Za jak dlouho se pojišťovna ozve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  31.03.18 08:36
Za jak dlouho se pojistovna ozve?

Ahoj. Poprosila bych o radu.Za jak dlouho se ozve pojistovna a bude chtit uhradit naklady na osetreni druhe osoby, ktere jsem zpusobila svym jednanim, ac ne ve zle vire. Proste stalo se. Dekuji. Prosim pouze vecne odpovedi, nechci rozebirat co a proc se stalo.

Reklama

Reakce:

Anonymní  02.04.18 19:31

Urcite az bude mit veskere podklady od policie (ta ji sdeli ze naklady jdou za vami) a au bude vycislena lekarska pece. Urcite budou mit i nejakou lhutu na zpracovani.

To neni hned, kuprikladu min. tyden sla sjet cerpana pece do 12/2017, lekari to hlasi hodne zpetne.

Pokud byste potrebovala presnejsi informace, na pojistovne se dotazte pisemne, pripadne lze i domluvit splatkovy kalendar.

Tolik obecna odpoved, primo na zdravotni peci nedelam - ale snad to alespon trochu pomuze :kytka:

Anonymní  02.04.18 19:41

Dekuji za odpoved. Nejde o to, ze bych cekala velkou castku, protoze ten clovek podstoupil na pohotovosti RTG hlavy a zadne zraneni neprokazano. Pouze drobne oderky v obliceji bez nutnosti osetreni. Zadna dalsi vysetreni nebyla.PN nebyla ani pobyt v nemocnici, nic takoveho. Policista vrtel hlavou, chapal me pohnutky, proste jsem reagovala na neustale provokace.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Sex za léky? „Obvinění jsou nepotvrzená,“ říká zástupce českých Lékařů bez hranic

Nezisková organizace Lékaři bez hranic se již řadu let zasazuje o humanitární... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama