Za jak dlouho se dá zvládnout bakalářka?

Anonymní
4.3.20 09:20

Za jak dlouho se dá zvládnout bakalářka?

Pěknou středu,
31.3. mám odevzdat bakalářskou práci. Téma o čem bych psala tak nějak mám, v hlavě vše srovnané ještě ne. Je nějaká šance, že bych to zvládla napsat během 10 dnů tak, aby to mělo nějakou kvalitu? Za jak dlouho jste zvládly napsat bakalářku vy? Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3101
4.3.20 09:24

8o Trochu mi připomínáš mě, v době mého studia. :lol: Ale na bakalářku jsem si teda vyčlenila několik měsíců. Téma mi schvaloval profesor, posílala jsem mu ji několikrát ke kontrole a náhledu. Vzhledem k vytíženosti trvalo dost dní než mi odepsal…10 dní? No nevím nevím. Ale já už jsem ze školy dlouho. Dnes se studuje jinak, jak to tak vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 09:25

Psala jsem ji asi 2 měsíce. Jako což o to, napsat se za 10 dní dá, ale otázka je, jak uděláš výzkumnou část :nevim: jako bakalářka není jen rešerše literatury, ale musí mít nějaký smysl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3424
4.3.20 09:25

Moc dobrej vtip. Tobě bych chtěla dělat oponentku. Ne, kvalitní BP za ani ne měsíc opravdu nezvládneš. To jsi doteď neměla žádné konzultace? Nemáte seminář k BP? Co na to říká tvůj vedoucí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 09:27
@berusa.m píše:
8o Trochu mi připomínáš mě, v době mého studia. :lol: Ale na bakalářku jsem si teda vyčlenila několik měsíců. Téma mi schvaloval profesor, posílala jsem mu ji několikrát ke kontrole a náhledu. Vzhledem k vytíženosti trvalo dost dní než mi odepsal…10 dní? No nevím nevím. Ale já už jsem ze školy dlouho. Dnes se studuje jinak, jak to tak vypadá.

Je fajn si dělat názor na studium podle jednoho flákače :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
4.3.20 09:29

Za měsíc možná… za 10 dní? Tak to bych se na to dílo ráda podívala :) no jestli nad tím budeš sedět ve dne v noci… ale žádná kvalita to nebude.. záleží co studuješ, jestli máš jen teorii nebo i výzkum..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 09:32

Opravdu miluju tyhle studenty, co se po celé studium „flákají“ a těsně před deadlinem si vzpomenou, že vlastně musejí napsat závěrečnou práci. Okamžitě to prudce zvyšuje mou důvěru v budoucí generaci nositelů akademického titulu. Já, co psala bakalářku půl roku (systematicky) a diplomku skoro rok (totéž), si najednou připadám jak idiot, co to vlastně mohl nechat na posledních pár týdnů a ještě věřit v úspěch.

Doporučuji Krastin nebo nějaké podobné stránky, kde za úplatu napíši bakalářku za Vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11746

Jo dá, úplně v klidu. ale záleží jakou máš praktickou část. Znám člověka, který to napsal za 48 hodina ještě dostal ocenění děkana. Jinak týden úplně v klidu, pokud máš čas se tomu v kuse věnovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

No, moje vedoucí si bohužel myslí, že jsem bakalářku už napsala. Respektive já jsem jí napsala, že na tom pracuji a už se blížím ke konci. Psala jsem jí to hlavně proto, že jsem doufala, že mě to nakopne a opravdu na tom začnu pracovat, ale vůbec se nemůžu přinutit.
Nejde o to že bych byla líná, já jsem na psaní zvyklá, celkem mě to i baví. Psala jsem různě povídky i do školy plno prací, které byly dobře ohodnocené, ale k tomuhle se nějak nemůžu donutit. A ano, vím, že povídky nejsou to samé jako psaní prací do školy. Navíc jsem teď neudělala jeden předmět a bylo mi řečeno, že už nebude žádná šance na opravu, tudíž mě pravděpodobně ani nepustí ke státnicím, tak si říkám, jestli má vůbec cenu se snažit..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.3.20 09:35

Jinak moje bakalářka je zaměřena především na rešerši. Výzkum tam není úplně zdlouhavý. Hlavní je teorie.

• Nahlásit
  • Citovat
21760
4.3.20 09:36
@Anonymní píše:
No, moje vedoucí si bohužel myslí, že jsem bakalářku už napsala. Respektive já jsem jí napsala, že na tom pracuji a už se blížím ke konci. Psala jsem jí to hlavně proto, že jsem doufala, že mě to nakopne a opravdu na tom začnu pracovat, ale vůbec se nemůžu přinutit.
Nejde o to že bych byla líná, já jsem na psaní zvyklá, celkem mě to i baví. Psala jsem různě povídky i do školy plno prací, které byly dobře ohodnocené, ale k tomuhle se nějak nemůžu donutit. A ano, vím, že povídky nejsou to samé jako psaní prací do školy. Navíc jsem teď neudělala jeden předmět a bylo mi řečeno, že už nebude žádná šance na opravu, tudíž mě pravděpodobně ani nepustí ke státnicím, tak si říkám, jestli má vůbec cenu se snažit..

Vysokoškolský diplom opravdu nemusí mít každý. Jestli na to nemáš, tak dělej něco, co umíš dobře. Aby vysokoškolákům kazil kredit každý, kdo se není schopen přinutit ke studiu a namastil závěrečnou práci na zastávce autobusu, to fakt není dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 09:41
@Anonymní píše:
Jinak moje bakalářka je zaměřena především na rešerši. Výzkum tam není úplně zdlouhavý. Hlavní je teorie.

Co studuješ za obor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
4.3.20 09:42

Mě to trvalo týden čistého psaní + týden průzkumu ve školkách. Bylo to ale téma, které mě velmi bavilo a věděla jsem o něm 90% z hlavy…(výživa dětí předškolního věku). Dostala jsem pak za 1 na státní VŠ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 09:55

Nechci být konkrétní ale studuji přírodovědný obor.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.3.20 10:04

Podle mě nedá. Já ji psala 2,5 měsíce, bylo to s odrenym uchem a taky podle toho vypadala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama