Za jak dlouho se projeví následky očkování MMR

Anonymní
24.1.20 14:52

Za jak dlouho se projeví následky očkování MMR

Ahoj všem, za jak dlouho se u dětí, které mají reakci resp. poškození po očkování MMR objevily první náznaky, že se něco děje? Myslím tím, kdy jste si začali všímat, že se dítě nevyvíjí tak, jak má? Byli jsme minulý týden na očkování, tak si říkám, kdy mám čekat ty nedozírné následky, jestli hned a nebo s odstupem týdnů, měsíců… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17324
24.1.20 14:59

Dcera nemela ani zysenou teplotu. Nemaluj certa na zed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
24.1.20 15:02
@Anonymní píše:
Ahoj všem, za jak dlouho se u dětí, které mají reakci resp. poškození po očkování MMR objevily první náznaky, že se něco děje? Myslím tím, kdy jste si začali všímat, že se dítě nevyvíjí tak, jak má? Byli jsme minulý týden na očkování, tak si říkám, kdy mám čekat ty nedozírné následky, jestli hned a nebo s odstupem týdnů, měsíců… :nevim:

Proc by dite melo mit automaticky nedozirne nasledky? Ano, obcas se muze neco stat, ale to jsou vyjimky. Mas nemocne dite, ze ocekavas problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
24.1.20 15:04

Proc hned poskozeni proboha? Moje deti nemeli ani zvysenou teplotu, hod se do klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 15:07
@luci.no píše:
Proc by dite melo mit automaticky nedozirne nasledky? Ano, obcas se muze neco stat, ale to jsou vyjimky. Mas nemocne dite, ze ocekavas problem?

Všechno je v pohodě. Malá je po očkování týden a zatím neměla ani zvýšenou teplotu. Teda možná první noc po očkování spla tvrději a byla víc unavená, ale kdo by nebyl, taky mi po očkování nebývá zrovna hej. Jen jak všude píšou hysterické maminky, jak odkládají očkování co to jde, tak si říkám, kdy tedy mám čekat tu hrůzu, které se bojí.

• Citovat
  • Nahlásit
50940
24.1.20 15:10
@Anonymní píše:
Ahoj všem, za jak dlouho se u dětí, které mají reakci resp. poškození po očkování MMR objevily první náznaky, že se něco děje? Myslím tím, kdy jste si začali všímat, že se dítě nevyvíjí tak, jak má? Byli jsme minulý týden na očkování, tak si říkám, kdy mám čekat ty nedozírné následky, jestli hned a nebo s odstupem týdnů, měsíců… :nevim:

Nikdy. Autismus po ocku nevznika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
24.1.20 15:10
@Anonymní píše:
Všechno je v pohodě. Malá je po očkování týden a zatím neměla ani zvýšenou teplotu. Teda možná první noc po očkování spla tvrději a byla víc unavená, ale kdo by nebyl, taky mi po očkování nebývá zrovna hej. Jen jak všude píšou hysterické maminky, jak odkládají očkování co to jde, tak si říkám, kdy tedy mám čekat tu hrůzu, které se bojí.

Pokud chces ocekavat „takovou hruzu, o ktere pisou hystericke maminky“, tak bych ji cekala tak do mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12998
24.1.20 15:17

Zdravé dieťa nemá byť z čoho poškodené. Ak už nejakú chorobu má, časom sa prejaví či bolo alebo nebolo očkované. Moje deti po MMR nemali ani zvýšenú teplotu. A o žiadnom poškodení neviem, ak nádcha v sychravom počasí nie je následok prechladnutia ale očkovania :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
24.1.20 15:18

A proč jsi tedy byla na očkování, když očekáváš takové následky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 15:23
@MichaelaHw píše:
A proč jsi tedy byla na očkování, když očekáváš takové následky?

Neočekávám, jen chci vědět, kdy se ty strašné scénáře po očkování objevují. Jinak očkování je povinnost, kdo neockuje obchází minimálně vyhlášku, ale to je na jiné téma.

• Citovat
  • Nahlásit
19814
24.1.20 15:25

Moje dítě má neurologický problém. Představ si, že ho nespustilo očkování MMR, ale blbý neštovice s lehkým průběhem o tři měsíce později… Fakt bych se bála úplně jiných věcí… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16137
24.1.20 15:35
@Anonymní píše:
Neočekávám, jen chci vědět, kdy se ty strašné scénáře po očkování objevují. Jinak očkování je povinnost, kdo neockuje obchází minimálně vyhlášku, ale to je na jiné téma.

Objevují se pokaždé, když se to hodí. A zlé farmafirmy to tají a uplacení doktoři lžou o tom, že to není reakce na očkování.

Prosím, prosím - vezmi to jako lekci v kritickém myšlení a nelez na internetová fora o zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
24.1.20 15:36

U mmr rikaji, ze reakce byva tak do deseti dnu, ne.. dcera nemela reakci zadnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 15:42
@Ou píše:
Objevují se pokaždé, když se to hodí. A zlé farmafirmy to tají a uplacení doktoři lžou o tom, že to není reakce na očkování.Prosím, prosím - vezmi to jako lekci v kritickém myšlení a nelez na internetová fora o zdraví.

Jj, jen že mě v jiné diskusi pár maminek malém probodlo po síti, když jsem řekla, že jsem pro očkování. A sami vymýšlejí pohádky jen, aby dítě nemusely nechat očkovat. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
30626
24.1.20 15:44
@Anonymní píše:
Neočekávám, jen chci vědět, kdy se ty strašné scénáře po očkování objevují. Jinak očkování je povinnost, kdo neockuje obchází minimálně vyhlášku, ale to je na jiné téma.

Nikdy. Protože zpravidla nejsou z očkování. Syn MMR snášel dobře a bez horeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat