Za jak dlouho přijde odpověď na CV?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 12:41

Za jak dlouho přijde odpověď na CV?

Za jak dlouho obvykle přijde odpověď na zaslané CV (ať už pozvání k pohovoru nebo odmítnutí)? Jde mi o to, zda posílat dál, anebo čekat..týden anebo dva?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2126
22.10.21 12:48

Já si teda nepamatuji, zda mi někdo vůůůbec odepsal.. Někteří dokonce ani nenapíší, ani se neozvou.. A jednou mě dokonce překvapilo, když mi nějaká firma volala po roce od poslaného CV, že mají mou žádost na stole a jestli to je ještě aktuální.. :D :D :D :D

Prostě, neupínala bychs e na to, že ti všichni „musí“ odepsat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
22.10.21 12:48

Velmi různě, den nebo i rok. Odpovídej určitě dál, odmítnout případně můžeš vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 12:50
@Anonymní píše:
Za jak dlouho obvykle přijde odpověď na zaslané CV (ať už pozvání k pohovoru nebo odmítnutí)? Jde mi o to, zda posílat dál, anebo čekat..týden anebo dva?

To jako posles jedno a cekas? Ja odpovidala na nekolik inzeratu kazdy den.
Nekde odpovedeli do par dni, nekde treba za 2 tydny, nekde neodpovedeli vubec.

• Citovat
  • Nahlásit
189
22.10.21 12:56

To je u každé firmy jiné. Někde se mi ozvali hned druhý den, někde po 3 týdnech a někde vůbec. Doporučuji posílat životopisů více ať můžeš průběžně chodit na pohovory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
22.10.21 12:59

Tak z osmdesati procent neodpovi vubec nikdo. Vůbec bych na odpovedi necekala a posilala klidně dal. Prinejhorsim nekomu napises, ze uz mas neco jineho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
22.10.21 13:11

Někdy vůbec. :-)
Pokud je to zajme, tak se většinou nejpozději do týdne personalista ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
22.10.21 13:11

Jak odkud, já jich poslala milion a na většinu se nikdo neozval, když zájem měli tak přišla odpověď tak za 2-3 dny a pozvali mě na pohovor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.21 13:54

Doporučila bych ti hledat dál, i třeba po pohovorech, ze kterých budeš mít super pocit. To vše až do doby, dokud nebudeš mít v kapse podesanou pracovní smlouvu. Držím palce! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat