Za jak dlouho přišla menstruace po biochemickém těhotenství?

Anonymní
7.5.20 12:22

Za jak dlouho přišla menstruace po biochemickém těhotenství?

Zdravím, prodělala jsem zřejmě biochemické těhotenství. Testy ukazovaly nejprve ducha, a pak celkem dobře viditelnou čárku už cca od 8 dpo. Jenže těsně před termínem menstruace začala slábnout, až zmizela zcela. Nyní jsou testy bílé. Mám cca 2 dny zpoždění. Jak dlouho trvalo Vaše zpoždění v takovém případě?

PS: Vím, že bych neměla testovat před termínem MS, ale člověk si prostě nemůže pomoci. Snažíme se už dost dlouhou dobu. Tak, prosím, nesuďte. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10416
7.5.20 12:27

Počítej tak do týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24486
7.5.20 12:28

Tak ten tyden no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
7.5.20 12:54

5 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 18:24

Ahoj ja prodelala biochemicke tehotenstvi loni a ms mi prisla o dva dny pozdeji. Test jsem si delala dříve z duvodu mych labilnich citu (najednou jsem brecela u filmu u ktereho neni nic smutneho :D) tak jsem si udelala tes a byly tam // bohuzel asi za 3 dny dosla ms. U doktora potvrzeno dlouho mi neklesalo hcg tak me hlidali. Kazdopadne se říká, ze po samovolnem potratu je dobra doba otehotnet. Prvni ovulace prisla driv, vesmes jsem ji mela 17 den, po biochemku uz 13 den, a dalsi mesic jsem myslela, ze mam anovulaci a ono ovulace byla az 30 den cyklu, delali jsme vzdy ovulacni testy. No a sice silene oppzdena ale jak jsem necekala ze bude ovulace a byla tak se zadarilo a ted už cekame nase mimi snad se brzy zadari a budete se taky radovat ze // :))) (nejkrasnejsi obdobi - clovek se porad boji, hlavne nejlepší nikde nic necist :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat