Za jak dlouho působí Vermox?

1206
17.11.15 15:48

Za jak dlouho působí Vermox

Ahoj, malému jsem podala včera odpoledne Vermox na roupi, noc ještě katasrtrofální, za jak dlouho zabere? Máte zkušenost? Myslíte že dnes v noci už to bude lepší? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7494
17.11.15 15:54

Tak asi by se měla pohnout střeva a měl by mít stolici..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
17.11.15 15:55

@Leniczka23 počítej 24 h nejdřív..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
17.11.15 15:59

@pannda Tu měl už včera během noci, když ho to trápilo, několikrát, našla jsem asi dva a ani jeden se nehýbal.
@martina.se Myslela jsem si to, takže budu doufat, že dnes v noci už bude klidnější..je to bude nějakých 30 hodin..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
17.11.15 16:37

Do těch 3 dnů to bude ok. Akorád je třeba mu dát vic jidla nebo něco po čem bude mít častějši kakání. Já je měla teď taky. Nevím kde sem je mohla chytnout. Ruce si miju pořád a zabral mi až ten 3den. Měla sem je hodně. Druhý den se ještě hýbali až ten 3ti den to bylo lepší. Nyni sem 5 den bez léku a je to v cajku. :-),kolik je malému?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2823
17.11.15 16:43

@Leniczka23 tak Vermox ty roupy nezabíjí, jen znemožní aby přijímali potravu, takže to trvá déle, protože v podstatě musí vyhladovět. Jinak je potřeba tu léčbu zopakovat, ale to asi víš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
17.11.15 17:44

@Mišičta No co se týká jídla to moc neovlivnim, prostě když nechce tak nechce, snažim se alespoň vařit to co mu chutná aby se najedl pořádně..Jsou mu dva roky..

@Hanney Aha, tak to nejsem moc nadšená při představě další probdělé noci mě asi jebne..Jojo vím opakujem 3× s nějakými intervaly..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
17.11.15 18:00

@Leniczka23 aha. Tak to jo. Skus to vydržet.. Je blby když je děťatko nemocné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.17 21:12

Dobrý den, chci se zeptat. Včera odpoledne jsem dceři podala Vermox. Večer katastrofa, přes den to uslo ale ten večer ji zase malinko svedi prdelka. Myslíte, že to zabere až do 3 dnů nebo je něco špatně? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.17 21:19

U nás podáno dopoledne, první večer žádná změna, až následující večer zabral.

• Nahlásit
  • Citovat
8825
4.5.17 21:20

Tak to vis ze to jeste uplne dobry byt nemuze. Ale nekde jsem cetla, ze proti svedeni je dobre promazat zadek lekarskou vazelinou, pac jim to pak klouze a nemuzou lezt ven

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7106
4.5.17 22:33

Nam rikal Mudr, ze je treba zahojit konecnik. Muzou tam byt trhlinky, ragady…ze uz to pak nemusi byt ani reakce na roupy. Doporucil koupel sedaci v hypermanganu a dubove kure, pripadne na noc zavest Hemagel cipky na hemeroidy. Nedelaji se detske, tak rozrat, jsou na dite moc velke. Jinak nam Vermox snad ani poradne nezabral. Bojujeme s tim uz pul roku, zkousime ruzne davkovani a porad se za 14dni za mesic projevi. U nas ne tolik svedeni, jak nechce kadit a pak si vyvola zacpu a spini pradlo :roll: Preju, aby vam zabralo napoprve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
27.10.17 02:06

Roup bolest břicha

Ahoj holky. Chytla jsem taky roupy vůbec nevim kde. Dneska je to 2 den po pouziti vermoxu a začal mě hrozne bolet podbřišek. A chodim pořád na wc. Můžu to mit jak to účinkuje nebo je to něco jineho? Díky moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
27.10.17 08:51
@Lily007 píše:
Ahoj holky. Chytla jsem taky roupy vůbec nevim kde. Dneska je to 2 den po pouziti vermoxu a začal mě hrozne bolet podbřišek. A chodim pořád na wc. Můžu to mit jak to účinkuje nebo je to něco jineho? Díky moc za rady

Druhý den po použití se mi červíci ještě objevovali, třetí byl už klid. Břicho mě teda po něm vůbec nebolelo :nevim: Nechytl tě spíš k tomu nějaký střevní virus?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5777
27.10.17 12:16

@Lily007 Me se teda deti vzdy po Vermoxu po…, brisko bolelo asi tri dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama