k necemu se upnout. Dekuji za vase zkusenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sarah1618
Kecalka 242 příspěvků 20.07.18 22:09

A proč jste se rozešli?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:11
@sarah1618 píše:
A proč jste se rozešli?

Nasel si jinou

Tejule
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 20.07.18 22:12

Hele mě jeden rozchod neprebolel nikdy. Už je to 15 let. Mám svou rodinu, děti a stále bolí, když si vzpomenu… Záleží asi jak moc tě ten člověk zasáhl, ale obecně nejhorší je první měsíc… Najdi si hodně zábavy, cestuj, jed na dovolenou, bez se ozrat. To vše k tomu patří :) jednou bude líp

tininas
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 20.07.18 22:12
@Anonymní píše:
Vim, ze to nejde rict obecne, je to individualni.Ale nekde jsem cetla, ze pulku doby co trval vztah. Jsem po rozchodu dva dny a jsem uplne marna. Porad jen brecim, vztah trval dva roky. Potrebuji aspon nadeji :( nejaky hruby orientacni odhad, aspon k necemu se upnout. Dekuji za vase zkusenosti.

To je ze Sexu ve městě.

Ale pokud jsi opravdu milovala, tak je to pravda.

sarah1618
Kecalka 242 příspěvků 20.07.18 22:16

Tak prosimte kvůli němu ani nebreč
Když si našel jinou místo tebe tak za to ani nastal.
Dej si týden, vyplač se a pak začni znovu žít.
Určitě poznáš někoho jineho, lepšího..
Kdo k tebe bude cítit co ty k němu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:17
@tininas píše:
To je ze Sexu ve městě.Ale pokud jsi opravdu milovala, tak je to pravda.

Aha, tak jsem to asi slysela :) milovala a miluju ho hodne, on me uz ne. To je zivot, jen to chci nejak preklenout a jsem uplne v haji. Utapim se v depresich a sebelitosti. Predstavuju si ho s ni a tak. Hruza

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 20.07.18 22:17

Jak pises, je to individualni. Ale me treba rozchod prebolel az po pul roce. Byli jsme spolu rok a pul. Kdyz jsme se rozesli, tak pul roku to bylo pro me peklo. Je to tezke a nejakou chvili to bolet bude, ale musis se nejak zamestnat, aby jsi furt neco delala. Ale pokud si našel jinou tak je to fakt blbec. A nestojí ti za to! Drzim palce! Kdyztak napis do soukromych zprav, kdyz si budes chtit o tom vic popovidat.

mrav
Neúnavná pisatelka 18025 příspěvků 20.07.18 22:24
@Anonymní píše:
Nasel si jinou

Asi nestál za to. Tak se tím netrap a věnuj se tomu, co máš ráda. Vím, jednoduše se mi to radí. Taky jsem zažil dost drastický rozchod - byl jsem na té dívce až moc závislý. To by nemělo být. Musí to odeznít a první dny po bývají hrozné. Kdyby se to nedalo vydržet, zkus zajít za odborníkem. I psycholog by ti mohl pomoct tím, že by ses´ vypovídala a dostala to ze sebe. Nebo si zajdi s nějakou kámoškou na kafe. Já jsem tehdy chodil s mladším bratrem na pivo. A byly tam někdy i pěkné holky. Věř mi, že on není jediný chlap na světě… :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:28
@mrav píše:
Asi nestál za to. Tak se tím netrap a věnuj se tomu, co máš ráda. Vím, jednoduše se mi to radí. Taky jsem zažil dost drastický rozchod - byl jsem na té dívce až moc závislý. To by nemělo být. Musí to odeznít a první dny po bývají hrozné. Kdyby se to nedalo vydržet, zkus zajít za odborníkem. I psycholog by ti mohl pomoct tím, že by ses´ vypovídala a dostala to ze sebe. Nebo si zajdi s nějakou kámoškou na kafe. Já jsem tehdy chodil s mladším bratrem na pivo. A byly tam někdy i pěkné holky. Věř mi, že on není jediný chlap na světě… :mavam:

Ja vim, dekuji za podporu :) u psychologa jsem byla dnes, ale moc jsme toho nestihli, jen jsem mu popsala problem. Takze dalsi brecici vikend prede mnou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:29
@smilegirl7 píše:
Jak pises, je to individualni. Ale me treba rozchod prebolel az po pul roce. Byli jsme spolu rok a pul. Kdyz jsme se rozesli, tak pul roku to bylo pro me peklo. Je to tezke a nejakou chvili to bolet bude, ale musis se nejak zamestnat, aby jsi furt neco delala. Ale pokud si našel jinou tak je to fakt blbec. A nestojí ti za to! Drzim palce! Kdyztak napis do soukromych zprav, kdyz si budes chtit o tom vic popovidat.

Deluji moc, je to od tebe moc mily :hug:

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 20.07.18 23:47

Souhlasím s tou půlkou doby. Po osmi letech jedu čtvrtej rok a teprve se začínám cítit líp.
Ale i kdybych se zbláznila, nešlo to přebolet dřív.

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 20.07.18 23:58

Hmm…zalezi, po 2 dnech je fakt brzo :hug: Ja ani nevim, nekolik tydnu takovych „akutnich,“ par mesicu pak jeste nic moc…do dalsiho vztahu jsem si troufla po cca pul roce, i to jsem trochu vahala, zda uz to dam. Finalni smireni az po letech, ale uz to nebylo, ze by me to bylo zralo denne, ale pocit krivdy ve me zustal dlouho (ale ja jsem takovy typ, ze se furt ke vsemu vracim). Vztah trval 3.5 roku.

sandys55
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 23:59
@Anonymní píše:
Vim, ze to nejde rict obecne, je to individualni. Ale nekde jsem cetla, ze pulku doby co trval vztah. Jsem po rozchodu dva dny a jsem uplne marna. Porad jen brecim, vztah trval dva roky. Potrebuji aspon nadeji :( nejaky hruby orientacni odhad, aspon k necemu se upnout. Dekuji za vase zkusenosti.

Neboj se přejde to :-). Svět je plný chlapů :-). Byli jste spolu dva roky a asi jsi ho milovala, když jsi z toho tak špatná, takže myslím že měsíc dva určitě, ale záleží jak tyhle věci zvládáš. Najdi si nějakého koníčka nebo dožeň návštěvy kamarádek a kafíček, zaměř se na jiné myšlenky a půjde to :-).

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 21.07.18 00:35

Ahoj, zastávám názor, že rozchod bolí tak dlouho jak dovolíš aby Tě bolel. Vím, že se to lehce říká, ale v případě, že si našel jinou je jen na Tobě jak intenzivně a rychle tu bolest prožiješ a uvědomíš si, že se trápíš úplně zbytečně. Je nutné si tou bolestí, zhrzeností, zradou a ublížením projít, hodně pomáhá být mezi lidma a přijít na jiný myšlenky. Rodina, kamarádi, známí a dělat věci co Tě baví. Zajít si zasportovat nebo na nějakej festival, někomu pomáhá samota, pustit si smutný písničky, a prostě se z toho dostat. Je léto a mraky příležitostí a aktivit který Tě dostanou ze splínu. Večer před usnutím je to těžký, ale lépe se usíná s dnem plným zážitků a co víš kdy narazíš na někoho kdo Ti bude sympatický, nebo Ti bude oporou třeba v tom, že Ti jako chlap řekne svůj názor na Tvého bývalého a bude Ti líp. Vybreč se, zvedni hlavu a jdi dál, všechno ostatní je toxický a patlat se v minulosti ničemu nepomůže. Akorát se budeš trápit a v tomto případě fakt zbytečně, život je krásnej a čas letí rychle na to aby ses pořád myšlenkama vracela k někomu kdo o Tebe nestojí. Držím palce

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >